Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 14

  • 40 290
  • 729
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Ще го свали след един скандал на масата в ето този епизод.http://www.youtube.com/watch?v=jruSD0bojeE&feature=player_embedded#
 С това темпо на сериите за посрещането на пролетта ще е свалено.
В този филм всичко се случва много бавно и детайлизирано,в което няма нищо лошо,но аз вече съм на вълна бб Ще излезе ли Оуз от престъпния свят или ще го гръмнат.В143 епизод някой го заплашваше и си мисля как сценаристите ще разрешат този конфликт.Трудно ще ми е да понеса Лейля пак да остане самичка и то с бебе. Много са ми сладки двамата като двойка имат много красиви моменти и ще е жалко да го убият,но знае ли човек какво се върти в главите на сценаристите
Та затова ми се иска по-бързо да разрешават конфликтите си.
Не знам как зрителите в Турция чакат 4 години за развръзка.
Аз трябва да изчакам до май или юни месец и пак ми е тежко.

# 571
  • Мнения: 1
Ще го свали след един скандал на масата в ето този епизод.http://www.youtube.com/watch?v=jruSD0bojeE&feature=player_embedded#
 С това темпо на сериите за посрещането на пролетта ще е свалено.
В този филм всичко се случва много бавно и детайлизирано,в което няма нищо лошо,но аз вече съм на вълна бб Ще излезе ли Оуз от престъпния свят или ще го гръмнат.В143 епизод някой го заплашваше и си мисля как сценаристите ще разрешат този конфликт.Трудно ще ми е да понеса Лейля пак да остане самичка и то с бебе. Много са ми сладки двамата като двойка имат много красиви моменти и ще е жалко да го убият,но знае ли човек какво се върти в главите на сценаристите
Та затова ми се иска по-бързо да разрешават конфликтите си.
Не знам как зрителите в Турция чакат 4 години за развръзка.
Аз трябва да изчакам до май или юни месец и пак ми е тежко.
Много благодаря за видеото, макар че тук видях и много още неща,даващи храна за размисъл, но сега няма да задавам въпроси. smile3525

# 572
  • Мнения: 1
На всички във форума приятно лафче, отивам на фитнес, но ми е приятно да Ви чета и да получавам отвреме на време отклик на написаното от мен.Апропо, за първи път се регистрирам във форум, специално за този, не издържах да съм само гост. [smilie=smile3525.gif

# 573
  • Мнения: 0
Чакай,докато няма никой да си сложа снимчици на моята Лейличка...



А на теб Dartanian приятен фитнес,аз пък излизам след малко на разходка,времето навън е прекрасно. 1swing

# 574
  • Мнения: 120
Тази седмица Листопадът ще е понеделник, вторик и петък - по една серия от 20.00 часа

# 575
  • Мнения: 218
Тази седмица Листопадът ще е понеделник, вторик и петък - по една серия от 20.00 часа

  ОХ,така е  #Cussing out Ужас направо!Тия от БТВ са за разтрел #2gunfire С това темпо кой знае коя година ще му се види края.

# 576
  • Мнения: 75
а как се превежда сон баба,че в дъждовно време го преведоха шефе,но не ми се вярва да е това

сон баба както си го чула ти е -за последно татко.
Аз го чувам обаче Сон бахар-есен.

И мисля,че преводът на песента не е много точен,но неисе Peace

# 577
  • Мнения: 0
Ако някой знае къде в интернет мога да намеря книгата на български език моля да ми каже линка на лично съобщение или във форума.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 2 338
Има ли живи хора тук.  smile3506

# 579
  • Мнения: 5 140
Тази седмица Листопадът ще е понеделник, вторик и петък - по една серия от 20.00 часа

ще го преживеем някакви  Mr. Green

Има ли живи хора тук.  smile3506

имаааааа, понаминават  Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 1 134
всъщност колко сезона са купени от нас  newsm78

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Има ли живи хора тук.  smile3506
Намират се, намират се Grinning

всъщност колко сезона са купени от нас  newsm78

Три, защото четвъртия още се снима в Турция, а и не се знае дали няма да има и пети Crazy...

# 582
  • Мнения: 135
Здравейте момичета!Днес имам рожден ден и искам да ви почерпя



 



Да ви е сладко

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте !
Амии то щом четвъртия се снима сега и не се знае за пети...сигурно ще е с прекъсвания излъчван по БТВ-то   Rolling Eyes
mamast Честит рожден ден ! Много здраве и късмет !
Синеоч,имаш страхотен подпис !  Hug

# 584
  • Мнения: 448
Искам да питам ББ: На трейлъра за 144 епизод Фикрет вижда Тахсин с певицата, но дали те имат наистина връзка, любовници ли са или просто са излезли и Фикрет погрешно е разбрала?? Ако този смотльо си е хванал и любовница при такава прекрасна съпруга и бебе... smile3515
Моля ви, отговорете бързо, че съм любопитна!!! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт