Игрите във Facebook - 2

  • 31 075
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не съм виждала на български превод.

Да питам - който е напред в Лас Вегас.
На шесто ниво дава ли някакъв имот или да не бързам да го отварям.
Минах първо 4 пъти и реших да отворя всички имоти.
Много бързо стана.
И преди да се усетя минах второ ниво 3 пъти. Май само четвъртото минаване е по трудно.

така като гледам силата на босовете как се качва, ще трябва само атака и здраве да качвам 100 нива за да ги мина.

Нямам Вегаааааааас  Cry ! Хората го минаха вече, а аз на опашката... Не иска да ме пусне, а чипове имам  Crossing Arms !
Цъкам си Банког, вече съм към края му, но с тия Сателитни телефони ми е адски досадно.

кандидатстваш ли за вход?

# 736
  • София
  • Мнения: 1 635
Attack:      770               
Defense:    590             
Health:    640             
Energy:    2405             
Stamina:    765
Това е моето разпределение. Знам, че вие имате по много енергия. Как ви се струва моите атака и жизненост и здраве.
До тук с босовете по 2500 здраве нямам проблем.

# 737
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
супер си, аз имам повече атака, но здравето ми е 170 .... така че ми дават зор босовете. последния беше с 10000 живот  Crossing Arms а на последната част не ми се мисли ...

# 738
  • София
  • Мнения: 4 899

Нямам Вегаааааааас  Cry ! Хората го минаха вече, а аз на опашката... Не иска да ме пусне, а чипове имам  Crossing Arms !
Цъкам си Банког, вече съм към края му, но с тия Сателитни телефони ми е адски досадно.
кандидатстваш ли за вход?

Всеки ден, ако говориш за Early VIP Access с чиповете - друг начин няма при мен в момента.
Но не ме пуска...

# 739
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мен току що ме пусна във Вегас  Party И вече направих 2 звезди на 1 ниво. Избрах си аз да избирам пътя си и правя пътя с енергията. Боса му видях сметката на 2 пъти  Laughing, иначе параметрите ми са
     Attack:     687                   
   Defense:    165                  
   Health:    149                  
   Energy:    6255                  
   Stamina:    289                  
   Mafia:    217   

# 740
  • София
  • Мнения: 1 635
Лунна самодива ще се наложи повече здраве и жизненост по натам. И честито за влизането.

Чесно казано много ми харесва Лас Вегас. И ми се струва, че е добър, като за моя профил.

Кали, пусни довечера нова тема, ако не те затруднява.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт