® E-bay - тема 48

  • 31 515
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 63
Вижте ,какво си взех току що : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2505408 … ame=STRK:MEWNX:IT
Страшно е удобно за чорапи, бикини, по-фини дрешки.

Имах такова нещо преди време. Бях си го взела от Икея, но някъде  сред всичките ми местения се изгуби. Може и в Бг да ги има някъде, ама къде ще се занимавам да търся като имам любимия ми Ибей.  Peace

Аз пера малките нещица на Вики в такива (чорапки, лигавници, шапчици и т.н.)  Heart Eyes
В Била ги има - два вида - малки и големи (при щанда с домашните потреби май бяха)  Hug


И аз да се похваля с няколко от многото накупени нещица: Комплектче Next, Панталонче Adams, Панталонки Cherokee, Летни роклички-туники George  Hug

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 12:38 от Jen_Jen

# 31
  • Мнения: 1 883
Още една порция  Peace

Хоп

                                Цоп
                                                                      Троп

# 32
  • Мнения: 1 884
Jen-Jen, Vikuna, не ви се отварят линковете.


Като ходя да пазарувам следв.път в Билата ще ида да видя, колко струват, да не би случайно да съм се минала  Mr. Green.

# 33
  • Мнения: 4 435
Аз също пера разни неща в такива торбички. По-евтини съм ги взимала от магазини тук. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 63
Оправих ги Simple Smile
Как да показвам само снимки - като Викуна?  newsm78 Нещо не ми се получи, къде да кликам за да стигна до линка на снимката? Simple Smile

Не си се минала  Peace Ти купуваш три бройки на хубава цена, една бройка в Била мисля че беше по около 4.5 лв

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 67
Оправих ги уж Simple Smile
Как да показвам само снимки - като Викуна?  newsm78 Нещо не ми се получи, къде да кликам за да стигна до линка на снимката? Simple Smile

Не си се минала  Peace Ти купуваш три бройки на хубава цена, една бройка в Била мисля че беше по около 4 лв

Десен бутон върху снимката -> Properties->полето Address  Peace

# 36
  • Мнения: 63
Десен бутон върху снимката -> Properties->полето Address  Peace

Ами аз съм с Мозила и явно тук така не става. В полето адрес пише само: javascript:;   Crossing Arms  Hug

# 37
  • Шумен
  • Мнения: 67
За Мозила трябва да пробвам, ама след малко че съм на work  Flutter.

# 38
  • Мнения: 33
Десен бутон върху снимката -> Properties->полето Address  Peace

Ами аз съм с Мозила и явно тук така не става. В полето адрес пише само: javascript:;   Crossing Arms  Hug

Jen Jen, в Mozila става по следния начин - като кликнеш върху една от снимките, ти се отваря нов прозорец само със снимките, като има адрес бар на прозореца - копираш адреса оттам  Peace

# 39
# 40
  • Мнения: 63
Jen Jen, в Mozila става по следния начин - като кликнеш върху една от снимките, ти се отваря нов прозорец само със снимките, като има адрес бар на прозореца - копираш адреса оттам  Peace

Ехх, момичета благодаря за помощта.  Heart Eyes lilluu за съжаление точно по този начин бях постнала първия път, но не се отваряха. Въпреки че по всяка логика би трябвало да се отворят...  ooooh!

Да, така става 

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 13:14 от Jen_Jen

# 41
  • Шумен
  • Мнения: 67
За Мозила:
Клик върху снимката, десен бутон върху новата снимка -> Информация за страницата->Отгоре бутон "Медия"->Тип Изображение->Десен бутон->Копи

Ако не стане, пиши на лични, ще помагам  Peace.

# 42
  • Мнения: 346
оправих го ,но не с мозила

# 43
  • София
  • Мнения: 2 181
Jen-Jen, Vikuna, не ви се отварят линковете.


Като ходя да пазарувам следв.път в Билата ще ида да видя, колко струват, да не би случайно да съм се минала  Mr. Green.

Аз си ги купувам от магазин за левче Laughing

# 44

Общи условия

Активация на акаунт