Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 246
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 296
вместо запис Mr. Green
ще има ли серия довечера?

няма, и аз се надявах, но уви, щяло да дават форт-а

# 31
  • Мнения: 66
E да,ще дават Форт-бояр,а утре,ще гледаме само една серия заради Комиците. Пфф какви комици са това от тях ми се приспива много  ooooh!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
 #Crazy опааааааа,записче в новата тема,че много яко пишете  Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Някой ще ми отговори ли все пак защо трябва да пишете запис,първаааа и цоп?Не се заяждам ,просто много ми е интересно и после се чудят някой защо бързо минала темата ,а те не сварили да прочетат.
Ами чисто технически е много по-лесно да се следи темата - вместо с всяко влизане във форума да се ровя в раздели и подраздели докато си намеря темата, е достатъчно само едно мнение да съм написала в нея, за да мога после директно да си я намирам: в горния ляв ъгъл на страницата има едно каренце "Инфо център", в което освен ника и колко съобщения имаш, има и надпис "Нови отговори на моите публикации". Като кликнеш там и директно ти излиза(т) темата(те), в които си писала Peace... Та затуй се цопкаме, записваме и следиме Mr. Green

# 34
  • Мнения: 106
Офф и аз взех да го гледам това сериалче ooooh!

# 35
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Страхотно оформена тема!  bouquet
Момичета вие пишете със скоростта на светлината в тази тема Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 15 460
  Хлъц! И аз в темата! Харесва ми книгата, много ми е интересно как ще се развие в съвременен вариант.

# 37
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Снощи много ми стана мъчно за Айшенцето,милото,като му няма мама Фикрет е като изгубено в това семейство.......само го хока Хайрието,а баща му от тревоги не може да си вдигне главата и сякаш забравя и за съществуването на Айше Tired

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте !
Отскоро следя сериала и много се радвам ,че попаднах на тази тема . Чудесен първи пост със страхотни снимки и информация, благодаря за което...   bouquet
п.с. ей тая свекървата на Фикрет много дразнеща  #Cussing out

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 594
И на мене ми стана жално снощи за Айшенцето. То това детенце само скандали вижда. А мама му го навиква също както навикваше и кака и Фикрет. Тази жена ако не овиква някой, няма да може да живее #Cussing out Все другите и виновни, тя най праведната

# 40
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ами тя просто си гледа кефа,никой за нищо ако не я закача и само "смуче пари" ще е най-добре,па камо ли едно 9 годишно детенце да я "занимава със себе си" ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 296
преди беше - Фикрет, приготви млякото на Айше, а сега е - Шевкет, приготви ли млякото на сестра си?

# 42
  • Мнения: 413
И аз  тук Flutter
Много сте бързи бе хора Sunglasses

# 43
  • Мнения: 20
Ужасен е новият Шефкет, много е грозен

Е,щото пък сегашният е голям красавец... Mr. Green

И с двете съм съгласна  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 19
Еййй, един час чета, за да влеза в час с всичо изписано от вчера. Отбелязах си мимоходом някои постове за да ги коментирам:
1. Идея за анкета - една съфорумка мисля че ника й беше с "иванова" беше предложила много хубава идея за анкета, ама се затрупа. Въпрос "какво най-много ви харесва във филма?", отговори "сюжет, актьори, диалози, музика, проблематика" и др.
2. По въпроса за пантофите, аз съм "за". Ама да са чистички, а не вмирисани.
3. Някой си задаваше въпроса в предишната тема "Защо Ферхунделата, като е толкова отракана, не иска да работи?" Първо, както някой отбеляза, реши да се прави на буржоазка като Джейда. Все пак по-престижно за една жена е да е омъжена и да си седи в къщи, отколкото да е сама и да се издържа сама. Второ, прави си сметка, че ако беше продължила да работи в банката, цялата й заплата както тази на мъжа й щеше да отива за издръжката на целя тоя народ в къщи. Ферхунделата е егоист, тя обича лесните парички и да са само за нея.

Ииии... пожелавам търпение и сладки приказки до утре вечер.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт