Игрите във Facebook - 2

  • 31 091
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в мафията силата на атака и защита се определя от 501 човека. те на случаен принцип ли се определят или най-добрите 501?

# 721
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
в мафията силата на атака и защита се определя от 501 човека. те на случаен принцип ли се определят или най-добрите 501?
500 човека + теб
Тези 500 се определят от теб и от играта, ти си определяш хората в топ мафията, от тях вземаш бонуси от процентите и оръжията, които имат, а другите до 500 ги определя играта и те се менят според силите им, като са активни и играят, трупат оръжия и атака е най-добре, аз имам около 2000 неактивни играчи да махна, но все не ми остава време..

# 722
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
така де, и аз разчистих 30-на с нива под 300 защото реално като влезнат в тези 500 броя и оплескват нещата.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз кофти се изразих, че бързах за работа.
Имах предвид, че минах първото ниво почти цялото по тъпа на енергията и цялото по пътя на войната - без да ми отчита разход на енергия и стамина. После спря. Поиграх в Банког, върнах се и вече нормално си ми отнема от енергията.
Влизахте ли в турнирите. Нещо не ги разбрах на 100%, но ми хареса.

# 724
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и аз забелязах това с енергията, но беше за кратко Simple Smile
турнирите дават някои от нещата които трябва да се събират - купи.

# 725
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
така де, и аз разчистих 30-на с нива под 300 защото реално като влезнат в тези 500 броя и оплескват нещата.
Особено ако са аутоплейъри или енержи акаунти става егати злето  Rolling Eyes
Ау, как съм изпуснала тоз бъг с енергията, цццц  Whistling

# 726
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
боса на първата част го опуках 4 пъти, като последния път се наложи да го удрям всеки път с ел.шока и тогава атака, за да не ме цапне ....

# 727
  • София
  • Мнения: 1 635
Много ми хареса Вегас.
Банког - няма да го довърша скоро, изобщо не ми се доиграва.

Я пак да ми кажете кога отключва сейфа.
Аз го направих на второ ниво за 400 000 пари.
Сигурно някоя задача го отключва, но не намирам коя.

# 728
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Попаднах на някакво упътване за Вегас http://mafiawars.wikia.com/wiki/Las_Vegas

# 729
  • София
  • Мнения: 2 361
А имате ли някаква информация за лодките в "Острова"?

# 730
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пускаш искане на стената за материали и като събереш всичко, лодката е готова, и можеш да ходиш на повече острови.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 361
За пиратския кораб се ориентирах. Но не разбрах смисъла на лодките на пазара. Пише , че дават + 1 или 2 енергии. Това еднократно ли е? На ден ли? или ....? newsm78

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте искам да започна да играя на мафията но изобщо не мога да разбера как си играе Ще помоля ако някой знае линкче с обяснение на български да го посне   bouquet

# 733
  • София
  • Мнения: 1 635
Не съм виждала на български превод.

Да питам - който е напред в Лас Вегас.
На шесто ниво дава ли някакъв имот или да не бързам да го отварям.
Минах първо 4 пъти и реших да отворя всички имоти.
Много бързо стана.
И преди да се усетя минах второ ниво 3 пъти. Май само четвъртото минаване е по трудно.

# 734
  • София
  • Мнения: 4 899
Нямам Вегаааааааас  Cry ! Хората го минаха вече, а аз на опашката... Не иска да ме пусне, а чипове имам  Crossing Arms !
Цъкам си Банког, вече съм към края му, но с тия Сателитни телефони ми е адски досадно.

Общи условия

Активация на акаунт