Баба Марта тук е вече - покажи се мартенско човече! (40)

  • 18 070
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 131
Краситка, имаме си бебче тази сутрин, на знаменитата тройна майка Мама-Ив, роди момиченце- Божидара, да й е жива и здрава.

# 691
  • Мнения: 131
Момичета, аз ще бегам. Joy Joy Joy
До после  Hug

# 692
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ееее Честито на Мама Ив newsm44! Да е жива и здрава божият дар Божидара! Да е много щастлива и послушна! На таткото наздраве! И на каките честито!

Милата мама Ив - колко се радвам, тя се измъчи от чакане! Сега Цвети е наред!

Колко е хубаво - събуждаш се и хоп прекрасни новини за нов живот!

Пожелавам ви един свеж и прекрасен съботен ден! bouquet

# 693
  • Мнения: 6
честито бебе БОЖИДАРА на МАМА ИВ-да ви е жива,здрава и много послушна .на мама бързо възстановяване.
много се радвам че божидара най-после реши да си излезе нормално .
сега ще чакаме добри новини и от дарида.
челси вече са ти отговорили за нослето.и ние сме така няма хрема,но хослето и хърка и е запушено.аз се обадих на моята лекарка и каза да жзема НИЗИТА,както са ти казали и другите мами физиологичния разтвор върши чудесна работа.доки каза по 3 пъти на ден може да се пръска.аз после почиствам с клечки ама за грим че са по тънички.пробвай със стеримар щом имаш и ще видиш че веднага ще има ефект.

# 694
  • Мнения: 6
4елси  Hug видях ама малко късно,нямаше я на първа страничка

# 695
  • Мнения: 20
Здравейте и честито на всички нови бебчета - да са здрави и щастливи, бързо възстановяване на мамите и скорошно прибиране вкъщи.
Константин на мама Antoniya The One
Винсент-Алистър на мама Carmen

Дарина  на мама Mamma
Радост  на мама hellena
Маргарита  на мама elena665
Дара на мама Tink
Петя на мама polia
Божидара на Mama Iv

Личи си че дойде март месец и всеки ден ни радва с много нови бебчовци  newsm44 newsm44 newsm44!

Леки ни последни седмици на останалите все още чакащите събитието и леко раждане.

# 696
  • София
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен! Май  е настанало женско царство като гледам #Crazy
ЧЕСТИТО на мама hellena ЗА  БЕБКА РАДОСТ ,на мама elena665 ЗА БЕБКА  МАРГАРИТА, на мама Tink ЗА БЕБКА  ДАРА, на мама polia ЗА БЕБКА ПЕТЯ  bouquet
СПЕЦИАЛНИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА МАМА ИВ ЗА НЕЙНАТА БОЖИДАРА! ДА РАСТЕ ЗДРАВО,ХУБАВО И ДОБРО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА ВАШЕТО ГООООООООООООЛЯМО СЕМЕЙСТВО Hug newsm51

# 697
  • Мнения: 3 421
Честито на Мама ИВ !!!  

Добро утро и от мен  morning
Вчера ви питах за шишетата,никой не ми отговори,май днес ще хващам 2 и каквото стане .
Момичета,по книжарниците се продават такива дневничета http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=142
Някой има ли и мислите ли,че е добра идея?

# 698
  • Мнения: 131
А и още нещо, имам предложения за нови заглавия:

Маринекс поведе маратона, през Март е купона.

Маринексчето крак повлече, кое ще е следващото мартенско човече.

Следващата мартенска рожба се задава, бебевалежаваа нека продължава.

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 13:18 от 4elsy

# 699
  • Мнения: 131
ГодаИва, нашите шишета са Tommee Tippee. Всъщност един от падаръците за децата беше цял комплект на тази фирма, стерилизатори, затолящо за бутилки, шишета, биберони и тн. Доволна съм, Може би и на Авент са добри. Гледай да пише, че са анти колики. Hug

# 700
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Честито на elena665, Тинк, Поля и Мама Ив. Да са ви живи и здрави рожбите Маргарите, Дара, Петя и Божидара!!!

illy_to, и моят мъж работи на 60 км. от къщи и за това съм си подготвила резервни варианти на спешно придвижване до болницата... Ама не ми се вярва да родя светкавично Simple Smile, все ще имаме време да реагираме.

4elsy, относно спрейчето за запушено носле... Братовчедка ми, която роди миналия май и вече е така да се каже "старо куче"  Wink  пое инициативата да ми изпрати доста полезни за новороденото неща, между които е и Дозиран назален спрей Тетрисал/Е. Представлява изотоничен разтвор на натриев хлорид(т.е солен разтвор). Използва се за почистване и овлажняване на носната лигавица, както и за поддържащо лечение при запушване на носа.

# 701
  • Мнения: 6
годайва аз взех различни шишета така че няма да съм ти от помощ.
албума ми харесва и сигурно ще купя някакъв,само 4е с тез дигитални фотоапарати незнам.
4елси аз съм за първото заглавие.

# 702
  • Мнения: 5
Честито на мама Тинк,мама Поля и МАМА ИВ:) Да са ви живи и здрави дечицата,много да са усмихнати,позитивни и добросърдечни Simple Smile Браво,мамчета и наздраве на татковците:)
Ние отиваме на лекар пак.Цункаме ви.Нямах време да ви чета,дано всички сте добре!

# 703
  • Мнения: 112
Честито на  elena665, Тинк, Поля и Мама Ив!Нека те и бебчетата им бъдат много здрави и щастливи!

# 704
  • Мнения: 4
Челси, имаш ЛС мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт