Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 330
  • 729
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 4 120
Джейда няма турско излъчване, по-различна ми е, вие как мислите?

# 556
  • Мнения: 0
Как да има турско излъчване....?Личи ,че има няко ядруга пластична корекцийка.....<като започнем от най-явната....устните   Simple Smile

# 557
  • Мнения: 221
Мен лично ме кефи Ферхундето или както казва баба ми Съркундето.Тя е хладнокръвна и оправна жена.А за Джейда е ясно,както каза женя 1206

# 558
  • Мнения: 2 066
Може ли някой да ми преведе какво си говорят Ферхунде и Джеврие в 97 епизод, някъде около 2-рата минута

http://vbox7.com/play:8d1e6aca

# 559
  • Мнения: 173
Джейда няма турско излъчване, по-различна ми е, вие как мислите?
Не зная какво точно имаш предвид под турско излъчване,но смятам,че не само на Джейда  липсва.

# 560
  • Мнения: 0
Джейда няма турско излъчване, по-различна ми е, вие как мислите?



За всички жени, ако не знам какъв е филма не мога да кажа, че имат турско излъчване. Едни красиви, модерни ...
Джейда и на мен не ми харесва, Неджля ми е любимка на вид.

# 561
  • Sofia
  • Мнения: 4 120
Джейда няма турско излъчване, по-различна ми е, вие как мислите?
Не зная какво точно имаш предвид под турско излъчване,но смятам,че не само на Джейда  липсва.

Лейля, Неджля, Ферхунде ... откъдето и да ги погледнеш си имат типично излъчване.

# 562
# 563
  • Мнения: 1
Много ме интересува това мантенце в закачлив пинк-все още, щото Лейля дори спи с него и чакам да стане бозаво, в коя серия го сваля от гърба си?   Дано да са  го давали на химчи без да ни уведомят или пък prostor

# 564
  • Мнения: 1
И все пак ако направите анкета от рода на "Кой герой от персонажа на Листопад съжалявате?" не бих никого съжалила защото всеки от тях си избра пътя. А ЖИВОТЪТ Е ТОВА, КОЕТО СЕ СЛУЧВА, ДОКАТО СИ ПРАВИМ ДРУГИ ПЛАНОВЕ. Като се замислим само Седефчето не попадна в капана на Оуз, но пък и тя си е сравнително чиста душа-не е пресметлива, завистлива,злобна, отмъстителна, докато другите в една или друга степен, по един или друг начин проявяваха тези негативни страни от характерите си.
Ако е възможно, някой да сподели скромното ми мнение welcome

# 565
  • Мнения: 1
В този ред на мисли-те сами си докараха статута-каквото сам си направиш, господ не може да ти го стори. Мъчиха се да се надлъгват и излъгаха сами себе си.Всяка от тях.  Колкото до турските сериали, поне аз гледам за втори път, защото за 1001 нощи ми проглушиха ушите и се принудих да го гледам във vbox, хареса ми, сега втори сериал гледам и си разсъждавам защо се зарибих. Нашият манталитет  не е далеч от на съседите.Той си е балкански.Нали казват, че там където се пие боза, където понамирисват клозетите и си честитят банята, оттам започва Ориента.  Е ми това е. Ние сме си близки.Колко много видове поздрави имаме - за какво ли не! Като започнем от да ти е сладко,  да ти спори работата или нещо от сорта, да чукна на дърво,добре заварил и т.н. Лошо няма. Това е един вид по-активна комуникация. Та за това иде реч. Един и същ манталитет.

# 566
  • Мнения: 1
Ако няма ди ви натежа физически и интелектуално, моля вземете ме с вас на това пътуване до Турция, но не за да гледам еди коя си къща, а да се докосна до техния бит и култура, да вдъхна аромата на Истанбул, макар че като се замисля то и кебапчето май си е тяхно newsm78

# 567
# 568
  • Мнения: 221
Идвам и аз.Наистина това палтенце е готино и мен ме кефи адски много.

# 569
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
а как се превежда сон баба,че в дъждовно време го преведоха шефе,но не ми се вярва да е това

Общи условия

Активация на акаунт