Орифлейм - каталог 4, 5, 6 ...

  • 55 331
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 849
мацки, някой да е докопал вече руския каталог 5 newsm78   newsm78

да повоайорстваме малко.. не че съвпадат напълно, де, но все пак дават някаква отправна точка   bouquet

аз вчера пуснах поръчка, без особено изненади - липсваха сенките от опушената колекция, един балсам за устни (който си седи в чакаща още от миналия каталог) и почистващия гел алое..

от мострите успях да поръчам ароматите на новата колекция за дома, въпреки, че нямат цени във формата за заявка (излизат ми на цената от следващата форма за заявка). За мостри на нощната терапиа "Диамант" реших да изчакам, тъй като явно още не са ги вкарали в системата и няма намаление на комплекта .. така че следващата кампания..


Можете да ме добавите при консултантите Simple Smile

има и изискване да си активна в темата поне 3 каталога  Peace така е за всички, да няма сърдити

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 10:03 от Elitsa_z

# 61
  • Мнения: 581
Може ли някой да ми даде линк към мини каталога, който важи до 14.03.?  Бях си харесала нещо от него, но хартиения вариант ми остана на работа.
И още една молба - имате ли представа дали сенките от стр.49 на сегашния каталог са налични, защото миналия месец бяха свършили?

# 62
  • Мнения: 2 922
Може ли някой да ми даде линк към мини каталога, който важи до 14.03.?

Ето го

# 63
  • Мнения: 581
   bouquet
Още нещо се сетих - какви са този месец продуктите, заместващи такса обработка?

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 11:08 от breeze

# 64
  • Мнения: 248
   bouquet
Още нещо се сетих - какви са този месец продуктите, заместващи такса обработка?

Продукта, заместващ такса обработка е подаръчна чантичка с цветя - 2.90лв.

# 65
  • Мнения: 581
Мериан,  благодаря и на теб!

# 66
  • Мнения: 87
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml
Момичета, черпя ви с каталог 5, само че на чешки Hug

# 67
  • Мнения: 87
Искам да попитам някой дали успя да изпробва антицелулитния, знам че не трябва да очаквам чудеса, ама... Embarassed

# 68
  • София
  • Мнения: 849
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml
Момичета, черпя ви с каталог 5, само че на чешки Hug

мерси   bouquet  страхотна си   bouquet

на мен обаче ми се отваря нормално само до страници 20-21, после само бели страници ми излизат.. някой да има същия проблем или моя нет пак се е скапал предпразнично  newsm78  newsm78

П.С. мдаааа, явно пак в нета е проблема..

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 14:21 от Elitsa_z

# 69
  • Мнения: 0
Много ти благодаря, strahovitata!
А, момичета, да знаете дали ще ми сложат каталог за следващия месец ако съм махнала 3те броя от поръчката?

Супер! Мерси, Ели!

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 12:18 от vivka_milusheva

# 70
  • София
  • Мнения: 849
Много ти благодаря, strahovitata!
А, момичета, да знаете дали ще ми сложат каталог за следващия месец ако съм махнала 3те броя от поръчката?

да, един безплатен си имаш при всички положения в първата поръчка за каталога Peace

# 71
# 72
  • Мнения: 87
http://cz.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml
Момичета, черпя ви с каталог 5, само че на чешки Hug

мерси   bouquet  страхотна си   bouquet

на мен обаче ми се отваря нормално само до страници 20-21, после само бели страници ми излизат.. някой да има същия проблем или моя нет пак се е скапал предпразнично  newsm78  newsm78

Аз успях да го разгледам целия, единствено новия аромат може да се отбележи като нещо ново...

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Че как само новия аромат.  newsm78 Има доста нови неща.

# 74
  • София
  • Мнения: 849
да, и аз видях и други интересни нещица..  Heart Eyes  Heart Eyes

интересно ми е какво представлява тоалетната вода Шифон, някой душил ли я е вече?  Praynig  Praynig

аз съм си пуснала мостричка, де, ама докато дойде четвъртък да си взема поръчката ще ми се изчака чакалото  hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт