Бременна съм, а той отказва да се оженим.

  • 28 885
  • 646
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 702
Щото си е мислела, че като забременее, той ще я вземе!Голяма грешка!
Виж какво момиче, дай му шанс на този твоя мъж бе!Мъжете се плашливо племе, но и без тях не може. Момчето най-вероятно въобще не може да осъзнае какво му се случва!Защо го притискаш толкова много. Н еусещаш ли, че съвсем го побъркваш!?Той човека даже да е имал желание, сигурно му се е изпарило вече ooooh!

# 586
  • Мнения: 17
Но ако една жена не иска брак,това значи че тя държи да е независима....WTF?

Отговора ми е ДА  Peace

# 587
  • Мнения: 212
Но ако една жена не иска брак,това значи че тя държи да е независима....WTF?

Отговора ми е ДА  Peace
На кое отговора ти е ДА?
На това,че само капризите на жените са важни,и че мъжа не може да има собствено мнение?
Че ти можеш да го обичаш и без да искаш да се омъжиш за него,но ако той не иска да се ожени за теб,значи не те обича?

# 588
  • Мнения: 17
Какво момче та той е зрял мъж на 36 години със  7 годишна връзка зад гърба си с раздяла по желание на жената-омразнало и е да чака да се реши да и направи дете.

# 589
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но ако една жена не иска брак,това значи че тя държи да е независима....WTF?

Отговора ми е ДА  Peace
Какво разбирате под независима? Децата обвързват повече от всичко друго.

# 590
  • Мнения: 212
Какво момче та той е зрял мъж на 36 години със  7 годишна връзка зад гърба си с раздяла по желание на жената-омразнало и е да чака да се реши да и направи дете.
Ами това също е притискане....
Абе вие явно живеете в некъв матриархат ooooh!

# 591
  • Мнения: 702
И като е да, това значи ли, че хората, които държат да са независими не могат да носят отговорност, да обичат и да гледат общи деца?Щото то пак си е зависимост!

Според мен ти просто си си навила на пръста, че трябва да стане на твоята и точка!Но една връзка се състои от двама мила и се гради не само на цветя и рози, а и на компромиси!Както искаш ти, така и той си иска неговото. Все пак сте равнопоставени!А пък с брак или без, той така или иначе ще е баща на първото то дете и то точно по твоя вина, защото си си помислила, че ще се ожени за теб, ако родиш това дете.Грозно, много грозно.
И накрая да допълня, че в твоя случай от много мислене боли глава.

# 592
  • Мнения: 12 692
Щото си е мислела, че като забременее, той ще я вземе!Голяма грешка!
Виж какво момиче, дай му шанс на този твоя мъж бе!Мъжете се плашливо племе, но и без тях не може. Момчето най-вероятно въобще не може да осъзнае какво му се случва!Защо го притискаш толкова много. Н еусещаш ли, че съвсем го побъркваш!?Той човека даже да е имал желание, сигурно му се е изпарило вече ooooh!

Или защото  той така е казал.  За другото си права. И Теменужка  се побърква, и той се побърква и нещата не отиват на добре.

Hass , ако той твърдо беше заявил, че е против брака и няма да подпише, темата нямаше да я има или щеше да е съвсем друга.

# 593
  • Мнения: 17
Знам много добре кога една жена не иска брак по горе писах че имах връзка с мъж който ми предложи брак, аз разбира се не съм го лъгала и директно му отказах, но да ти кажа честно не бих имала против да живея с него да сме приятели, съквартиранти или там каквото се води  но брак да сключвам с него е абсурд.

# 594
  • Мнения: 702
И като е на 36, какво?Не може да се страхува ли?!Не може да се чувства притиснат?!Ха!
Забелязах, че няколко пъти подчерта, че е имал 7годишна връзка преди. И като ги знаеш тези подробности не ти стана чсно, че няма да се прежали. С какво ти сметна, че си по-различна от предишната?Колко време каза, че сте заедно?

# 595
  • Мнения: 1 748
Момичета благодаря ви за съветите, подкрепата и упреците.Всеки е прав за себе си и знам кое е най-доброто за него. Искам само да уточня че не се боря за имоти (понежи ги няма), не искам и някой да се жени на сила за мен (убива ми женското самочувствие), исках брак с човек който наистина ме обича и уважава и най-вече го иска.
Тогава остава въпроса защо се реши на бебе без брак.


И отговорът на този въпрос е....?

# 596
  • Мнения: 7 947
Какво момче та той е зрял мъж на 36 години със  7 годишна връзка зад гърба си с раздяла по желание на жената-омразнало и е да чака да се реши да и направи дете.
Е, на теб вече ти е направил и сега помисли какво да направиш, така щото да не си оплескаш живота тотално.

# 597
  • Мнения: 17
Hass , ако той твърдо беше заявил, че е против брака и няма да подпише, темата нямаше да я има или щеше да е съвсем друга.

Точно така  Peace

# 598
  • Мнения: 212
Знам много добре кога една жена не иска брак по горе писах че имах връзка с мъж който ми предложи брак, аз разбира се не съм го лъгала и директно му отказах, но да ти кажа честно не бих имала против да живея с него да сме приятели, съквартиранти или там каквото се води  но брак да сключвам с него е абсурд.
Ясно. Значи за теб единствено подписа е символ на безграничната любов. Не сключиш ли брак с половинката си,значи не я/го обичаш и точка...странно мислене...

# 599
  • Мнения: 427
                Според мен ,не бракът определя дали м/у двама души има чувства,любов и уважение.
             И аз преди време много исках да сключа брак с половинката си, но впоследствие се отказах.
             И смело мога да твърдя,че липсата на подпис,не е помрачило чувствата ни един към друг.
             Щом искате да живеете заедно, и да имате деца-направете го.
             Много мои познати също живеят без брак,и според тях това е най-удачният вариант,
             защото така любовта се запазва по-дълго,и всеки прави нещо за да я доказва ежедневно.
             Това не означава обаче,че семейства с подпис,живеят без любов.
              Всъщност,всеки сам решава как ще бъде по-добре за него.
              Може би авторката на темата ,ще се чувства по-сигурна за бъдещето на сем-то си, само
              ако сложат подпис в гражданското.
              Другото нещо според мен,заради което държи на този подпис, е силното и желание да
              се види в булчинска рокля.
              Това е мечта за всяка жена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт