Баба Марта тук е вече - покажи се мартенско човече! (40)

  • 18 063
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Тинче, как е коляното на мъжа ти,мила Hug
Миличка, благодаря ти, че си се сетила за това при всичките ангажименти, които имаш Hug Heart EyesАми, доста бавно се възстановява, но какво да се прави.Все още отича и не може напълно да го сгъва и разгъва.

# 61
  • Мнения: 446
Честити бебчета на Лорелай и ГТалева, да са живи здрави   bouquet

# 62
  • Мнения: 26
Хики мики  моичкия беше в болницата , долу на първия етаж..има диванчета и там си висеше


Момичета, много ви благодря за прекрасните думи   Hug Hug Hug
Пак ме просълзихте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 0
Привет мамчета!!!!!!!!!!!

Честити бебчета на мама Lorelei 75 и Gtaneva. Да са ви здрави София и Явор. Да са много жизнерадостни и весели. На татковците честито и наздраве,а на мамите бързо възстановяване.

http://www.bis.bg/fsh/d/3/5/0/9/16075/albums/4/8/0/5828/e/a/1/132399.gif?v=0

http://www.bis.bg/fsh/d/3/5/0/9/16075/albums/4/8/0/5828/7/6/2/127569.gif?v=0

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА KALI 7, LORELEI75, GTALEVA И VASILIA  ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА РАСТАТ БОРБЕНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ И ДА ИЗПЪЛВАТ СЪРЦАТА ВИ С МНОГО ГОРДОСТ И ЛЮБОВ !
Всички бебчета в албумчето ни са страхотно сладки, просто красота!
Добре дошли на завърнали те се мамчета! Радвам се,че всички се държите и сте добре, независимо колко тежко ви е било!
Dari не се ядосвай за датата, може би пък да е за добро.
Мамо Iv, браво за страхотните новини от ЖК-то.
Ahoney и да тупкаш и да не тупкаш коремчето само се изнервяш повече. Твоята принцеса си е със собствено мнение не го ли разбра до сега  newsm32.
Mamma искрено те разбирам, самата обстановка в болниците си е много подтискаща и това чакане!Стискам палци всичко да ти мине като на сън и скоро да си гушкаш бебчо, тогава ще забравиш всичко.
Извинявайте ако съм пропуснала някого  smile3525 smile3525 smile3525!

# 65
  • Мнения: 24
И аз се присъеднинявам към групичката, която мрази болниците.
Мамма  Hug  наистина е неприятно, че трябва да си там от предната вечер - ноща сигурно ще ти е самотничко... На мен много ми помага хубавата музика - слушалките в ушите и започвам да си мисля за хубави неща.

# 66
  • Мнения: 11
Ох, момичета, току що разбрах от новините за инцидента в Майчин дом... Дано наистина всички са добре... Разбрах, че три от майките са в деветия месец... Стискам палци на всички да са здрави и те и бебчетата им... И дано да не са много стресирани... Ох, като чух, изтръпнах... Не знам защо, но много се изплаших...
Mamma, въоръжи се с търпение. Еднна нощ в повече - ще мине бързо! Струва си жертвата!
Аз днес посветих целия следобяд на гледане на колички он-лайн и най-накрая избрах и поръчах! Чакам да ми я доставят в четвъртък или петък... Ще се похваля като дойде.
Hellena, радвам се че ти е харесала моята лекарка. Аз ще и се обаждам тези дни. Май ще си остана при нея - то близо или далеч... все с кола ще ходя, така че... няма значение Simple Smile
Дина, много съжалявам че си имала такива болежки през ноща... Sad Малко остана момичета! Ще издържим! Очаква ни най-вълнуващото преживяване - срещата с нашите бебета  newsm30 newsm32

# 67
  • Варна
  • Мнения: 58
Честити бебчета на мама lorelei75 и мама Gtaleva ! Да са живи и здрави София и Явор!
Poohinka  Hug Hug Hug.
Варненските мами, давам линкче към темичката за срещата в четвъртък. Ще се радвам да се видим отново Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=472585.30
Стиснати палчета на всички мами, които имат нужда. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 68
  • Мнения: 97
Имам въпросче към мамите ,които родиха и се прибраха вкъщи.Как процедирахте с личната - педиатър ? Веднага ли доиде да направи визита ?Взеха ли ви парички за посещението?Утре ще звъня на моята да се разберем предварително , че да не забравя  Wink Но реших да ви питам как е било при вас  Hug

# 69
  • Мнения: 6 362
Благодаря ви, момичета    bouquet

Ако имам възможност да си ползвам компютъра и имам връзка с мрежата, няма да ми е толкова самотно - ще съм тук   Hug


Сега успях да почета по-спокойно и да погледна снимките.

Нинчу, страхотна е малката принцеса, а и ти изглеждаш прекрасно!

Дари, мога да те разбера напълно (с един термин сме). Аз вече съм се настроила за петък и броя часовете вече. Даже на моменти се надявам да тръгне спонтанно раждането, както стана със сина ми, въпреки планираното секцио.

Челси, радвам се, че си успяла да поспиш. А за килограмите - много е рано, мила. Не се притеснявай, ще ги свалиш.
Чудна е снимката на баба и дядо как хранят момчетата.

Маринела, малката е страхотен бонбон. Колко мъничка изглежда в ръцете на таткото. Като пухче е.

ahoney, предполагам колко вече си нетърпелива. Стискам палци девойката да тръгне сама съвсем скоро.
kama4e  Hug  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и за теб

Tasty0703, колата не я мисли. Като изсъхне, ще се оправи. Внимавай с това чистене да не ни изненадаш съвсем скоро с добра новина.

slan4ice_85, радвам се, че няма да вадят принудително бебето. Видях, че си писала, че имаш само БДС кирилица и затова пишеш на латиница. Може да ползваш вградения във форумите кирилизатор КРЕДОР (горе е иконката до бутона ИЗХОД от главното меню с бутоните).

Вени, радвам се за добрите новини. Ще изчака девойката да се завърне свекърва ти, а нищо чудно и до по-късно до овенче да задържиш.



Със сигурност съм пропуснала много момичета, моля за извинение.


mama Iv, когато се роди синът ми с нашата лекарка имахме уговорка да и се обадим кога е изписването. В същия ден тя беше първа смяна, а нас ни изписаха на обяд, около 12 ч. В 15 ч. дойде лекарката. Не ни е взимала пари.
Сега уговорката ни е същата - да и се обадим кога ще е изписването и ще дойде още в същия ден.

# 70
  • Мнения: 26
mama Iv нас ни изписаха в неделя сутринта и вечерта дойде педиатър..и да има си такса..сега сигурно при различните е различно. Знам ,че е около 30-40лв. посещението

# 71
  • Мнения: 24
Mamma   Hug  Hug  Hug много ще Ви стискам палчета на теб и на останалите момичета в групичката за 5-ти!!!

Мама Ив  Hug моя педиатър д-р Стефан Стамболов  Grinning каза да му се обадим да ни посети още в деня на изписването. Но за такса изобщо не се сетих да попитам  Embarassed

# 72
  • Мнения: 0
Това в майчин дом е безумие. Ходих там на биохимичен скрининг и не мога да си представя как ще влязат 12 човека в асансьор за 6. Дано на бебчетата да им няма нищо и майките да се съвземат. Казаха, че три от тях били в Пирогов и по принцип се нуждаели от операция, но сега не въздържат защото са в деветия месец. Много се моля за тях Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig. Надявам се никоя от вас да ходила днес там. Мисля, че самата гледка е стресираща.

Сега да се върнем на приятни теми. Marinela flo Ира е като кукличка. И аз си представям моя бебок такъв - малък и кротък. Сега не зная колко е пораснал, но след една седмица съм пак на преглед и ще попитам непременно. Нинчу М и твоята принцеса е красавица.  Да станат големи кокетки и чаровници пък да му мислят бащите как ще ги охраняват.  4470 babydust7 Въобще на всички снимки бебетата ви изглеждат толкова кротки като са сладко заспали, че направо не мога да повярвам, че някое от тях може да плаче  Wink Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 97
Mamma , ninchu_m  Hug Hug Hug Благодаря ви за отговорите .Помня , че и с каките беше на деня на изписване ,но знам ли сега след толкова години , може да са се променили нещата. PeaceАз да питам вас най- добре , че сте ми пресни  Wink Hug
dari е твоя доки не можеш го забрави с това име  Mr. Green Дано не забравя и аз да питам за таксата Wink
Оставям ви за тази вечер момичета , лека от нас  preggo и да се наспинкате всички.А утре да си имаме още бебчета Mr. Green Hug

# 74
  • Мнения: 20
Привет отново  Simple Smile

Mama Iv, благодаря, че питаш как сме! Гледаме се с малката сладурка, но днес май ни започват коликите и е малко неспокойна. Ще трябва да започнем капки. Относно педиатъра, изписаха ни в петък, а лекарката дойде в понеделник срещу такса от 30 лв.

Ninchu_m, малката Ивет е голяма красавица, да ви е жива и здрава!

Поздрави на всички момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт