До кога рефлукс?

  • 5 867
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Моят син повръщаше на фонтани постоянно и през нослето  дори от раждането си до 10-тия месец.На преглед го водихме при д-р Миглена Д.Георгиева гр.Варна, която потвърди рефлукс.
Изписа мотилиум на прах и зантакс мисля че се казваше.Те беха толкова непиятни за детето явно ,че то изобщо неискаша де ги приема.
Успяхме да преборим рефлукса не с прахове ,а след като испи 2 СИРОПА  МОТИЛИУМ които ми донесоха от Италия специално за рефлукс за БЕБЕТА . Пиеше ги с удоволствие понеже бяха сладки както е нужно за едно бебе.До навършването си на 1год. пихме АМ Фризовом от което няшаше особен ефект,но пък сиропа се оказа вълшебен поне за нас.

Понеже бях поръчала 4 сиропа Мотилиум а той от 2-та се оправи сега ми останаха 2 такива сиропа.На драго сърце бих помогмала на някоя от вас с тези сиропи ако има нужда понеже знам че ги няма в България а имат невероятен ефект.
Аз съм от Варна който се интересува да ми пише.

# 16
  • Мнения: 7
Здравейте
Честито Възкресение Христово!!!
Чета форума редовно но се се интересувам от друга тема. Искам да се включа и по тази ако мога да бъда полезна. Мой познат дълги години има подобен проблем. Заедно с другите лекарства приема и пробиотици. Сега от едно известно време използва Лиолакт. Доволен. newsm10

# 17
  • София
  • Мнения: 3 205
Здравейте, какви са симптомите на рефлукс при дете на около 3.6 г., в смисъл че детето вече не е бебе ?
Като малко детето не е повръщало при хранене, но от около година забелязвам подобни симптоми като при детето на Пали. Скимтене през нощта, давене, повръщане, в последствие зачервено гърло и задна хрема.  В резултат на което Джи Пи -то лекува гърлото.Но това доста често взе да се случва и аз взех да се замислям дали не се връщат някакви киселини от стомаха, които да дразнят гърлото.
Можете ли да ми препоръчате детски гастроентеролороничен рефлукс.г във Варна ? Нали към такъв специалист трябва да се обърна ?

Наистина може да е хроничен рефлукс. Във Варна не мога да Ви упътя, впрочем аз съм водещ по този проблем. Потърсете ме на 0888 373 857

Общи условия

Активация на акаунт