"Системата минус 60"-Тема 6

  • 24 099
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
ОХ, мерси!!! Разтопи ни с туй хубаво цвете  Hug Hug Hug
Ти да знае6 нацупената колко е добра!!!! А за другите да не говорим - аз си ходя с орекстъра за сватби и погребения/ама без Горан Брегови4, не си падам по бившите югославци, хихихиххиих/  txtloves
А ти каква си - или май беше казвала, 4е си овне/да не бъркам нещо???/

# 676
  • Мнения: 0
нееееее още по лошо козИрог Mr. Green

# 677
  • Мнения: 3
А моля, моля!!! Ще ме прощаваш - Козирог си е супер зодия, много я уважавам!!! Едната ми най-добра приятелка е козле!!!  Hug Hug Hug
То и при мен половината половинки са рогати, заради асцедента - така 4е спокойно можем да си плетем рогата  smile3501 smile3508 rotfImbo

# 678
  • Мнения: 3
Още един тъп въпрос - като си на път прави6 ли скраба с кафе? Мумио?
Изобщо какви гриши полага6 за прелестната си кожа и козинка?
Сподели някоя тайна?  smile3508

# 679
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте!

Аз нещо съм в ужасно настроение днес. Коля и беся наред, целия свят ми е крив!  #2gunfire Даже сама не мога да се понасям.  Cry

И от няколко дни въобще не съм системна... всъщност от около седмица... Трябва да започвам всичко отначало, всичко си върнах, не се изненадвам де, очакваше се да се случи... Голям срам. Два месеца бях изключително стриктна и изведнъж...  Sick Голям срам! Embarassed Ама до сега не можах да си призная пред вас...  Sad

# 680
  • Мнения: 0
правих докато бях в отпуск сега нищо неправя Embarassed
неми се мъкнат със мене голям мързел съм
като се установя за по дълго време на едно място пак ще се жуля
аз мумио неползвам всеоще Embarassed

# 681
  • Мнения: 0
Здравейте!

Аз нещо съм в ужасно настроение днес. Коля и беся наред, целия свят ми е крив!  #2gunfire Даже сама не мога да се понасям.  Cry

И от няколко дни въобще не съм системна... всъщност от около седмица... Трябва да започвам всичко отначало, всичко си върнах, не се изненадвам де, очакваше се да се случи... Голям срам. Два месеца бях изключително стриктна и изведнъж...  Sick Голям срам! Embarassed Ама до сега не можах да си призная пред вас...  Sad


ето я моята любимка,честит празник Hug Hug Hug newsm51
няма да се сдухваш ей Hug

# 682
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ето я моята любимка,честит празник Hug Hug Hug newsm51
няма да се сдухваш ей Hug

Благодаря ти, мила!  Hug

Моя мъж се прибра преди малко и вместо цвете ми подари дюнер!  Joy hahaha Щях да се пръсна от смях! Стана ми много приятно. Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 3
Лейдито - не се спийхвай!!!! На това му се вика "спад", на всеки се слу4ва!!!! Няма от какво да те е срам, ние не сме роботи, хора сме!!! И в коленето и бесенето няма нищо лошо - трябва да се знае кой е шефа в крайна сметка!!!!  Joy hahaha
Хайде усмихни се  Hug  bouquet и това ще мине, като влезеш в коловоза 4ак 6е ти е смешно!!!!
Хайде гуш-гуш  Hug    Hug

# 684
  • Мнения: 95
Предадох фронтаааааааааа

Прибрах се в 4 нервна от педиатърката, детето е с ангина и аз вместо да пия един успокояващ чай - хапнах макарони, после в 5 ядки и в 6:30 - ориз  Embarassed Направо 3 дена ще ми трябват да я изхвърля тази храна... Чувствам се ужасно и виновна и дебела... и си дадох книгата на една мацка и още не ми я е върналааааааа #Cussing out Оф, няма такъв 8-ми март и си поревах обилно и така

ГРИП - кажи ми за фрешовете, че за втори път питам (ти не ми отговори преди) Само сутрин ли или може и през деня? И комбинация от грейпфрут и киви?

Отписах го днешния ден! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 685
  • Мнения: 0
лейди оооооооооо и намене сега би ми станало много приятно от един дюнер ама няма Sad
хаааа то непречи утре да си потърся за закуска Mr. Green
май по добре да неговориме за ядене че става страшно Joy

# 686
  • Мнения: 3
Steletu - душа, спокойно!!! На всеки се слу4ва да има кофти ден, не е голяма работа!!! Не мисли за храната която днес си изяла, това не ти помага!!!! Утре можеш да запо4не6 наново!! Важното е да си спокойна и най-ве4е Васито бързо да оздравее!!! Нагушкай го и от мен, ще ти мине и на теб лошото настроение!!! Хайде и аз да те гушна  Hug  Hug  Hug

# 687
  • Мнения: 3
Дюнери секви правя, ефффтино ги давам!!! Съвсем пресни ги давам, още лаят!!!!  smile3532 smile3532 smile3532

# 688
  • Мнения: 228
Steletu ,миличка то в тази лудница съм забравила да отговоря.
Фреш пия преди обяд или следобяд между храненето.
Ако е от плод  преди обяд , ако е от морков ,следобяд.
Комбинацията сигурно ще я бива , не съм пробвала.
Как ми се яде дюнер с една биричка , не е истина. Crossing Arms
Моят го няма ,
няма цвете ,
няма радост
за окото и кревата Joy Joy Joy

# 689
  • Мнения: 0
 Shockedтемата ни е към поредният си край
а жаненцето нещо се загуби милата Hug

Общи условия

Активация на акаунт