Шанс за нов живот за Андриян

  • 9 334
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
 Grinning Христос Возкресе,мами!Благодаря на всички,които следят темата! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 33
Здравей, Креми.
Какви са новините около Андриян?
Ще идват ли отново на процедури във Варна?
И как се развиха нещата с прегледа за вратлето?
Прегръдка за мъника и семейството му !  Hug

# 32
  • Мнения: 30
 no Направо вече съм изпаднала в лека паника,нито по телефон мога да ги намеря,всичките са изключени заради неплатени сметки...за интернет и други комуникации абсурд. Sad

Ще пиша новини ако има,от 14 дни не съм ги чувала,наистина.
Миналият месец таткото е взел само 270лв и явно това е повлияло върху семейният бюджет пагубно. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 30
Днес говорих с таткото на Андиянчо-не са си плащали/зареждали ваучери по телефонът,а интернет нямат към моментът по обясними причини.

Андриянчо е добре,постоянно му се слагат шините на крачетата и на лявата ръка,за да стои изправенка,играят и му прави вкъщи мама Живка рехабилитации.
Това е от мен,и аз се успокоих,че всичко е ок с тях. Flutter
Ако има други новини,ще пиша.  bouquet

# 34
  • Мнения: 403
Днес съм изключително щастлива и искам да споделя с вас добрите вести около Андриян.Аз понеже имам навик да пиша писма до Социалното министерство ,преди месец ,може и повече да е било ,реших да им пиша и за Андриян.Разказах им всичко около детето ,и днес на е -майла си получих отговор от тях.В него пише ( ще ви го преразкажа на кратко) посетили са семейството ,установено е подобрение от рехабилитацията в  " Карин дом " Варна и ще отпуснат пари ежемесечно за да продължи лечението му понеже родителите нямат финансова възможност.Ще изплатят и сумата от 270 лв ,които семейството на Андриян е давало за преходните посещения.

# 35
  • Мнения: 30
Днес съм изключително щастлива и искам да споделя с вас добрите вести около Андриян.Аз понеже имам навик да пиша писма до Социалното министерство ,преди месец ,може и повече да е било ,реших да им пиша и за Андриян.Разказах им всичко около детето ,и днес на е -майла си получих отговор от тях.В него пише ( ще ви го преразкажа на кратко) посетили са семейството ,установено е подобрение от рехабилитацията в  " Карин дом " Варна и ще отпуснат пари ежемесечно за да продължи лечението му понеже родителите нямат финансова възможност.Ще изплатят и сумата от 270 лв ,които семейството на Андриян е давало за преходните посещения.
Да,за което страшно много благодариииииииииииииим! Cry Hug

Семейството на Андриянчо бе посетено доколкото разбрах от мама Живка миналият петък!
Чак сега можах да отговоря по темата.
Работи се и по евентуален репортаж за дететцето по Бтв,което ще е чудесно!
Благодаря за съдействието от сърце! newsm51

# 36
  • Мнения: 403
Дръж ни в течение как се развиват нещата около Андриян и дали имат нужда от още нещо  bouquet

# 37
  • Мнения: 30
 Grinning Засега всичко е по старому,благодаря ви,момичета,че не сте ни забравили!  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 30
Момичета-търся малко летни дрешки за Ади и баткото Валентин.

Давам размерчета,нямаме претенции за състоянието,важното е да са здравички.
Моля,който има подобни размерчета дрешки,останали от момченцата им-да зарадваме децата.  
Андринчо-на 3,10год-височък за възрастта си.

Тениска/ризка

д-на 38 до 42,43см
ширина гръдна 31-34см
ръкавче 10-15см,в зависимост от дрешката

панталонки (7/8-ми,къси...без претенции)

талия на ластиче  23-33см
ханш 34-35см
д-на според моделчено от 28-30см нагоре

Батко Валентин-на 9,4 год,нисичък за възрастта си

Тениска/ризка

д-на 40-43см
ширина гръдна 32-35см
ръкавче прибл. 10-16см


панталонки (7/8-ми,къси...без претенции)

талия 26-36см
ханш 35-38см
д-на според моделчето  от 30см нагоре

Засега чакаме ред за Карин дом,ако се освободи инцидентно място-има свободни места чак септември-октомври.... Tired

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 09:05 от kremenkova

# 39
  • Мнения: 30
Новини около малкият и семейството му:

Скоро мама Живка ще бъде назначена за асистент на Ади-до 1-2 месеца. Grinning
Мама Живка е изкарала отличен 6 на изпитът,това е хубавата новина. Heart Eyes
Андриянчо е добре засега,слагат се редовно шините на детето.
Чакат ред за Карин дом.Отново. Praynig

# 40
  • Мнения: 30
sunlight7,благодаря за подаръчетата за Ади!Целувки! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 30
Извинявам се за закъснението,че бяхме малко в болница.  Sad
Благодаря,и за подадената ръка,и за вниманието. Hug Hug

# 42
  • Мнения: 30
Андриянчо днес е бил на опeрaция на едното краче,при др Янаки Янакиев от Пловдив.
Надяваме се някой ден и "нашето чудо" да стане реалност и детето да проходи. Cry
Операцията е по здравна каса.Имам оскъдна информация за малият и мама Живка.
Ето скорошни снимки на него и мамето от преди 2 седмици,с "ваши" дрешки е Ади облечен,благодариме. Hug

http://kremenkovaa.snimka.bg/children/adriyancho.478420.20247940

# 43
  • Мнения: 403
Искренно се надявам детето да е добре.Моля те пиши ако разбереш нещо повече   bouquet

# 44
  • Мнения: 33
Малък герой  Hug Много се надявам на чудесен резултат от операцията !    Благодаря, че ни информираш, Креми.

Нали ще кажеш, ако Ади има нужда от нещо  Heart Eyes

Пиши тук с какви играчки/помагала бихме могли да го зарадваме и да му помогнем в развитието в същото време (може би подобни на тези, които ползват при заниманията в Карин дом...).

Общи условия

Активация на акаунт