Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 255
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 75
Здравейте и Честита Баба Марта,   bouquet
подсещам ви да си изберете ден и да гадаете по времето в него!
Най сетне намерих книгата Листопад и смятам да я чета, обаче веднага прочетох епилога, да краят е такъв както писа някой в старите теми.
извинявай,нямам време да чета назад,би ли ми писала,какво става накрая с няколко изречения на лични.Благодаря

# 706
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
... Най сетне намерих книгата Листопад и смятам да я чета, обаче веднага прочетох епилога, да краят е такъв както писа някой в старите теми.

 Joy Хахаха, и аз така правех като малка!  Peace



Честита баба Марта и от мен! Бъдете живи и здрави!

# 707
  • Мнения: 339
На първа страница на тази тема пише в резюме съдържанието на книгата  Flutter

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Здравейте и Честита Баба Марта,   bouquet
подсещам ви да си изберете ден и да гадаете по времето в него!
Най сетне намерих книгата Листопад и смятам да я чета, обаче веднага прочетох епилога, да краят е такъв както писа някой в старите теми.
извинявай,нямам време да чета назад,би ли ми писала,какво става накрая с няколко изречения на лични.Благодаря
Какво става в книгата има на първа страница на темата.

# 709
  • Мнения: 39
Правете нова тема

# 710
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892

Защо??? Има две страници до изписването на тази! Ако имаш нещо спешно за казване, кажи го тук.  Wink

# 711
  • Мнения: 20
Честита Баба Марта на всички!! Да сте бели и червени, весели засмени Simple Smile Simple Smile Simple Smile

През почивните дни пропуснах много от написаното, даже виждам, че започва следваща тема да се готви, може би до довечера ще е готова. Мисля направо там да се включа и да следя, а тук само да Ви поздравя Simple Smile : )Simple Smile

# 712
  • Мнения: 224
Честита баба Марта и от мен! Бъдете живи и здрави, весели и засмяни!
И аз изпуснах доста но ще се включа в другата темичка Peace

# 713
  • Мнения: 339
Аз пък ще се включа в тази тема, че как е тръгнало нова тема скоро няма да се направи  Joy Joy Joy
Седефката не ви ли се струва, че малко са я нагласили последните серии, вкарали са малко грим и прическата й не е толкова момичешка, поне на мен така ми изглежда  Thinking

# 714
  • Мнения: 75
Честита Баба Марта.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 715
  • Мнения: 1
Точно така-бяла акация

# 716
  • Мнения: 1
Колкото до книгата-само дето дадох 12 лева-много разочарована останах

# 717
  • Мнения: 1
Не си я купувайте.Малко или мното човек си създава мнение за всеки герой от персонажа, а любимата на много от Вас Фикрет я описва автора по съвсем друг начин

# 718
  • Мнения: 39
Колкото до книгата-само дето дадох 12 лева-много разочарована останах
Защо какво стана Rolling Eyes Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 1
Ами съвсем друг образ -ако имам време ще скенирам описанието за нея, но там я описва като сравнително безлична, дори с дефект на едното око и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт