Февруари не остана, ха дано не ме преноси много мама!

  • 16 280
  • 605
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 83
Добро утро!!!! Бела - виждам те  Hug! Ех не съм само аз като лудите, а по-късно ще пием и кафенце. Гледам Бургас отваря и затваря темата, та:
Ралмин, добре дошли у дома. Лошо, че не ти се говори, но като ти размина ще ни споделиш, важното е, че сте добре, всичко ще е наред. Внимавай да не те тресне следродилната, че аз изродих депресията в ужасна полуистерия ooooh! не се трая, май Tired

Съни, да все са заедно... А за половинките, направо ме учудваш... те едвам ги мерят да докарат некви сантиметри и си мисля, че докато си стъпят на краката, та да ударя чертата, всичко е ала-бала - 1 см горе, два долу, а ти и за половинки някакви говориш Simple Smile
 ЗА помощта за студенти е за редовно обучение, изплаща се наведнъж 12х240 лв= 2880, след това не получаваш месечната помощ за трудов стаж по 240 лв. Предимство е за тези, които нямат натрупани 12 месеца, да се възползват докато не са го отменили.

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 06:28 от by the sea

# 586
  • Мнения: 439
Добро утро by the sea  Hug
надявам се,че нямаш нищо против,както и останалите момичета Grinning
в очакване сме на хубавата новина от  AMORE...аз и майките  октомврийки'05г.
Моля се,всичко да е наред,чакам и вярвам! Praynig
Галя , Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !
By The Sea,хич незнам как ги изчисли сестрата тия 53,5см ама айде..
Ралмин,добре дошла удома ! Надявам се вече да си по-добре и да си забравила за раждането,че доколкото разбирам ти се иска да го забравиш. Целувки за Бориславка  Hug
Мисля ,че днес ще ни зарадва АМОРЕ ,че беше споменала нещо за петък. Стиснати палци !!!  Flowers Four Leaf Clover

# 588
  • Мнения: 112

Днес си подадох документите за осребряване на паричките за раждане. Едно полезно нещо да свърша. Моето диваненце бе оставено на грижите на баба си, но такива не е имало - спал си беше без прекъсване и даже го събудих за хранене  Grinning.
Утре ще ходя в общината за акта за раждане и да подам молба за другите пари  hahaha. Правя се на бирник тия дни  Joy Добре че е татко ми да ме развозва  Crazy

Рали, какви други пари дават? newsm78 Аз подадох с акта за раждане само в социалните - за раждане - 250 лв.

# 589
  • Мнения: 7
Момичета, точно преди минута получих съобщение от Аморе:

"Днес в 5.09ч. се роди моята хубава пухкава Катрин - 3800гр., 51см. Поздрави на всички."

Айде честитоооо! Да е жива и здрава Катрин, много да радва мама и тати! newsm51 newsm44


Това май е последното ни бебче, Аника може и да е родила в конспирация. Laughing

Ето ви кафенце:

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 08:36 от Бръмби

# 590
  • Мнения: 3 718
Добро утро момичета  Hug
Аморче, да ти е жива и здрава прекрасната дъщеричка, много красиво име сте и избрали.

Снощи написах отговор на питането на Бобишанка и тъпия ми компютър заби  Close Та така, днес ще повторя упражнението, ще отговоря и на другите въпросчета  Hug Само да седна и напиша и се надявам Мозила - годзила да не ме прецака пак. Ако взема, че пропусна някой, пишете ми лс  Peace

Вчера педиатърката ми каза, че на следващата консултация трябва да взема някакъв лист, не запомних какъв точно от здравната каса Някой знае ли какъв лист е, толкова бях ядосана на прегледа, че пропуснах да запомня какво иска от мен.

# 591
  • Мнения: 7
Да не ти иска тая синята бланка за избор на личен лекар?

# 592
  • Мнения: 3 718
Знам ли, тя от здравната каса ли се взима  newsm78

# 593
  • Мнения: 35
Знам ли, тя от здравната каса ли се взима  newsm78

Da lista za pyrwona4alen izbor na lekar.
Честито бебче на Аморе! Много да ги радва родителите!
И Део доста често има зеленикави изпражнения. Педито каза като ги показах, че може от претопляне или ако е гладен. Слуз не сме имали за сега.
Иначе с това храанене ми е голяма тъмна Индия. Поне вече ми минаха раните и кърмя без силиконовите зърна.
Една от мамчетата беше питала за кафето- и аз си пийвам ма даста рядко. Някой знае ли дали е вредно за бебо?

# 594
  • Мнения: 98
Добро Утро и от мен...аз искам да почерпя (но незнам точно как става),че нашето пате днес има първото Месечко.... Heart Eyes ...Чувтвайте се почерпени за наше здраве   chef Joy

# 595
  • Мнения: 102
Честита радост на мама Аморе, много радост и усмивки да им носи. Hug
Сега ще направя опит да ви почерпя, но ако не се получи чуствайте се почерпрни, защото днес ставам на 34 години.http://savoytruffleandcake.com/works/cup_cakes_01.jpg

# 596
  • Мнения: 97
Добро утро!
Чудесна новина - да й е честита малката принцеса на Аморе! Много здраве, любов и щастие!  bouquet
Ето и почерпа от мен, татко ми има рожден ден:

Шаманче,
Много тъпо за компа, то и на мен ми се случва Hug Иначе вероятно Дж.пи ти иска ЛАК ( лична амбулаторна карта), това е като старите картони - там се вписват измерванията и ваксинации,
като на възрастните е, само че отдолу пише, че е за дете. Има ги навсякъде, струват по-малко от левче. Друго,което се сещам, че може да посиак е епикризата на Матеа от 2 градска.
Бръмби,
Мерси за кафето -ей от такова имах нужда! Hug
ralmin,
Добре дошли отново! Бързичко да се оправяш!

# 597
  • София
  • Мнения: 209
Честита рожба на AMORE!!! Да е жива  и здрава!!!

Честито на всички, който празнуват днес !

Стискайте ми палци днес Praynig. Ще ми кажат дали съм одобрена за еднократната помощ за студентки.

# 598
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Стискайте ми палци днес Praynig. Ще ми кажат дали съм одобрена за еднократната помощ за студентки.
Стискаме здраво! А на какви условия трябва да отговаряш, за да те одобрят за тая помощ?

Еееей, Аморе!! Дочака си и ти рожбата! Катрин е невероятно нежно бруленохълмовско име! Да ти носи много радост розовото вързопче!! (това май е последното февруарско бебче на активно пишещите мами, доквича ми се, дето казва Ника)Hug

Шамане, документа е нещо си за записване на новородено. Иво сега отиде да го вземе и като го донесе, ще напиша какво е точно.

Мигрената почти ми е минала след сутрешното кафе...

# 599
  • Мнения: 1 067
Честито бебче на Аморе!!! Flutter
Шамане бланката е за първоначлен избор на лекар и ги има само в здравната каса

Общи условия

Активация на акаунт