СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 18

  • 15 813
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
И аз съм така киарра,не обичам да се разхождам сама но не всеки път на мамите от тук им се излиза

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Пфуй, всички са се озъбили освен моята Ръкавичка Crossing Arms тези дни е по-спокойна, но като я мъчат, става крива - много е кротка, сравнена с други зъбоникнещи, но не обичам да ми развалят рахата Mr. Green

Честити зъби на всички Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 141
Не е само тя, и Никола е беззъб Mr. Green Аз не мога да позная кога мрънка заради зъби, кога заради нещо друго. Затова като се вкисне решавам, че са зъбите Crazy Ама тях никакви ги няма още.

# 33
  • Мнения: 359
kriskata, честит ти рожден ден. Гледам и ти не черпиш...Предлагам да въведете като нас хобитски рожден ден - рожденикът подарява подаръци на всички останали  Mr. Green
относно фиксовете и малките тайни: цък
И ние фиксове обикновено не ползваме, четохме за глутамата в книгата, която ви бях казала и оттогава край....но снощи си затворих очите...човекът ходил търсил специално за бяла риба...каквото намерил такова. Иначе използвахме информацията да убедим племенницата да спре да яде чипс. Точното описание в книгата е, че и картон да поръсиш с малко глутамат и ще стане превъзходен на вкус, а на всичкото отгоре и зависимост се появявала и искаш още и още такива храни  Sick Сега ще прочета и блога на Бу.
И каква е логиката като растат зъби, да се подсича дупе или детето да има разстройство...айде с Т, мога да намеря някакво обяснение, ама за другите две...може да ми обясниш примерно  
EmiR, Дени когато го хвана хрема и разстройство личния ми обясни, че причината е в зъбите, но те са само първоизточник. Поради зъбоникнене падал имунитета на детето и затова се появявали такива проблеми. За подсичане на дупето не бях чувала, но и Дени нещо взе периодично да се подсича за ден-два и да се оправя, а не правя нищо различно от преди  newsm78
Тъкмо се зарадвах, че снощи успях да пусна нова тема и останах неприятно изненадана. Както EmiR каза, сега на първа страница има две, само дето в моята никой няма да пише. А така се старах, и поезия вкарах  Blush Ясно, повече няма да се опитвам.
feliz, миличка линкче е трябвало да пуснеш, но нищо. Предлагам, ако е възможно, като изпишем тази да сменим номера на твоята и да я уважим и нея   bouquet Някой модератор да каже може ли...аз освен за Бу за друг не се сещам. Бу, в твоята градина са ми май камъните.

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Аз познавам лесно - тя е кротка и като цяло много спокойна. Ако мрънка по-често, ако квичи да я гушкам и нощем се буди повече от обичайното, значи са зъби Simple Smile На Госпожичка й избиха на 5м 2д, ама това засега изостава - а като чукна тая възраст, бях 100% сигурна, че ще набарам зъб в устата й Crazy

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
feliz, миличка линкче е трябвало да пуснеш, но нищо. Предлагам, ако е възможно, като изпишем тази да сменим номера на твоята и да я уважим и нея   bouquet Някой модератор да каже може ли...аз освен за Бу за друг не се сещам. Бу, в твоята градина са ми май камъните.
Просто следващата ще я пусне тя, най-лесно ми се вижда Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 1 504
И Ангел няма зъб...ако е като кака си...значи към 10я месец...
Фиксове, отврме-навреме...винен кебап и сочни ребърца...супи рядко....ако пак ме мързи...
Пак ме цепи главата....вече ми омръзна...през ден, два главоболие... #2gunfire

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Пак ме цепи главата....вече ми омръзна...през ден, два главоболие... #2gunfire
Експертите смятат, че е или от недостатъчно пиене, или от недостатъчно секс Mr. Green

# 38
  • Мнения: 14

Пак ме цепи главата....вече ми омръзна...през ден, два главоболие... #2gunfire

Сменяй я с овча!Много помага !От опит!  Mr. Green

И ние сме от отбора на беззъбите.Дано така "тихичко "да му изникнат  Mr. Green

Всички ли си водите дневници на бебетата  newsm78 Само аз ли съм такава нахайна  Thinking

# 39
  • Мнения: 14
Пак ме цепи главата....вече ми омръзна...през ден, два главоболие... #2gunfire
Експертите смятат, че е или от недостатъчно пиене, или от недостатъчно секс Mr. Green

Казали са хората:"от много- глава не боли!" Трябва да се пробва  Laughing

# 40
  • Мнения: 3
Благодаря, момичета, ще знам вече  Peace
http://bebeshop.bg/modules/blockmybaby/mybabyfront.php?id_mybaby … nization_calendar
Пускам пак това, защото мисля, че е полезно - пуснах го снощи късно и може би не всички са успяли да го видят.
Криската - много обичана, много щастлива, от всичко по много!!! ЧРД мила   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 1 504
Пак ме цепи главата....вече ми омръзна...през ден, два главоболие... #2gunfire
Експертите смятат, че е или от недостатъчно пиене, или от недостатъчно секс Mr. Green
Не пия и не пуша, а последните 10 денаи секс не съм правила...та ясно откъде е причината... Mr. Green Довечера, бате да му мисли... Wink
Бамба ще трябва да се накъдря и може да докарам овча физиономия... Wink

# 42
  • Мнения: 14
Kриската,честито!Да си здрава и щастлива,много обичана и глезена!!! newsm67

И ние нямаме още зъб! Mr. GreenВенците са много надути и бели,но като цяло си е спокойна и си спи цяла нощ! Peace
И аз четох скоро някъде,че при вадене на зъби се зачервявало дупето от киселинноста на урината!А също и бузките.Беше го писала някаква педиатърка!!!

Някои ги цепи главата,а на мен ми бучат ушите.В последно време често ми се случва newsm78

Днес сме на консултация,ще ни слагат и последния Пентаксим!Надявам се и този път да минем без странични реакции Simple Smile
Отивам да правя упражнения Wink

# 43
  • Мнения: 5 026
Криската, жива и здрава да си!   bouquet
И Свил е беззъб, все още. На Бужи почти на 11м му изби зъбче.
Това човече ме побърква от безсъние вече 4-та нощ  Tired Заспа рано, към 19ч, до 1ч се буди на половин час, после в 3 окончателно се ококори и до 4,30 бяхме на прозореца,пак пуснахме тролеите.Как се научи да зяпа светлините нощем, то аз съм виновна,де,ма не стига,че денем го влача, сега се почна и нощем. И пусти сополи още се точат  ooooh!
Вече не ще да суче легнал, голям рев,голямо мятане,докато не го взема. Както ме успокои баща ми вчера, ще го нося още 6 м на ръце,после ще тичам по него,дано ми се смъкне дупарата.
В тази връзка мисля да се мятам на диета. Бу, 90-дневната дали е ок?
Редуват се по 4 дни:
Белтъчен -
МЕСО, РИБА, ЯЙЦА, МЛЯКО И МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ-СИРЕНЕ, КАШКАВАЛ, ИЗВАРА, МЛЯКО, СОЯ И СОЕВИ ПРОДУКТИ

Варива -
ОРИЗ, ЗРЯЛ БОБ, ЗЕЛЕН БОБ, ГРАХ, СОЯ, ЦАРЕВИЦА, ЛЕЩА, КАРТОФИ...

Въглехидратен -
ЗАХАР, ТЕСТЕНИ ИЗДЕЛИЯ И СПАГЕТИ, ПИЦА, СЛАДКИШИ...

Плодов.
Има и воден,да го пропускам ли?
Не се търпя, угоила съм се направо, блузите са ми лепнали, панталоните ме стягат  ooooh!

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 10:27 от Atrakcia

# 44
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Аз сега събудих Андреа.Снощи е заспала в 20ч.В 21.30ч я храних на заспало и сутринта в 6ч пак така. Rolling Eyes
И ние нямаме зъби още.На Алекс първите с показаха точно на 6м,а на Андреа още ги няма. Peace

Общи условия

Активация на акаунт