Слънцето напича вече, да играе вънка иска ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 32 357
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 668
Ние за 1 юни - нищо специално. Ще се разходим по центъра предполагам ще има разни забавления. Иначе и двамата получиха вече по един малък подарък, че няма мъни за по голям.  Mr. GreenСчупи ни се количката, та днес ходихме да купуваме нова. ooooh!

# 721
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
И нашата се счупи,та сега си имаме триколка,а понякога караме и пеш.Тази триколка обаче е супер нестабилна,все покрай нея трябва да стоя,че иначе може да се катурне(особено както обича да се изправя в нея),то вече стана и веднъж де  Tired

# 722
  • Мнения: 3 497
В Замунда трудно се става ъплоудер (демек да качваш, трябва да качваш постоянно Tired) Ще видя някъде по-лесно и ще кача. Той е най-любимият ми( въпреки, че не е с Шах Рук Mr. Green)

Оф, горките с тия колички

# 723
  • Мнения: 186
. Той е най-любимият ми( въпреки, че не е с Шах Рук
Мече за кой става въпрос.
Ох моя в количка неще от бебе  Mr. Greenкумата така си я кипи.
А ако знаете триколка как се кара по каманаци и горници  #Crazy

# 724
  • Мнения: 3 497
Или по несметно количество бордюри Joy

Nuvvostanante nenoddantana

# 725
  • Мнения: 186
Здравейте  Heart Eyes
Да ви се похваля 4 нощ спиме без памперс,Мите се събужда 1-2 пъти да пиша в гърнето newsm44 .Момичета имам една чуденка newsm78,поканиха ни на море мене и детето ,та незнам дали да отидем,притесняваме дългото пътуване и смяната на климата.Вие как бихте постъпили.

# 726
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Да ви се оплача-Иво го ужили оса  Sad
Йори и аз имам същата чуденка.Ще ми се лятото да идем август месец за 3-4 дена на море.И аз се притеснявам най-много от пътуването,но и от климата.Ще видя,имам още време да помисля.

# 727
  • Мнения: 3 497
Гале, как е детето?

Не се чудете, отивайте, само вечер обличайте, защото духа влажно Laughing

Йори, браво на вас. Ние сме още далече, ама аз не си давам и зор, де Mr. Green

# 728
  • Мнения: 668
А бре, ми нали и на морето живеят хора.  Mr. Green Не се чудете много, ами се обаждайте ако дойдете насам.  Laughing

Гале, заведи го на лекар. Милото.  Sad
Йори, браво. При нас никакъв напредък. Става от гърнето и се ядосва като искам да го сложа. Абе не знам уж второ дете и би трябвало да ми е по лесно, пък то напротив. Да не говорим че последните една две седмици страшно много се ядосва като не стане на неговата. Не съм виждала такова чудо. Онзи ден се тръшна в Мола. Ужас. Дано отмине по скоро този период.  ooooh!

# 729
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Веднага се обадих на педито.Не сме го водили,но ни предписа кортизонов крем,антихистаминови капки,каза да даваме повече вода.Червенината намаля,по-добре е вече.

# 730
  • Мнения: 3 453
  Ей ме и мен! Наминавам рядко че малко се пише в топлото време Hug

 Гледам за морето сте отворили тема..Боби беше миналата година и тази няма да пропуснем.След две седмици заминаваме ако е хубаво времето.Много му хареса!
 Климата е чудесен и е полезно, водете ги децата вече са големи и ще им е още по-хубаво от миналото лято.

 Моят син пее да ви се похваля.Пее ми мила моя мамо сладка и добЛичка. Още не може да казва Р , но вчера като ми запя и много мило ми стана Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 186
Гале  Hug за Ивчо,и на Митето вчера го ощипа нещо /аз мисля че беше малка осичка/ веднага го намазах с алергозан,опитах се а сложа и лед ама не даде,поду се малко но за 2ч спадна,дано и при вас мине бързо,.На нас беше по пръстчето а при вас къде е.
Лаленце  Laughing знаем че и на морето живеят хора.Но при нас въздуха е по горещ и сух,а пътя е близо 400км.
Кашарелче браво на Боби ,ей сигурно ти е станало мнооооооого мило на душичката.
Мече зор и аз не давах ама по принуда,нашия тати беше купил едни памперси от които  много се обрина и то в продължение на 3 седмици Tired мазах какво ли не но не мина,а през ноща като у сложа памперс дърпа го и реве,на две вечери ме накара да му сваля памперса и да го сложа на гърне и тъка от самосебеси.
Леле чак се забравих , Embarassedсори.

# 732
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Браво на Боби  Hug,ние имаме още доста път а извървим,докато започне да ми пее Rolling Eyes
Йори,малко над сгъвката на лакътя.Но вече спадна(почти веднага като го ужили го намазахме,даже после продължихме разходката).Отначало не разбрах какво стана,той започна да реве,беше в триколката.Гледам само,че ми подава ръчичката.Помислих,че се еприщипал някъде,чак после видях мястото на ужилването.Рекох да го извадя да го поуспокоя и тогава я видях залепена осата за ризата му.Изгоних я и се прибрах да звънна на педито. Hug и за вас с Митето.
А за морето-ще отидем вероятно,стига да разрешим проблемите покрай развода и да поспестя малко парички.

# 733
  • Мнения: 3 453
  Честит първи юни на всички сладки октоврийчета!Желая им здраве, щастливо детство и милион бели
bouquet!

# 734
  • Мнения: 186
Честит празник на всички дечица.Да са здрави и щастливи ,весели ,усмихнати и малко диви.  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт