Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 343
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 75
Човечно е момичето.Въпреки всичко има сърце да помага независимо на каква цена.А пък и момента е такъв самичка остана,човек се променя когато се струпат такива неща на главата му.Някак по чуствителен става готов да помага на себеподобните.
Чесно и аз бих постъпила като нея.Аферим
newsm10 Много вярно! Плюс елемент на женска солидарност срещу Оуз.


Това според мен е водещото  Laughing




Едва ли чак толкова е срещу Оуз.Като помага на Джейда как ще му накриви шапката?
Хората могат и да са добри без задни мисли Wink Hug

# 62
  • Мнения: 5 140
Човечно е момичето.Въпреки всичко има сърце да помага независимо на каква цена.А пък и момента е такъв самичка остана,човек се променя когато се струпат такива неща на главата му.Някак по чуствителен става готов да помага на себеподобните.
Чесно и аз бих постъпила като нея.Аферим
newsm10 Много вярно! Плюс елемент на женска солидарност срещу Оуз.


Това според мен е водещото  Laughing




Едва ли чак толкова е срещу Оуз.Като помага на Джейда как ще му накриви шапката?
Хората могат и да са добри без задни мисли Wink Hug

е да дееее, ама я виж как се държи с него  Wink
ще погледаме и ще видим  Hug Ерикаааа   bouquet

# 63
  • Мнения: 75
Аз го погледах и видях Wink гледам в момента 140 серия.Доста силна натура е Неджля въпреки,че и тя не е безгрешна.

  bouquet  bouquet  bouquet

Таз Ферхундето обаче се убеждавам,че има психични проблеми.Голям калтак излезе.

# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 1
Лелее, как ме подразни Ферхунде, като каза на Лейля за бебето - е няма по голяма гад от нея - много добре знаеше какво ще стане....та нали се лекува, в депресия е. Гадина направо Crazy
Новия Шевкет е ужасен, но аз пък харесвам сегашния - по - хубав ми се струва от Оуз примерно. Но фаворит ми е Яман. Heart Eyes
За анкетата - още мисля Thinking
Гледам, че сте обсъждали въпроса с чехлите, та да си кажа и аз моето мнение - вкъщи си ходя с чехли, но когато ми идват гости не бих им предложила моите, абсурд Crossing Arms - ходят си с обувки. Когато аз ходя на гости, също не обувам чехли, освен ако не са ми изключително близки хора - примерно майка ми, брат ми.

# 67
  • Мнения: 5 140
сега пак за чехлите, не забравяйте, че там религията го изисква, не случайно се събуват пред джамийте, ако не се събуеш е неувашение към дома и семейството

# 68
  • Мнения: 20
вкъщи си ходя с чехли, но когато ми идват гости не бих им предложила моите, абсурд Crossing Arms - ходят си с обувки.
Дори и зимата, когато навън е киша, през пролетта и есента с калните обувки?  Shocked Трябва да си много търпелива и да обожаваш да търкаш пода.  Peace

# 69
  • Мнения: 51
Мале, колко е противна свекървата на Фикрет #Crazy.Такова "чудо" на никого не пожелавам. Naughty

# 70
  • Мнения: 1 296
моля, за момичетата с резерви към събуването и обуването предлагам тези- -  Чехли за еднократна употреба, конфекционират се от нетъкан текстилен материал.
а за останалите, лека закачка -

# 71
# 72
  • Мнения: 5 140
Царинкаааа, за мен Мито Мас Whistling Mr. Green Joy

# 73
  • Мнения: 1 296
Царинкаааа, за мен Мито Мас Whistling Mr. Green Joy

имаш ги за женския празник Peace, че е най-скорошен

# 74
  • Мнения: 174
Относно чехлите - съм ЗА,
но ако можеше без "цоп, хоп и запис" ,
но ги прескачам, нема начин, всеки е свободен да се изкаже както иска и може

Общи условия

Активация на акаунт