Дългото чакане след трансфер - 3

  • 63 612
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 472
Paele прави ли тест? Чакаме те с радостна вест.  Praynig
Stefi6662 как са нещата при теб? Май и ти си за тестче  newsm78
Mihaela_aa  fingerscrossed fingerscrossed най-после категорично да се потвърди бременността ти с един хубав плоден сак.  Praynig

# 16
  • Мнения: 98
Момичета при мен новините не са никак радостни. Днес правих 2 кръвни теста в 2 различни лаборатории. В първата ми показа 0,00. Във втората 0,25 . И в двата случая отрицателен резултат. Обадих се в клиниката и казаха да спирам лекарствата. Сега ще чакам цикъла и като свърши отивам на преглед да видим как продължаваме . Ще подам документи за втори опит по фонда и продължавам борбата. Ами това е от мен. Пожелавам успех и положителни тестове на всички.

# 17
  • Мнения: 472
Ех, paele  spoko Освен да ти пожелая да си много борбена и търпелива, за да стигнеш до успешен край и едно сладко съкровище. Дано откриете с док възможно най-скоро причините за неуспеха и да успеете да ги отстраните  Hug

# 18
  • Мнения: 166
paele миличка толкова съжалявам....поплачи си за да ти олекне и после събери нови сили за да посрещнеш своето чудо при следващия опит Sad Hug

Аз днес видях толкова дълго чаканата и жадуваната точица.Много е мъничка и в петък ще проверим колко е пораснала.Дай Боже всичко да е наред Praynig Praynig

Нека има повече stork-boy stork-girl този месец, пожелавам ви го от сърце Hug

 

# 19
  • Мнения: 98
mixaela_aa ,KIARA_K  брагодаря ви за подкрепата и на всички момичета . Имах някаква надежда , че е станало , но уви следващия път.Поплаках си и днес вече с нови сили обмислям как да продължавам. Стискам палци за всички и ви пожелавам да успеете.

# 20
  • Мнения: 277
paele mnogo sujalqvam za rezultata, suberi sili da produljish i ne se otkazvai,znai che tvoqta borba shte bude vyznagradena.
Mihaelka, mnogo se radvam mila za teb, ochakvah da pishesh kak e minalo i eto che se poqvi sus strahotna novina, veche mojesh da se uspokoish i da se nalsjdavash na edna hubava bremennost.Chestito oshte vednuj. Hug

# 21
  • Мнения: 41
Хоп и аз да се запиша. Вчера ми беше трансфера. Пожелавам две чертички на всички чакащи момичета Praynig

# 22
  • Мнения: 38
Здравейте ,пожелавам и аз на всички да видят двете чертички ,а аз ще се побъркам понеже ми остават два дена до теста след трансфера .Искам да видя заветното плюсче след 7 години чакане.Това е първия ни опит и с ме с Иксиране на яйцеклетки .

# 23
  • Мнения: 140
Praynig  Praynig Praynig Praynig Hug Диди след два дни да ни зарадваш с ++++++++++ ,и всички от тук нататък да са само с +++++++  Peace Praynig

# 24
  • Мнения: 55
здравейте момичета успех на всички. Днес ми е 3 ден след трансфера, но корема ми е подут, твърд и ме придърпва ниско долу даже пи сядане ме боли това нормално ли е

# 25
  • Мнения: 41
Бетинка аз пък съм втори ден след трансфер и нямам никакви болки и усещания в корема newsm78, доколкото чета май при повечето момичета има болки в корема.  Всъщност не съм наясно и аз. Аз пък си мисля, че при мен нищо не се е получило щом нямам болки. Cry

# 26
  • Мнения: 55
Nadeto_og недей да мислиш такива работи и да с настройваш според мен на всеки човек се отразява по различен начин

# 27
  • Мнения: 38
monkey-благодаря ти за пожеланието ,преди малко се обадих на асистентката на док.Тя ми каза ако има нещо да и се обаждам ,е исках да питам за Петъка и дали не може с един ден по-рано да направим теста и тя като  броеше се оказа че не е и в петък ами в събота в 10 часа трябва да съм там (ама това е цяла вечност ).Просто трябвало да е на следващия ден след последната инжекция от Клексана .Ами какво да се прави не е чак толкова много късно .Но и аз казвам повече и само плюсчета за борещите се .
Бетинка -мила не се тревожи и аз бях като теб ,после всичко отшумява ,няма страшно всичко е наред ,аз като питах екипа  който ми прави процедурата те казаха че е нормално и яйчниците да наболяват  заради тва че са леко уголемени и следствие на стимулациите ,не се тревожи .
Oпределено всеки организъм е различен и реагира различно на чужди намеси.Наши риятели жената нито имаше болки на стимулациите (аз имах ),нито след пункцията я болеше(мен ме болеше ),тя след трансфера нямаше също болки (аз отново  минах по болежките ) и накрая тя е с положителен резултат и скоро ще влиза във 2ри месец май даже вече е .Дай боже всеки му .
Така,че не се тревожете .Обожавам да давам кураж и винаги съм убедена в чуждия успех ,но стане ли въпрос за мен страха от неуспех е толкова голям .
Но обещавам,че ще се похваля с положителен резултат ,искам го повече от всичко на света .

# 28
  • Мнения: 166
Милички много съм ви благодарна за прекрасните думи и дай Боже в петък всичко е наред! Praynig

 didi2254 теб те пропуснах в другата тема, но да знаеш, че ще е на хубаво Hug Имай търпение до събота за да бъде пълна изненадата ти от теста както беше е моята.Аз през цялото така дълго чакане си повтарях, че май не се случват чудеса, все пак почти 6г не ми се бяха случили,но ето ме сега опитвайки се да повярвам в тях Grinning Стискам палци в събота да ни се похвалиш с  EFP

paele само може да се гордеем със теб, че така бързо се изправи след тежкият удар и да се  Praynig следващият път да ти е последен  Hug

Бетинка ами не се притеснявай, моят корем беше надут първата седмица след ЕТ после спадна за 2-3 дни и пак се наду и до сега си имам болки особенно в яйчниците,Доктора каза , че още са уголемени а трансфера ми беше на 03.02.Даже до преди седмица имах ПМС,Не се притеснявай, пий повече течности и избягвай много солено. Hug

Djennika а ти мила моя нали знаеш, че вървиш по моите стъпки и се моля скоро да ни зарадваш! Hug

# 29
  • Мнения: 822
mixaela_aa моите яйчници бяха уголемени 5/6 см до 4 месец от бременността и чак след това се оправиха - това не е проблем

Общи условия

Активация на акаунт