Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 31

  • 48 133
  • 768
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 904
браво Киара супер е новата тема и дано донесе само положителни тесчета Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 866
Благодаря на Киара за новата тема и най-вече за бременелските  newsm51 вирусчета.Дано всички момичета се заразим  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 16 216
Чета, чета, какво става след положителен тест за бременност след ин-витро и не мога да разбера...защо никой лекар нищо не предписва за задържане? Аз преди хиляда години, като бях бременна с каката (още по социалистическо) във втория и третия месец кървях почти нон стоп, обаче ми съдраха дупето от инжекции папаверин за задържане...и в болница ме задължаваха да лежа (няма не искам, няма в къщи ми е по-добре), а сега една от прокървилите бременелки не видях да пише, че докторята правят нещо по проблема...

# 18
  • Мнения: 544
Киара,браво миличка супер ни е статистиката. И сега от нас се иска да я напълним, само с Плюсчета Peace

# 19
  • Мнения: 105
Запис в новата тема и от мен. Киара, много хубаво начало на темата. Благодаря ти, че и мен си включила. Стискам палци на всички момичета в процедура и вярвам че скоро статистиката ще е положителна.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 208
Запис  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 163
Хоп и аз в новата темичка.Дано ни е на късмет.Киара лека бременност.

# 22
  • Мнения: 1 186
Киара  Hug благодаря мила за прекрасната тема  Hug
Дано те последваме всички  Praynig
за сега не се причислявам в списъка, но при старт ще се включа с удоволствие.
Късмет и вяра за всички  Heart Eyes

# 23
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Kiara  Hug мерси, на късмет на всички, страхотна статистика, ще е мн. полезна да знаеш, цели легенди ще се носят  Peace
Танче мило гуш  Hug съжалявам, ама айде почивка малко и пак на хорото, няма как  Tired
Зази  Hug
Малечка браво, че намина бре, много ме изкефи, че си удържа обещанието  Hug честити ти корделки, всичко хубаво и да ни се похвалиш със снимчици кат дойде времето  Hug

# 24
  • Мнения: 1 418
Киара,браво момиче!И аз се намествам тук,въпреки,
че ще почивам до 20...

# 25
  • Мнения: 1 649
Знаех си,че Киара ще се справи перфектно Peace.

Малечка,много се радвам да ви ,,видя''.Ех, че женско царство ще цари у вас.Да ни навестявате, по на често Hug.

Таня,Мунче  action032.

# 26
  • Мнения: 1 418
И аз искам момиченцаааааааа  newsm45

# 27
  • Мнения: 180
Киара таблицата е страхотна  newsm10 и дай боже да ме лепне твоя вирус  preggo

# 28
  • Мнения: 54
Здравейте момичета записвам се и аз въпреки че все още изчаквам преди да започна втория си опит но с удоволствие ще ви чета и следя статистиката. Успех на всички и дано всички се преместим в тема отчетени и само да си споделяме как растат коремчетата, а после и бебоците  Joy Joy Joy.

# 29
  • Мнения: 166
Браво KIARA smile3501 желая ти лека бременност Grinning за да водиш новата темичка  в която се записвам и аз и пожелавам на всички много положителни тестове! Hug

Общи условия

Активация на акаунт