Болки в кръста след цикъл?

  • 9 577
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 588
По добре да посети гинеколог, ние не можем да гадаем.Причините може да са всякакви Shocked

# 16
  • Мнения: 9
Възможно ли е да има бяло течение ако има бременност сега в началото ?
Също така може ли да е настъпила овулацията от стрес?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 839
Настинала е.

# 18
  • Мнения: 2 617
Продължава да я боли корема и яйчниците..
Само вчера имаше бяло течение на какво може да се дължи то точно след
цикъл...??

Да иде на лекар. Тук колкото и да питаш, нищо конкретно и сигурно няма да прочетеш.

И като ти дават съвети да ползвате предпазни средства, не отговаряй с:

И преди сме го правили без нищо и не е имало проблеми никога.

Веднъж стомна за вода, два пъти, на третия...

П.П. Винаги като чета такива теми, се питам защо не ставаше наистина толкова лесно... Tired

# 19
  • Мнения: 502
 ooooh! Такааа: ние тук освен да хвърлим по един боб - не знам какво друго можем да направим  Thinking
След като има някакви неразположения, които не са типични за приятелката ти, най - добре е да посети гинеколог, с когото да сподели какво чувства и какви оплаквания има Naughty Той ще я прегледа, назначи изследвания, терапия евентулана или каквото сметне за необходимо.
Според мен е безмислено да изказваме предположения какво може да й има на приятелката ти - това едва ли ще й/ ви помогне с нещо  Crossing Arms
Хайде, успех и умната следващия път!  Wink

# 20
  • Мнения: 9
Просто попитах дали може да има бяло телчение в началото на бременноста??
Не съм питал какво и е.. напълно ясно ми е, че ако има нещо трябва да отиде на гинеколог

# 21
  • Мнения: 2 617
Просто попитах дали може да има бяло телчение в началото на бременноста??

Може, може.
Което не значи, че е това.
Но аз на нейно място бих отишла на лекар. Болки, течение... може да е настинала, а може и да има някакъв проблем.

# 22
  • Мнения: 3 499
Да отиде на лекар, причините може да са всякакви, няма смисъл и полза от гадаене.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 970
Здравейте на всички!

Първо да кажа, че съм момче.  Confused
Приятелката ми има проблем с кръста.
Ето какво стана:
Един ден преди да и дойде М.Ц. правихме секс (без презерватив)
не съм свършвал в нея. На другия ден всичко нормално дойде и М.Ц (25 февруари)
Днес и свърши (2 март). Проблема е, че много я боли кръста така ми каза.
Цикъла и е г/д редовен мисля,че овулацията и е минала отдавна(само така мисля не съм сигурен).
Има ли шанс да е бременна? И двамата ни е много страх понеже сме на по 17 и...  Confused Confused Confused
Според мен няма шанс да е заченала.
Но е добре да вземате предпазни мерки. Grinning
Кръста може да я  боли от М.
Течение може да има ако е настинала, но ако то е доста продължително - добре е да се направи МБ изследване
О. не може да се предизвика от стрес.
Ако е редовен МЦ - О. е  около14 дни преди следващата М., но МЦ никога не може да се определи колко дълъг ще бъде.
Сперматозоидите могат да изчакат яйцеклетката до 7 /според някой и повече/ дни в тялото /тръбите/ на жената.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 549
Почети няма шанс да е забременяла . По скоро е настинала. Най- добре е да идете на лекар. И използвайте предпазни средства.

# 25
  • Мнения: 89
и какво стана накрая- надявам се всичко да е наред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт