Французойките- ПОМОЩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 349
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
Да, знам , че "немските " мами много защитават лидл, но моето мнение се базира на моя опит, който е много отрицателен. От там не бих купила нищо за ядене. за праховете може и да си права.
Понеже момичето питаше, реших да споделя моя опит, за да не си губи времето като мен. аз многократно съм ходила по евтини магазини с цел точно финансова и винаги си казвам , че "този път е за последно".
аз пък съм много доволна от атак Wink

# 16
  • Мнения: 235
аз пък съм много доволна от атак Wink
Aз също съм доволна от Atac, поне що се отнася за пакетиранитe продукти. Atac е веригата супермаркети на Auchan и предлагат същите продукти , както в хипермаркетите.  Eдинственото, което не взимам от там е месо.

# 17
  • Мнения: 1 238
Момичета, Благодаря на всички за отговорите! Hug Hug Hug Hug Hug
Много ми помогнахте!
Аз вече си изкарах карта за Шампион и сега кой като мене- пазаря си само от намаленията. Laughing Laughing Laughing Laughing
Наистина тук е много по скъпо. Има неща, които са по евтини от в Дания, но това са предимно соевите продукти, за моя радост. А мъжо да му мисли за месото- гледам- 2 пържолки с кокал и доста мазнина струваха към 5 евро........... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
2 пилешки кълчици 2 евро и нещо....Който яде месце да му мисли. Казала съм му сам да годи да си купува мръвката!
А днес реших да си купя сим карта за мобила-реших че така ще ми е по изгодно. Какво ти! 30 евро струва една карта и то без минути за говорене......абе ужас...Искам си на село в Дания! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 238
Да, знам , че "немските " мами много защитават лидл, но моето мнение се базира на моя опит, който е много отрицателен. От там не бих купила нищо за ядене. за праховете може и да си права.
Понеже момичето питаше, реших да споделя моя опит, за да не си губи времето като мен. аз многократно съм ходила по евтини магазини с цел точно финансова и винаги си казвам , че "този път е за последно".
аз пък съм много доволна от атак Wink
Какво точно имаш предвид с това че качеството на храните е много по лошо? Дай някакъв пример? Нямат хубав вкус или?

# 19
  • Мнения: 1 238
И още 2-3 питанки към френските мами- как излиза по- евтино обаждането до България?
И до мамите в Париж- водата от чешмата става ли за пиене? По точно за малките деца? Защото на мене ужасно ми вонти на хлор... Sick Sick Sick Sick

# 20
  • Мнения: 4 212
Лидл има супер стока, има един пуешки салам който моята щерка само него яде, отделно има сирене Фета, бира, прясното мляко е супер, сладкушките също.Незнам защо не си доволна.Има пе4ен пипер в буркани, много евтин, но и много добър като ка4ество.

tornerosse, не пий водата от 4ешмата , ще те боли корема после. Само минерлна вода. Аз мисля 4е с времето ще се ориентираш кое къде и как  Hug

# 21
  • Мнения: 235
Aко имате телефон вкъщи (фиксиран, не мобилен), най-евтино излиза с Telerabais. Обаждането до Бг е на цената на един локален разговор. Удобно е, защото не е с абониране или предплащане. Цената на разговорите е включена във фактурана на France telecom. 
www. telerabais.com

# 22
  • Мнения: 1 238
Лидл има супер стока, има един пуешки салам който моята щерка само него яде, отделно има сирене Фета, бира, прясното мляко е супер, сладкушките също.Незнам защо не си доволна.Има пе4ен пипер в буркани, много евтин, но и много добър като ка4ество.

tornerosse, не пий водата от 4ешмата , ще те боли корема после. Само минерлна вода. Аз мисля 4е с времето ще се ориентираш кое къде и как  Hug

Ихааааа...Тея за какви лакомства ми говориш бе душа, лигите ми потекоха Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed(става дума за печения пипер, не за пуешкия салам Wink Wink Wink Wink)Хуквам веднага да търся Лидл...
А иначе водата от чешмата не смея да я помириша даже...Незнам дали е от нея, но ми излязоха и някакви обриви по врата... newsm78 newsm78 Sick Sick Sick Sick Sick

# 23
  • Мнения: 1 238
Aко имате телефон вкъщи (фиксиран, не мобилен), най-евтино излиза с Telerabais. Обаждането до Бг е на цената на един локален разговор. Удобно е, защото не е с абониране или предплащане. Цената на разговорите е включена във фактурана на France telecom. 
www. telerabais.com


Много добре ми звучи! Само че нашия античен телефон в апартамента се оказа че е само за красота Cry Cry Cry Cry, така че съм с мобилен Sad Sad Sad Sad
А тези карти дето ги продават за 15 евро и стават и за домашен, мобилен и за уличен, могат ли да се използват и от мобилен със сим карта без абонамент?

# 24
  • Мнения: 235
А тези карти дето ги продават за 15 евро и стават и за домашен, мобилен и за уличен, могат ли да се използват и от мобилен със сим карта без абонамент?

не ми се е налагало да ги ползвам с мобилен и не знам. знам само, че така минутите са много по-малко, отколкото са отбелязани на картата. освен това на всяко обаждане, независимо дали си се свързала или не,  ти взимат по 3 мин. 

# 25
  • Мнения: 1 238
А тези карти дето ги продават за 15 евро и стават и за домашен, мобилен и за уличен, могат ли да се използват и от мобилен със сим карта без абонамент?

не ми се е налагало да ги ползвам с мобилен и не знам. знам само, че така минутите са много по-малко, отколкото са отбелязани на картата. освен това на всяко обаждане, независимо дали си се свързала или не,  ти взимат по 3 мин. 

малееееееееееее........... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 26
  • Мнения: 1 194
Здрасти пак.
За картите: аз нямам още домашен телефон и ги ползвам с мобилния ми. Купувам карти Iradium Еurope de l'Est. Няма значение дали имаш абонамент или не, можеш и със сим картов телефон да говориш с тях, демек с твоя  Embarassed. , зависи кой от номерата на картата избираш. Аз ползвам този с 01 ... и с него има 700 минути със София например, а с провинцията 333 #2gunfire, а ако говориш там с мобилен 90.


за домашните телефони:тук винаги когато се изнасят наемателите прекратяват договора си с Франстелеком, телефонната компания. Така, че домашните телефони не се унаследяват. SadНе знам дали си струва да правиш абинамент за домашен, имат минимум задължителен период от една година.

За водата-дават я уж питейна, но аз не я пия. Купувам само минерална. Моята кожа по принцип е мазна, но тук стана направо суха от водата. Така че обрива по врата може и от водата да е. Ако не е от метроро... Twisted Evil

за Лидъла Winkпоследно се изказвам и млъквам, че много фенки има тук, аз нещо не съм пак с хората. ами не ми харесва изобщо вкуса на нещата които съм купувала от там. Плюс това нямат никакъв изботр, или поне аз съм свикнала на определени марки и в Лидл се чувствам като в друга държава. И не на последно място от нашия лидл(подчертавам , че става въпрос за този в моя квартал) пазаруват само клошари. Не ми харесва амбианса. Признавам , че и това ми влияе. Пък и на етикета на нещата фигурират само разни Е100; Е200, имам чувството, че както във филма Крилце или кълка, нещата ги правят от пластмаса. Вкуса им поне е такъв. Край. Повече за Лидл нищо не казвам.
Няма да спорим за някакъв си магазин , я! Embarassed
А печени чушки има във всички магазини. Гледай щанда със консервите. Wink

# 27
  • Мнения: 847
Zdravei,otnosno razgovorite do BG-nai dobre s telerabais,no zatova ti triabva fix...inache mojech da se obajdach ot ulichen telefon -ima karti na France telecom-Ticket International i stavat,drugite sa Europe de L'est i te stavat,no sa po malko izgodni...V Paris ima mnogo mesta kadeto prodavat nai razlichni karti,triabva da probvach..
Preporachvam ti da zvnich ot ulichen telefon,tai kato ot mobilen chte ti vzemat i ot tvoiata karta impulsi...
Ne se chachkai ,chte razuchich vsichko leko poleko..
A za Lidl i az da kaja -nie hodim i pazaruvame samo niakoi nechta-sok portokal,jambon,sirene,i razni tam drugi produkti,i to ne zaradi finansova gledna tochka,a zachtoto ne otstapvat po nichto ot ostanalite v drugite magazinite,i cenata im e dosta dobra.Imat strahotni cherni maslini,a pechenite chuchki sa idealni za mich -mach  chef
sorry za latinicata

# 28
  • Мнения: 1 238
Здрасти пак.
За картите: аз нямам още домашен телефон и ги ползвам с мобилния ми. Купувам карти Iradium Еurope de l'Est. Няма значение дали имаш абонамент или не, можеш и със сим картов телефон да говориш с тях, демек с твоя  Embarassed. , зависи кой от номерата на картата избираш. Аз ползвам този с 01 ... и с него има 700 минути със София например, а с провинцията 333 #2gunfire, а ако говориш там с мобилен 90.


за домашните телефони:тук винаги когато се изнасят наемателите прекратяват договора си с Франстелеком, телефонната компания. Така, че домашните телефони не се унаследяват. SadНе знам дали си струва да правиш абинамент за домашен, имат минимум задължителен период от една година.

За водата-дават я уж питейна, но аз не я пия. Купувам само минерална. Моята кожа по принцип е мазна, но тук стана направо суха от водата. Така че обрива по врата може и от водата да е. Ако не е от метроро... Twisted Evil

за Лидъла Winkпоследно се изказвам и млъквам, че много фенки има тук, аз нещо не съм пак с хората. ами не ми харесва изобщо вкуса на нещата които съм купувала от там. Плюс това нямат никакъв изботр, или поне аз съм свикнала на определени марки и в Лидл се чувствам като в друга държава. И не на последно място от нашия лидл(подчертавам , че става въпрос за този в моя квартал) пазаруват само клошари. Не ми харесва амбианса. Признавам , че и това ми влияе. Пък и на етикета на нещата фигурират само разни Е100; Е200, имам чувството, че както във филма Крилце или кълка, нещата ги правят от пластмаса. Вкуса им поне е такъв. Край. Повече за Лидл нищо не казвам.
Няма да спорим за някакъв си магазин , я! Embarassed
А печени чушки има във всички магазини. Гледай щанда със консервите. Wink

хихи...крилце или кълка Joy Joy Joy Joy Joy Joy, и аз не понасям стоките със Е-тата...ама то навсякъде ги има вече...
абе аз вече нали си извадих карта за Шампиона, там от там ще купувам. Хем ми е наблизо. Пък ще гледам да следя промоцийте и тъй.
А тези карти от 15 евро къде другаде освен на центъра ги продават. Че не ми се бие път чак до там Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 194
Ами аз ги купувам от арабските  магазинчета ли, как да ги нарека, тези с телефонните кабини за международни разговори. При нас са на всяка крачка, ама нали живеем в дивашки квартал, за вашия аристократичен Севр не знам дали ги има. Потърси такива. Казват се разни от рода Call box, call phone i tn

Общи условия

Активация на акаунт