Хобитата на татковците и отношението на жените

  • 7 063
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Аре сеа членове форумски, казвайте кой какви хобита има, как страда за тях, какво жертва и как жените се отнасят към различните видове занимавки... Whistling Thinking

# 1
  • Мнения: 1 296
На моят мъж хобито е само едно - лова #2gunfire.
Като тръгне, особенно ако е в резерват - по 2-3 дни го няма. И аз ходя с него, но обикновено скучая там, защото те са нон стоп на лов, а мен по горите ме е страх да ходя сама на разходка. Понякога ме е много яд, че отива на лов. Но никога, толкова години вече, не съм му мрънкала или правила сцени и фасони. Донякъде от да кажем бабешко суеверие, донякъде защото пък предпочитам да ходи да скита по балканите и горите, отколкото да пие бира с приятели и да ходи по мачове. Понякога го занасям, че чуждите мъже ходят по жени, а той по сърни, ама шефката ми пък ме успокои, че по-добре да ходи по второто, отколкото по първото Joy

# 2
  • Мнения: 364
На моя мъж хобито му е само едно - футбол. Ама му е достатъчно, защото денонощието е 24 часа и няма време за друго  Mr. Green
Как страда ли - много  Laughing, наистина, чак не може да се говори, ако любимците му са паднали. То не стига, че е бил на стадиона, а и като се прибере и репортажите по ТВ гледа, после и повторенията, и във форума пише, а на следващия ден и вестниците чете  #Crazy  Не мога само да разбера как след мачовете от всичките английски първенства, все още продължава да гледа нашето newsm78
Какво жертва ли - май нищо /освен малко нерви и гласа си понякога/
Аз как се отнасям - търпя го все още  Mr. Green   Heart Eyes  Joy  Шегувам се - с уважение. Аз такъв си го взех - играе футбол, гледа футбол, така разпуска. Сега и детето футболист ще прави  Grinning Понякога ми идват малко повече, че се гледат само Диема, Ринг и канал 3 и се поскарваме, но такъв е живота. Имаме и друг телевизор, но неискам да живея само в спалнята Mr. Green
П.П. Забравих да кажа, че и като ми изтекоха водите, играеше футбол и звънях да го прибират от стадиона та да ме закара да раждам Peace

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 23:40 от Vanya_P

# 3
  • Мнения: 220
Хоби 1 - Компютри.
Като се захласна по някоя програма или проект - ни чувам, ни виждам какво става около мен.
Хоби 2 - Гаджето ми.
Приятно ми е да се занимавам с нея по всякакви поводи и по всяко време на денонощието.

Как реагира тя:
Хоби 1 - джитка игри, събира снимки и спами по форуми.
Хоби 2 - няма нищо против това мое хоби.

Извода:
Нямаме конфликт на интереси  bowuu

# 4
  • Мнения: 0
Имах хоби - филателия, но мисля да се насоча към рибарлъка:  Wink

http://fishki.net/comment.php?id=65416

 Grinning

# 5
  • Мнения: 364
Чете всичко актуално- абонамент за два всекидневника, седмично пристигат още две списания! Не ми пречи, ако събраните списания и вестници не се размотават из всекидневната...

Събира марки и монети. За съм!

Преди всеки петък се събираха мъжка компания за карти и рулетка (символични залози с чипс и пари от Монопол). Напоследък разредиха, но не по моя причина. Петък беше ден за приятели, но откакто бебето се роди, си стои доброволно повече вкъщи. От солидарност може би!

Играе с мен XBOX 360! Това изобщо, ама изобщо не ме притеснява  Grinning

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 14:57 от Лили - Лу

# 6
  • Мнения: 866
Риболов и моделизъм.
С ловенето на риба се пробвах и аз, но вместо да ме успокоява ме изнервя, защото все нищо не хващаме  Joy
И за моделчетата се пробвах да помагам, но той пък не ми хареса боядисването, та и там не се вписвах Grinning
Но все пак хобитата са, за да си почине от жената, тъй че няма какво да се натискам.
Нямам нищо против стига в моменти на финансово закъсване да не пръска пари за "глупости" Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 46 535
Компютри, коли и готвене. Не прекалява с нищо, не е пристрастен, не страда, не жертва. Доволна съм.

# 8
  • Мнения: 2 467
Вкъщи всички сме футболни фенове.Мъжът ми е бил вратар-професионалист.В момента пази в треторазреден отбор.Малкият също иска да става вратар.Всяка събота или неделя ходят на мач(когато има възможност и аз ходя с тях).През седмицата също ритат по мъжки.Гледаме почти всички мачове по телевизията.
Другите по-рядко практикувани занимания на половинката са картите и риболова. Peace
Нямам проблем с практикуваните от него развлечения. Peace

# 9
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Рисува. При това добре.
Завиждам му малко, защото аз съм с две леви ръце. Но много му се радвам.

# 10
  • Мнения: 16
Привет!
 Тук не е ли мъжка територия? Шегичка!
Не се впечатлявайте от ника - просто реших, че няма смисъл да си правя отделен, когато половинката вече има.
А за хобитата - радиоуправляемите модели, музиката и спорта (тук се отнася всичко що се практикува яхнал дъска - скейт, своуборд, сърфинг... каквото се сетите)
Относно отношението на половинката към тези ми занимания:
По моделизма ме запали тя, по спорта я запалих аз, а музиката дойде като добавка. За жертвите - ми те започнаха съвсем наскоро, когато стана ясно, че чакаме деца. И НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ТЕЗИ ЖЕРТВИ, защото ТЯ носи моите деца и скоро ще ме направи най-щастливият мъж на света, когато ме дари с две прекрасни ангелчета, които очаквам повече и от нея(но това е др тема).
Така, че момчета замислете се преди да протестирате, че е грабнала дистанционното и се разпорежда с него!

# 11
  • Мнения: 2 448
Типично мъжко хоби има свързано с оръжия и бой, няма да пиша какво конкретно.
Какво да ми е отношението, нормално, никакви проблеми няма, така както и с моите хобита, всеки от нас си има лично време за собствени занимания.
Не знам против какво мъжко хоби бих подскочила, може би ако е голям футболен фен, това би ме подразнило, постоянното следене на мачове и сбирки в къщи с приятели да пият бири и да викат. Обаче пък няма начин да си падна по такъв мъж, така че.  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 175
Милуто няма хоби, ама никакво.. Twisted Evil
Чак се чудя вече по какво да го запаля.. #Crazy

От време на време само обича да измисля всякави бизнес идеи и ме държи будна за слушател..

Но пък на мен ми е интересно.. Peace

# 13
  • Мнения: 9
Моята ме отказа и от хоби и от всичко - бях запален планинар, ама тя повече от 3 крачки в планината не прави, пък според нейните теории не можело едно семейство да се разделя - трябвало заедно да бъдем. Sad

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Хобита бол има мъжо. Най-страстното е риболовът. За риба ходим цялото семейство - запалихме се всички. Дъщеря ни е почни на 11 и е обиколила доста язовири с татко си, пък и риба хваща.
Другото му хоби е спорта /футбол и лека атлетика/. Кулинарията е също чест от нещата, които му доставят удоволствие - на нас също. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт