zа ВТV един въпрос...

  • 1 193
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Значи отива се на страницата на Нетера и се регистрираш безплатно.
След това те ти пращат един e-mail, където трябва да кликнеш на първия линк, че да се активира акаунта.
След като го активираш се логваш и пробваш да гледаш нещо, ако не става трябва да си даунлоуднеш iTunes Software.

Ми тва е в общи линии.


zaщо не ми пращат e-mail ? Cry Cry Cry



# 16
  • Мнения: 856
....Диде, дънлодвай си го беплзатно от нета. Напиши на гугъла Quick Time и ще ти даде адреса.

Ами аз го инсталирах, ама пак не иска Sad ...да взема даго унинсталирам и после пак да го сложа ли newsm78


Дидка и при нас е така. Предаването тръгва и почти веднага "замръзва". Ако намериш начин да разрешеш проблема, пиши!

# 17
  • Мнения: 1 173
Значи отива се на страницата на Нетера и се регистрираш безплатно.
След това те ти пращат един e-mail, където трябва да кликнеш на първия линк, че да се активира акаунта.
След като го активираш се логваш и пробваш да гледаш нещо, ако не става трябва да си даунлоуднеш iTunes Software.

Ми тва е в общи линии.


zaщо не ми пращат e-mail ? Cry Cry Cry






Ми знам ли? Whistling Мене снощи веднага ми прати... newsm78
Пробвай с чужд e-mail, не с български.

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765


Ми знам ли? Whistling Мене снощи веднага ми прати... newsm78
Пробвай с чужд e-mail, не с български.
Цитат

ми аz направих бг вариянт, zащото не ме пускаше с моя......вече не zнам Sad....ако някой zнае адрес, на който да ги питам теzи малинчовци и нетери zащо ги вършат такива, моля да го оповести на висок глас Laughing....

# 19
  • Мнения: 964
Може да се гледа и в malincho.com ]e ще ви иска регистрация, на потребител си пишете е-майла каквто ви е там за парола паролата ви от е-майла.
Kато отворите страницата отивате на What's New в ляво където са буквите излиза едно квадратче в което пише Шоуто на Слави или Гледайте БТВ натискате на него пишете потребител и парола и гледате.Предаванията са на запис т.с нещата който са били излъчени в БГ за деня или седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт