Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 13

  • 40 305
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • У ДОМА
  • Мнения: 43
Ферху пак бръкна в раните на горкия Али Ръза -всеки ще жъне това което е посадил-да ама не
той мислеше че това никога няма да му се случи !разчиташе на доброто възпитание което е дал на децата си!!!за жалост в живота е така -мислиш едно ,а пък то става друго!!! smile3518

# 61
  • Мнения: 0
Хич не е" горкия"Али Ръза-хак му е дето само блей по ъглите и не вижда какво става-каквото посял-това жъне каза Ферхунде и е права.Аз първо на него бих шибнала един як шамар. Rage

# 62
  • Мнения: 1 296
Как бе, момичета, на такъв мъж като него? Ми той после с поглед ще ви изядеще и ще ви каже - Госпожо Кати, ако бях ви искал мнението, щях да ви попитам Joy

# 63
  • Мнения: 3
Али Ръза не приема Ферхунде като част от семейството иначе не би и говорил на Вие.

# 64
  • Мнения: 1 296
да де, именно, все се дължи резервирано с нея и все тя му виновна

# 65
  • У ДОМА
  • Мнения: 43
Али Ръза не приема Ферхунде като част от семейството иначе не би и говорил на Вие.

ами как ще я приема !!!!!!!!аз Ферхунде бих я ритал от тук до Истанбул -колкото и брутално да звучи.и то с основание!!!

# 66
  • Мнения: 0
Как бе, момичета, на такъв мъж като него? Ми той после с поглед ще ви изядеще и ще ви каже - Госпожо Кати, ако бях ви искал мнението, щях да ви попитам Joy
Че аз няма мнение да му давам-само шамар,да му се наместят мозъчните гънки Joy

# 67
  • Мнения: 3
В повечето случаи наистина е виновна.

# 68
  • Мнения: 3
Али Ръза не приема Ферхунде като част от семейството иначе не би и говорил на Вие.

ами как ще я приема !!!!!!!!аз Ферхунде бих я ритал от тук до Истанбул -колкото и брутално да звучи.и то с основание!!!
Не винаги боя помага.

# 69
  • Мнения: 1 296
Как бе, момичета, на такъв мъж като него? Ми той после с поглед ще ви изядеще и ще ви каже - Госпожо Кати, ако бях ви искал мнението, щях да ви попитам Joy
Че аз няма мнение да му давам-само шамар,да му се наместят мозъчните гънки Joy

еее, стига, че ме карате да се хиля, а моя Али Ръза се усъмнява какво толбкова ме развеселява в този час? newsm62

# 70
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хич не е" горкия"Али Ръза-хак му е дето само блей по ъглите и не вижда какво става-каквото посял-това жъне каза Ферхунде и е права.Аз първо на него бих шибнала един як шамар. Rage

Освен и той да стане като Фурхундето....като пенсиониран агент на ЦРУ.
Ами не всеки може да слухти само и да се съмнява.

# 71
  • Мнения: 3
Вие сте по-забавни от "Комиците" и сие. Hug

# 72
  • Мнения: 8
Джеврието е номер едно за анкетата .Невероятна е актрисата , обаче се губи нещо при дублажа , като я слушах в оригинал е още по цветуща и още по въздействаща. А пък и като чета каква страшна вълна от омраза предизвиква в драгия зрител, няма какво да добавя. Безпорен талант.

# 73
  • Мнения: 0
     Да боя не помага и не е мъжкарко да се удря жена, но въпреки това мнооого съжалявам, че Али Ръза спря Шефкет. Аз ако бях....... не знам, не съм уж злобна и зла, но Ферхунде, ако ми падне ... #2gunfire

# 74
  • Мнения: 18
Седят Фикрет,Джейда и госпожа Джам  с децата си в кварталната градинка и разговарят. Джейда  казва:
-Моята свекърва като почина по нейно желание я погребахме на едно райско местенце в
планината до едно поточе под една красива плачеща върба.
Госпожа Джам  казва:
– Моята пък я погребахме на едно островче в средата на река сред чудна природа.
Реклама.Спокойствие и идилия!
В този момент на Фикрет звъни GSM-а и Свекърва и ДЖЕВРИЕ  й се обажда да разбере какво прави, как са с детето. Фикрет отговаря:
– Ми на чист въздух сме в градинката. А ти какво правиш?
– Ами нищо, мотам се нещо из къщи- отговаря Джеврие
Фикрет казва:
– Мотай се, мотай се ама те хубавите места хората ги взеха вече!

Общи условия

Активация на акаунт