Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 59

  • 21 612
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • КиТ
  • Мнения: 2 490


Излизам ми newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Incorrect parameters, please try again.



Плами,ами щом си фенка тоя сезон на формулата се о4ертава да е доста интересен. Peace

Знам,ще следя с голям интерес  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 76
  • Мнения: 0
лека вечер момичета  bouquet

# 77
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пешо,що бягаш толкова рано Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,да не показваш на жена си оная песен,дето Лакуна постна Whistling Whistling Whistling Whistling

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet Здравейте! Аз пак съм за малко тия дни няма много време, трябва да наваксвам с темата - цели 6 страници. Много сте бързи ей!

# 79
  • Мнения: 0
Пешо,що бягаш толкова рано Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,да не показваш на жена си оная песен,дето Лакуна постна

кои е казал че бягам не съм казал чао а ви пожелавам лека вечер Joy

# 80
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Та не разбрах кой иска пръв да изпее песничката
предлагам Пешо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
после сме аз и индира,че след Галип и ноти няма да  ни трябват,нали Индирица Hug Hug Hug Hug Hug



алискааа,ловя те!

# 81
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пешо,що бягаш толкова рано Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green,да не показваш на жена си оная песен,дето Лакуна постна

кои е казал че бягам не съм казал чао а ви пожелавам лека вечер Joy

Ами так ми се стори Rolling Eyes Thinking

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Лакунчее    bouquet и аз тебе.  Flutter
След час заемам май позиция пред екрана с тенденция цяла вечер да гледам хубави мъже.  Laughing Laughing Пък и започва новият сериал на Туба от 22,10 да видим какво ще ни поднесе. Ама само като си помисля за АТВ онлайн настръхвам. Не знам как е по време на Езел, страх ме е да си помисля как засича - за това чакам частите в тюба.

# 83
  • Мнения: 0
Та не разбрах кой иска пръв да изпее песничката
предлагам Пешо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
после сме аз и индира,че след Галип и ноти няма да  ни трябват,нали Индирица Hug Hug Hug Hug Hug

ако аз я  fiuuuuuu  няма да има друг след мен

# 84
  • Мнения: 40

  Здравейте!!! Нямаше ме три дни,  много ми липсвахте!  Връщам се  в старата тема и започвам  да наваксвам Нямам търпение да видя какво съм изпуснала Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 85
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Та не разбрах кой иска пръв да изпее песничката
предлагам Пешо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
после сме аз и индира,че след Галип и ноти няма да  ни трябват,нали Индирица Hug Hug Hug Hug Hug

ако аз я  fiuuuuuu  няма да има друг след мен


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 86
# 87
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Ех,elmira,от къде ги вадиш тези снимки? Laughing Crazy

# 88
  • Мнения: 0
искам да спра обаче  Blush     

# 89
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
искам да спра обаче  Blush


Почвай да търсиш на Бурак
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт