ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ(Kaybolan yillar) ТЕМА 19

  • 29 420
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20 795
Леле, олях се. Моля ви се, ако ви се струва прекалено дълго, просто го подминете Hug

Ето колко е хубаво човек да чете по форумите. Обяснява си разни неща. Това че Есмер и Михаил са доста близки, има ли са общо минало и са преживели заедно разни неща ми стана ясно, но не можех си обясня как така се появи в точното време на точното място. И за часовника не ми беше хрумвало, че може да е някакво устройство за проследяване. Макар, че много се чудех каква точно му е ролята и защо в един момент, Есмер го смени.
Много си права Бризче, че Михаил можеше да изиграе по-голяма роля и да бъде приятел за Есмер. Твоите думи ме накараха да си поразсъждавам и аз на клавиатурата. Замислих се, че всъщност в началото на филма Есмер си няма нищо и никого. Колко ли сам и самотен е бил през целия си живот, за да се вкопчи така в един детски спомен, в една мечта, да съхрани в сърцето си детската обич, да расте с нея и да я превърне в изгаряща любов към една жена-химера. Захвърлен в свят на жестокост и насилие, той трябва не само да оцелее, но и да се наложи като топ мафиот. От една страна трябва да докаже, че приема и спазва правилата на играта, а от друга цялата му същност се бунтува срещу тях. И няма право на колебания и грешки, непрекъснато трябва да е нащрек. Затова се е и научил да убива хладнокръвно, почти инстинктивно. Есмер приема мисията си и я изпълнява безпрекословно, но в същото време копнее за нормален живот, за обич, човешка топлота и семейство, каквото никога не е имал.  Единствените му по-близки хора са Шереф и Сюлейман. Шереф му е шеф и гледа на него просто като на брънка от един голям и сложен механизъм. А колкото до Сюлейман, мисля, че Есмер наистина изпитва уважение и някаква привързаност към него и в същото време той е негов противник. И като че ли единственото реално, нещо в този негов малко сюрреалистичен живот са детските спомени. Затова Есмер така неистово се стреми да си върне изгубените години, да намери единствените хора, които някога е обичал, да открие отново усещането за нормален живот, в който има място за любов и приятелство.
И си мисля, че връзката му с Бахар /ако това изобщо може да се нарече връзка/ беше неуспешен опит да запълни празнината в сърцето си. Но чак след като срещна Айлийн, Есмер като че ли видя светлина в живота си. И въпреки, че тя не е Езел и че е жена на друг, той усеща, че тя е неговата съдба. Затова я следва неотклонно и така започва една толкова красива любовна история.

# 31
  • Мнения: 8
В интерес на истината ние може и да се умопомрачихме по божеството,но ако ги нямаше епизодичните роли на Мурат,Михаил,иконома на Роза и жена му не бихме оценили нито оригиналния сценарий,нито блестящата игра на главните герои.И как би изглеждал сериала без присъствието на Ниран или Глиста. newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy newsm78Всички актьори и с най-краткото си екранно присъстивие допринесоха за успеха на филма.Пък и кака ни Hug  bouquet Hug дори и да я е удрял тока всяка серия успяваше да ни изненада с нови оригинални хрумвания и да ни се иска серията да не свършва преди да сме получили отговор на интригата.

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ето вижте таз феерия
наш Емир е публикуван в "Галерия."
Алинка , майчицата горда,
синчето й не падна зад борда.
Убавеца слънчев вестника краси
НАШ, е трябва да се разгласи.
Конкуренцията цяла бързо ще  отвее
И в чужбина за награда ще се поразвее.



Стихчето е редактираноо с любезното съдействие на Брииииз... Hug  bouquet

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такааааааааааааааа....седим тукя и си разсъждавам.... Thinking
Мислим, че преди да заминем за Стамбуля...требе да замине ПИАРА (авангард.).. newsm78
Требе да се проучат нещата...и после я да се изтипосам там.... Party
Заради това.... NaughtyБрииииз стегай куфарите и отивай на проучване. Whistling Whistling Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 1 433
да рекнем и аз за часовника
ми то стана ясно накрая-нали Есмер го върна на Шереф Thinking
що точно него и само него нали Thinking
пък и няколкото пъти, когато Организацията го спасяваше на косъм-все го проследяваха с нещо
иначе и аз мисля че можеха да поразвият образа на Михаил, но както и да е-това е от токовия удар на Аблата #Crazy
Зизка, проучвай, и авангарда да действа Joy

# 35
  • Мнения: 1
Ето вижте таз феерия
наш Емир е публикуван в "Галерия."
Алинка , майчицата горда,
синчето й не падна зад борда.
Убавеца слънчев вестника краси
НАШ, е трябва да се разгласи.
Конкуренцията цяла бързо ще  отвее
И в чужбина за награда ще се поразвее.



Стихчето е редактираноо с любезното съдействие на Брииииз... Hug  bouquet

Ееее, супер,Али, много е сладко хлапето, стискаме палци да грабнете наградата !  Hug  bouquet  bouquet
Зизкааа, аз си мислех ,че е твой, той нали беше на твоя аватара (ако не ме лъже паметта)  newsm78

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тонкааа...той беше на моя аватар с любезното съгласие на майка си. Joy Joy Joy
Па я как си тургям све на аватара не мое да съм майка на сички... hahaha
Само остава да кажеш че и Баба Яга ми е дъщеря... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 0
Кметкеееее, ама хич не ми харесват героите тук... newsm78 newsm78 Как  ги избраха ??? В класацията по грозота ли ?? newsm78 newsm78 newsm78 Ще ходя да ми леят куршум.... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кметкеееее, ама хич не ми харесват героите тук... newsm78 newsm78 Как  ги избраха ??? В класацията по грозота ли ?? newsm78 newsm78 newsm78 Ще ходя да ми леят куршум.... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Е па мило тва е въпрос на вкус...кат не ти харесва , не гледаш. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 0
Ех неможе всички да са хубави  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 20 795
Бризче, ще има ли стихче за тази серия?  Praynig Praynig В нея имаше много хубави моменти.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Бризче, ще има ли стихче за тази серия?  Praynig Praynig В нея имаше много хубави моменти.
Вени, мила, серията че оправим,
ти за туй не се коси,
ала първом требе да направим,
туй що кмета нареди!!!

Праща ме на мисия в Самбула
в Сарухановия баш "Йелдъз дениз еви"!-
да се праим на акула-
Божеството требело там да се провери!

Че я свършим- аз съм халосия
щом за село требе ни юнака,
че намерим нежната Стихия
четата ни тук го чака!!!

Айде, куфарите стягам, мила,
бързо требе аз да полетим.
Утре в Сарухановата вила
за закуска требе да се появим!!!!

# 42
  • Мнения: 3
От тук разбрах, че може би Михаил е от Организацията и затова съм ви багодарна! Сарухан Хюнел е перфектен актьор!

# 43
  • Мнения: 0
Добро утро Есмерки! newsm51 newsm51 newsm51
Бризче   newsm20 newsm20 newsm20 за стихчето

# 44
  • Мнения: 1 296
masamara , и на теб и на  другите момичета добро утро и хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт