Слънцето напича вече, да играе вънка иска ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 32 329
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Максимчо също маха и се усмихва на всички ама като реши да си проявява скорпионския инат елате ни вижте. Аз също реагирам като Мецана, но нали имам много помощници - вече знае, че ако при мен не мине при някой друг ще стане - особено баща му трудно отказва. Все го бъзикам да се радва че не се е родил жена.
Мецо аз си поръчвам в един месарски магазин да ми докарват от корема на прасето лой и сама си разтопявам маста-слагам и и ябълка в тенджерата докато се разтапя, а после в буркана и по пакетче ванилия - да убия миризмата на прасе.
Музе дано по-бързо ви мине зорът. На големият, като вадеше зъби му избиваше конюнктивит и до три дни усмивката се запълваше.

# 46
  • Мнения: 3 453
   Лаленце, на Боби любимата фраза е " Дааааййй мениии" Joy

  Мече, аз съм на твойта стратегия.За мене си смятам че това е правилното.То е ясно че съвсем без тръшкане няма да се мине.Деца са все пак, при това малки.Но е хубаво да усещат къде са границите.Колкото по-рано, толкова по-добре.Нагледала съм се на деца доста по-големи от нашите които много грозни сцени са правели и затова от сега искам да се учи как да се държи.Дано по-рядко имаме такива сцени и без тях няма да мине убедена съм.
 
  Галя, говори му на детенце.Обяснявай и така.Всяко е с различен темперамент.Аз не мисля че е от липсата на татко му както е казала Кали.
  Боби например има респект от баща си, но от мен повече.Аз повече му говоря и като се разсърдя и млъкна и той усеща , става му криво.Аз съм си така по принцип де..Боби и той много дърдори и мъжо вика като проговори колкото тебе това дребното направо незнам ко ша ва права! Joy

# 47
  • Мнения: 668
  Боби например има респект от баща си, но от мен повече.Аз повече му говоря и като се разсърдя и млъкна и той усеща , става му криво.Аз съм си така по принцип де..Боби и той много дърдори и мъжо вика като проговори колкото тебе това дребното направо незнам ко ша ва права! Joy


И моите така, ама аз повече викам.  smile3512

# 48
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Ми то никой не може да каже кое е правилно, и кое не....много е трудно, поне за мен. Но виждам по голямата, че е имало ефект да не се отстъпва, само за да има мир за момента. Това е ....мечешка услуга Mr. Green. Свикват така да получават своето и после ходи, та се оправяй.
Оф, спуках се от смях с директора.... hahaha
Моята пък маха на почти всеки минувач Tired, чудя се къде да погледна

Не от липсата , разбира се, просто си е темперамент, но понякога и това оказва влияние


Иво и той мята на всеки срещнат,а ако не му обърнат внимание даже подвиква на хората и те няма накъде и го поздравяват и те  Laughing hahaha

# 49
  • Мнения: 3 484
Хахахаха, ще се скъсам от смях Joy, представям си как вика - "Еееееей" hahaha
Кашалотке, оти си смени ника? Я светни какво значи Hug
Лаленце, и аз съм от викащите Confused....лошо правя, но понякога не се усещам, особено ако съм повторила на голямата нещо сто пъти и тя пак се прави, че не ме чува.
У нас е страшно с приказките, голямата не млъква, малкото и то си приказва на китайски...... Crazy Crazy Crazy Понякога ме боли глава надвечер от много приказки

На около 2-3 годинки голямата се опита да се тръшне на земята навън заради една некупена играчка. Направо си се тръшна , де. Казах й , че я оставям и си тръгнах. Скрих се зад едно дърво на не повече от 3 метра от нея, пешеходна зона, имаше хора.......Като писна това дете "мама....мама", аз веднага се подадох , де, не я оставих да плаче. От тогава не се е тръшкала никога, сърди се, но не прави поне магарии. Малко шокова терапия й приложих, но..... Embarassed

# 50
  • Мнения: 3 453
  Мецоооооооо, не четеш мъри!Кашалотка , а?Да ми купиш ризка! Mr. Green
 Аз съм си по промените, не ми ли свикнахте?! Joy
  Мадмоазел Кашарел съм!Кашалотка също ще ми ходи май newsm78 hahaha
 
 Удари ме лигата днес.Бях спряла следобедното кафе, днес ударих едно и ей ме, на!Ужас и безумие Joy

# 51
  • Мнения: 33
Днес водих Алекс на консултация-83 см. и 10 кг. я записаха, че нали реве много и изнервя доктора. Направиха и реимунизация полиомиелит. Искаха и ДТК-то да сложат, но аз не дадох. Струва ми се, че тук много бързат с ваксините. Посдърпахме се малко в кабинета, че после със сестрата обсъждаха, че пациентите имали много права и скоро нямало да има кой да лекува децата #Crazy newsm78. Лошото е, че няма с кого да се смени педито Sad.  Нямам думи...
Иначе за ината, и Александра си го има, но бих казала, че бързо и минава.  Обича да жестикулира- незнам, къде, нека да те яд-показва с ръчички Mr. Green А от скоро като почне да се кара-говори си на патагонски и мята и двете ръце.

# 52
  • Мнения: 85
Здравейте сладурки  bouquet
За ината виждам говорите ooooh! И аз смятам, че всичко е до темперамент. Стефано също е много инатлив и като не стане неговото, направооо ooooh! Аз съм за златната среда.Естествено е, че от сега трябва да се учат, но понякога пазволявам забраненото,(когато е допустимо де) за да не го изнервям допълнително, след което на дълго и нашироко (а дали ме разбира Joy)обяснявам, защо е не. След което не го прави(за известно време) Този период си е трудничък, защото хем вече доста разбират, хем не всичко. Аз най-много се дразня, като отвори вратата на WC и иска да влиза и евентуално да види, какво толкова се крие вътре(в бидето) И обяснявам и обяснявам, защо е не, но той едва ли разбира за опасността от бактериите Laughing
Галя, не се притеснявай  Hug Много дечица реагират по сходен начин.И този период ще отмине.
Лаленце, и Стефано веднъж като не му се нещо позволи отиде и си удри главата. Това като го видях, че го прави и направо пощурях, отивам аз обяснявам му ,че така е лошо и, че го боли , а той се хили и ходи да си изпробва главата на всяка стена. оставих го и само след секунда, виждам как ме дебне да го видя и да си удари главата. Направих се че не ми пука и само след малко вече не му беше интерестно това занимание. Видя, че няма да постигне нищо.
Абе направо са станали много хитри. Ето днес например ме дебне да не го видя и си крие пантофите по разни ъгли Joy
Музе, как е Хриси?  
Ох, миналата нощ беще кошмарна, цяла нощ плака и се успокояваше само на ръце(и само мен искаше). Така и неразбрах защо Thinking По принцп си се пробужда от време навреме от зъб но за няколко секунди, а вчера ooooh! Дано тази нощ е спокоен Praynig
Целувам ви и отивам да си лягам, че едвам гледам Hug
Ей, то кое време станало.


Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 00:39 от niel

# 53
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
 bg

# 54
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТ НИ 3 МАРТ.
Инат ,то май всички страдаме от тази болест,лошото е че няма лек.И дано нашите деца след време използуват ината си за прогрес .Аз също съм от малко по строгите като се заинатим оставям го да си поплаче колкото и да ми е жал ,но трябва да се разбере че все пак  като се каже че не може наистина не може.А аз да ви  попитам дали само на нас ни е беден речника от 6-7 думички не ще да говори и това е. newsm78

# 55
  • Мнения: 2 140
Честит 3-ти март! bg
Нека помним делата на българите дали живота си за свободата!

Хриси само да изляза от стаята и започва да реве.Постоянно иска на ръце и ми бута ръката от мишката на компютъра и започва да я пипа. hahaha

# 56
  • Мнения: 567
Ниелче, сега ме наведен на един спомен- гледах по дискавари един филм за бактериите и къде има най много..е да ви кажа че тоалетната чиния е най - чиста, а най- богата на бактерии си остава кухнята колкото  и да чистиш.
 Ние вчера бяхме на консултация- Александринка е вече 83 см и 11 кг  Laughing Много рева милата. Още като влезнахме от вратата се обърна гушна се за тати и аз като я взех един рев му хвърли...а като я боцнаха така жално се изпищя чак сърцето ме заболя. Е, докато излезнем от кабинета и вече се смееше  Laughing та даже и чао каза и целувка даде  Laughing

Щях да забравя:  Честит празник!

# 57
  • Мнения: 3 484
Честит трети март!

Криси, не съм се объркала, нарочно е кашалотката. Каквато си финичка, хич не мязаш на кашалот, ама нищо Hug
Ниелче, Hug
Вили, злоупотребяват с малките населени места докторите Tired
Ели, напълно съм съгласна - особено моята мивка вечно е с разни остатъци манджа вътре. Tired
Йори, и ние произнасяме толкова - баба, деди, мама, Али, тати, па-па  и тем подобни, да , не и това е. Иначе разбират много повече, няма страшно. Майката трябва да се притеснява до първата дума. Каже ли я нея, нататък страшно няма, спокойно

# 58
  • Мнения: 33
Честит празник!

# 59
  • Мнения: 85
Здравейте момичета. За тръшкането - без него няма да минем. Аз се старая да викам по малко и да го залъгвам нещо. Защото колкото и да разбират когато неистово плачат не те чуват. Аз мога да ви разкажа едни мой спомен от дете. Бях на около 4 години и бяхме с майка ми в един магазин и аз като ревнах и се тръшнах, за количка за кукли отровно зелена спомням си я до сега. Мама ме изведе на вън и се опита да ми обясни защо на може, но аз седнах на земята и ревнах по силно. Тогава получих единствения шамар от нея и млъкнах. Ще го помня докато съм жива. Та да ви кажа <кучето скача според тоягата>. Никога повече не съм се тръшкала сърдила, съм се но до такива сцени не. Е това е много ви отегчих. Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт