Пролет пуква, разцъфтява, СЕПТЕМВРЙИСка мама засиява!

  • 22 580
  • 693
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 95
И аз само момичешки имана съм измислила (и то едно определено - даже вече така викаме на бебето) . А иначе още откакто разбрах, че съм бременна, не знам защо ама реших че ще е момиче. А и някак си самата бременност ми е по-различна от тази с Део (когото също гласих за момиче, горкия Mr. Green).
Та vany666, аз преди Jani4ka да ти отговоря. Не е май до яденето на сладко или солено, някак си имаш чувството какво ще е бебето. Не че винаги е вярно де. Thinking

# 676
  • Мнения: 0
Jani4ka, страхотно новини, честито  stork-girl

много се радвам, аз съм на преглед другия понеделник и нямам търпение вече, броя дните Praynig
тогава ще съм в 16 г.с. и 1 ден, незнам дали няма да е рано да се разбере пола на бебчо ( на обикновен видеозон), но нямам търпение и всеки ден се ослушвам за 'ритничета", но все още нищо Sad Хващам се, че говоря в мъжки род за бебо, та не знам дали е предчувствие или съвпадение Simple Smile
 newsm62 имам три женски имена и нито едно мъжко Grinning

дано всички предчувствия и желания се сбъднат, но най-вече здрави и красиви бебета Praynig Hug Heart Eyes

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Момичета, благодаря за предложенията за бунгала, моля ви пращайте ми ги на лични, ако имате линкчета.  Hug
Jani4ka,страхотна новина, честито ти розово щъркелче! Благородно ти завиждам, да знаеш. Simple Smile
Да ви кажа, два месеца преди да забременея със сина ми - сънувах, че имам момченце на около годинка и му правя рождения ден, беше пролетно време, ами сина ми се роди април. Като забременях сънувах, че трябва да занеса дар на Иван Рилски, отидох до Рилския манастир и го направих, кръстих го Ивайло, после разбрах, че в деня в който се чества празника на Иван Рилски е деня, в който се запознах с мъжа ми и така ....много съвпадения. Миналата година, когато направих аборта пак сънувах.... сега обаче нищо, само един път видях едно бебе в съня си, но незнам момче или момиче беше.
Още не съм го кръстила, но мисля, че сега ще бъде накуп двете и то на 19.10 живот и здраве, но другата година може би.

# 678
  • Мнения: 15
Jani4ka, може да менкаме имена  Simple Smile Аз имам чувството, че моето е момченце, а съм измислила само момичешки имена  Grinning За момче и едно не мога да измъдря.

 Joy  добра идея!

vany666, ами както Мама на Део каза, беше много силно чувство. Въпреки, че напоследък нещо ми щукваше, че може и момиче да е. А това с яденето е най-странното. Нали казват, че сладко е на момиче. Аз по принцип без сладко не мога. Всеки ден си хапвам по нчкое шоколадче. А сега никакъв ищах за сладко.  Shocked Но ето, че е момиченце. Също така ми се появиха много пъпки, а аз имам наистина перфектна кожа. Майка ми с мен е нямала нито една, така че май аз ще спра да вярвам на тези митове.  Stop  Crazy

Леееллллеее още ме държи настроенито независимо че съм скапана от ходене  Laughing
Наистина много се радвам  Hug Дай боже и аз скоро да разбера какво е.

Много, много мило! Много ти благодаря!  Hug  Hug  Hug

akspet, благодаря ти. Мен днес ме изчислиха, че съм 16 г.с. и 2 дена. Просто си зависи от апарата на който те гледат.

Още дръпна на размери това малкото, еееййй.  Grinning

априлска мама, благодаря ти много. Ще стискам палци и на теб за розово чудо.  Wink

# 679
  • Мнения: 0
   Здравейте и от мен GrinningНе сам писала многоотдавна,но няма нищо интересно около нас EmbarassedУтре съм за първи път на доки да се запиша ха ж.к. и ми е малко притеснено Blush въпреки,че е втора бременносн EmbarassedОтносно количките аз съм с кангаро-комбинирана и още е доста добре за 2години експлоатация,а и бъдащия батко е 15кг.И най-удобното и е пластмасовия голям кош за новородено,защото е достатъчно широк за бебка и е лесно да я пренасяш.

# 680
  • София
  • Мнения: 596

Jani4ka, честита розова панделка!
Ах, момичета, и при мене  същата работа. Само женски имена са ми в главата, за такова имах и нагласа и желание. Но от известно време имам усещане за мъж. И се плаша да викажа, нямам мъжко име. Направо се стряскам, това което винаги съм харесвала вече  е на сина ми. А таткото  и предният път не даде да кръстим с неговото - как щяло да звучи име и презиме еднакво ...
Утре съм на преглед, най-накрая - едвам го изчаках този месец. Дано да разберем!

# 681
  • Мнения: 3 637
Хайде здравейте и от мен.няма как да не започна с едмо ГОЛЯМОООООО ЧЕСТИТО  stork-girl на Яничка  Hug Hug Hug,така ме зарадва...ще връзваш панделки(моята мечта)  Mr. Green !
Да се отчета,днес с таткото ходихме на ЖК,вече се записах официално.Бебето и аз сме добре,вървим си една седмица напред,доки каза че съм в 15г.с  newsm78 .Жоро(мъж ми) много се зарадва и тъй като утре има рожден ден,каза че това е най големия му подарък  Joy .
Киттикат и тук мн  Hug Hug Hug и на всички който са минали прегледи.
За покупки ние сме решили сега само набелязваме,а август,живи и здрави да пазаруваме,но друг пат ще ви обясня защо  Hug .
За име ние вече си измислихме,за момиче Дарина,за момче Кристиан  Mr. Green ,на никой не кръщаваме,няма баби,няма дядовци  Mr. Green !
п.с.Вчера бъгнах нещо компа и новата тема изчезна  Mr. Green ,сядам да глася друга по хубава за утре  Mr. Green .
Лека вечер  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 682
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Яничка- страхотно Heart Eyes честити ти розови гащи Heart Eyes много се зарадвах.... а вече започвам и аз да си мисля по въпроса за пола Heart Eyes

Danielkka - Кристиан и на мен много ми харесва ( първите две букви са моята и на половинката), но мъжо не го одобрява Crazy има още доста време, ще измисля друго Peace

момичета, желая ви спорен и спокоен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 683
  • Мнения: 3 637
Добро Утро момичета!Днес почерпката е от мен,мъжо ми е рожденник и става вече на 32  ooooh!  Mr. Green , и по едно малко за по късно  Mr. Green

# 684
  • София
  • Мнения: 596
Danielkka, да ти е жив и здрав рожденика, много късмет и сбъднати мечти ви желая и на двамата!


Наздраве!

# 685
  • Мнения: 0
и аз днеска съм от ранобудните Laughing
Danielkka , да ти е живо и здраво милото, party023много да се обичате и да се радвате на голямо и щастливо семейство Hug

захващам се със закуската, че после смятам да се възползвам от   Nature Partly Sunny

# 686
  • Мнения: 1
Яничка четито и от мен, и аз много искам момиченце пък ще видим, преди седмица бях на консултация, но не се видя, лекарят каза че ще го борим другия месец Simple Smile

Danielka да ти е живо и здраво мъжлето, да те слуша и да ти помага и мнооого семейно щастие. newsm59

# 687
  • Мнения: 148
Danielkka да ти е жив и здрав съпругът! Много да те радва, обича и уважава! Да е винаги до теб и да те подкрепя! Да е най-страхотният татко на света!!!

# 688
  • Мнения: 343
Добро утро, момичета!
Danielkka, честит ти рожденник, да ти е жив и здрав, да се радвате дълги години един на друг и на много дечурлига  Wink. Наздраве за рожденника (е, ти няма да пиеш  Wink)


A за момичетата, които вече знаят пола на бебенцето - един букет рози. Яничка, специално за теб   bouquet

 P.S: Вероятно и моето е момиченце, но не е сигурно  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 15
Danielkka, да ти е жив и здрав рожденника!  Hug

Ама и аз си имам едииииин!  Wink Днес Фреди (малкия топмодел от снимките) става на 5.  newsm44 newsm44
Аз няма да черпя, тъй като виждам, че Даниелка добре се е погрижила нищо да не ни липсва.  Wink Жалко, че ще имаме в офиса днес гости от Холандия и няма да мога да ги взема с мен.

misseli, Danielkka, Tommelise, nekva si, мноооого ви благодаря за поздравленията!  Hug  Hug  Hug
gerito85, хиляди благодарности за розите! Hug
Аз да ви кажа пък се надявах на мъж. Исках за второ момиченце, но по принцип няма значение, а и както каза Даниелка - много ми се връзват панделки и ми се правят прически.  Crazy Малко ми е странно сега като знам, че е мома. Става някак "по-истинско" всичко.  Flutter

Много хубав ден ви пожелавам, а аз изчезвам към офиса!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт