КГБ-94 Клуб на готините баби

  • 39 689
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 492
                             Добро утро,момичета!Ето ви кафенце за да се разтоварите и посабудите малко.


                             И моля,не ми се сърдете!Знам,че е от добри чувства,ама Римар НЕ е казала какво е на мъжа и .Не мислете за най-лошото има операции всякакви и за най-елементарната ние си се притесняваме.При това Хули е права - като излязат всички изследвания тогава се вижда истината и не винаги тя е това,за което си мислим. Peace
                             Римарче,стискам палци всичките ви тревоги да нямат основание и всичко при вас да е добре.Вярвайте на уменията на специалистите и всичко да мине успешно.
                             Лек и спокоен ден на всички!  bouquet

# 676
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!
(Макар че толкова отдавна съм станала, че вече ми е добър ден  Laughing  Embarassed)
Диди, благодаря за чайчето и особено за аромата около него - съвсем на пролет ми замириса.
Ще чакам с нетърпение снимки от изложбата! И дано е по-скоро, че може нещо да "изкопирам"
(ако разрешиш) и да украся в къщи.
Аз готвя, пера и чистя едновременно, че след малко ще вземам Марти.
Засега приятен, слънчев, хубав ден на всички!
Ето още малко пролетно настроение:



Дидия, писали сме едновременно. Благодаря и на теб за закуската и кафето.
И ... - много се радвам да те "видя" - отдавна се губиш -  Hug  Hug  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 77
Добър ден, момичета!
Край на зимата!
Днес в 19.32 часа ще посрещнем Първа пролет!
Диди, благодаря за чайчето и особено за ЛЮЛЯКА! "Отвънка ухае на люляк.......!"Успех на изложбата, в което изобщо не се съмнявам, като ти знам способностите! newsm10
Дидия, благодаря за богатата закуска!
Георгенче, и при теб "ухае на пролет"!
И при мен, като при много от вас, Пена пере втори път, снощи беше първи път, готвя св.с картофи, ще направя и баница, но в "почивката" да се разпиша тук!
Бори напира за компа, не знам кога ще "оправят" неговия, пък на лаптопа нямал Интернет....... само ме тормози, ама и работа ме чака!
Приятна събота и усмихнати да чакаме Пролетта!



# 678
  • София
  • Мнения: 4 179
Изтрих си поста.

# 679
  • София
  • Мнения: 16 230
Докато стигна до тук - станало обяд.
От сутринта се правя на домакиня. Изпратих Ани и Пламен да работят и яхнах прахосмукачката.
Междунременно направих пиле с ориз и пиле с домати и се пекат във фурната.
На обяд ще идват техници от кабелната да оправят интернета и да включат кабелна в стаята на Ани.  Та гледах да подредя къщата.
Времето тук е пролетно. Дано вече няма студове.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 755
     Добър ден!
Писах,писах...но какво натиснах и всичко изтрих.
И аз станах рано, но докато посвърша домакинската работа и стана обяд.
Бързам да довърша едни задачи, че трябва днес да ги отчета.После ще пазарувам -краставици,картофи,кисело мляко...Утре ще имам гости-работници.Софи и Коце ще дойдат да подрязват дърветата/че са най-леки/Така,че пак няма да ме има тук.
  Дидиа,нещо не те разбрах за Римар...ох,дано всичко е добре и успешно! Стискам палци и се моля!
  Римар,кураж,мила! Притеснението само ще ти пречи.
  Диди,да покажеш какво ще направите за Великден в кръжока!Струва ми се,че на децата им е много интересно,защото правите чудни неща!
  И аз чакам пролетта с нетърпение.Ето малко цветя за настроение.

# 681
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 330
Добър ден вече! hahaha
Аз докато се натуткам, докато простра и заредя втората Пена и то станало обяд!
Римарче, добре че си писала,че си си изтрила поста: почнах да се чудя само аз ли не го виждам.Пък явно си ми отговорила веднага - видях от цитата на Хули. Виж, каквото и да излезе - знай,че тук имаш верни приятелки,които ще те подкрепят поне морално! И ще стискаме палци! Цялата ни положителна енергия ще бъде насочена към вас,когато е необходимо! Hug
И при нас времето е пролетно (най-после!) и Мелчето с Анжелка заминаха в Кубрат да видят баба си и да се разходят.Така че сега комп е мой - не че нямам работа,де! hahaha Тодор е пак на работа и ще си дойде следобяд и тогава ще видим какво ще правим.
За сега ЛЕК ДЕН на всички!

# 682
  • Мнения: 3
Римар,  Hug  Hug  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 683
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добра вечер!
Честита Пролет!
Прибрах се,хапнах и се цопнах тук,че съм "маносана".Може би,след час ще бъда в леглото,че миналата нощ почти не спахме. #Cussing out #2gunfire Mr. Green
Фенчо направи бъбречна криза и до 5 сутринта осъмнахме,без да можем да облекчим болката.Днес ходихме при личния,направихме изследвания,сложиха му инжекция,която го успокои и сега даже си похърква вече,че днес нарочно не е спал.
Времето светна и виждам всички сте били на домашна работа днес.Подготовка за Великден.
Римар, Hug Hug Hug
Хули,винаги те давам за пример,когато има повод. Hug
Няма да ви изреждам,за да не пропусна някой,но на всички изпращам Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ, МИЛИ ДАМИ!

Днес денят беше прекрасен, може би защото дойде астрономическата пролет!
След обяд с приятелката ми излязохме на разходка и се прибрах преди малко. Ходихме в парка, всички боклуци са изчистени, изхвърлени, водата от прабългарското селище "Фанагория" и игрището е изпомпена, остава само да се пооправи подкопания бряг.
Много работа са свършили за една седмица. До плажа не стигнахме, че покрай канала имаше един тъъънък ветрец, и ни върна от пътя.
Вечеряхме и сега смятам да изгледам пропуснатата вчера серия на "Малки жени", но ще съм и тук.
Приятна пролетна, съботна вечер!



                        



Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 23:59 от Tani-ta

# 685
  • София
  • Мнения: 16 230
Честита пролет  и от мене!
Фурия, дано Фенчо вече не го боли и да изплюе камъчето. Ели дойде ли си или вилнее из Варна?
Аз си изкарах деня  тук. Сутринта кабелджиите смениха модема/уж там била повредата/, установиха, че нямат кабел за да пуснат ТВ в стаята на Ани, чаках ги до 18.00.Сега тя има кабелна, аз по-бърз интернет и таксата е 30 лв, вместо 42./евроком/
Междувременно направих шопинг терапия из квартала - забих се в супера понапълних торбите.
Сега си чакам домашните да се върнат към 23.00. Ани утре ще снима реклама, после ще пиша на кого и каква.
Танита, моля за линк към петъчните Малки жени. Не можах да го издиря днес.

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 21:26 от Aisha

# 686
  • София
  • Мнения: 2 675
Добра вечер, момичета!
Не съм писала от вчера, ходихме у майка ми в кв. Изток, там бяха  Владко и майка му, след яслата, и там останахме да спим. Днес на пазар, разходка, взехме детето у нас, с него залисия и чак сега сядам пред компа.
Римар, кураж и от мен. Аз също мисля, че трябва да направите консулт и с още един лекар. Бих ти препоръчала Исул, някой от екипа на проф. Дамянов или самия той (това си позволявам да ти предложа, защото и аз съм имала такъв случай в семейството ми).

Фурийче, премина ли кризата на съпруга ти?

Честита пролет и от мен! Дано донесе на всички ни много здраве и щастливи мигове! Дай, Боже!






# 687
  • София
  • Мнения: 16 230
Ани си дойде - лека нощ!

# 688
  • Мнения: 77
Фурийче, как е Фенчо? Дано да му е минала кризата, че тази вечер да си поспи човека!
Бях писала, как Стефан си изчисти жлъчката и бъбреците от камъни, смесват се равни количества лимонов сок, зехтин и мед, пие се по 100-150 грама когато огладнее, без да яде нищо. На петия ден за вечеря му направих пилешка супа. Гледаха го след това на ехограф, няма следа от камъни, даже му се изчисти и зъбния камък, а той периодически ходеше да му го почистват.
Ако иска, нека да опита.
Поздрави на Фенчо от мен и повече да няма подобни премеждия!

Айша, аз също не можах да я намеря серията, дано утре да я качат!



            Л Е К А     Н О Щ !



        Heart Eyes Hug newsm10

Последна редакция: нд, 21 мар 2010, 01:04 от Tani-ta

# 689
  • Мнения: 549
Добро утро.
Хайде ставайте поспаланки.
  Заповядайте на кафенци и  сладки приказки.

Общи условия

Активация на акаунт