От БГ Баба Марта се забързала и в Кипър мартенички вързала {33}

  • 33 191
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
минавам експресно да допълня картинката на цветето Mr. Green....да кажа ,че колата ни се развали и поправката ще струва от 50 до 300 евро Crazy Mr. Green Shocked(к'во са за нашата фирма сега???????????????? Crazy Crossing Arms ooooh!)..и на това отгоре и мъжът ми пукна гумата на мотора...общо взето нещата са адски весели...да умреш от смях.... Mr. Green #2gunfire........

# 691
  • Мнения: 28
В БГ ЛЯТОТО ДОЙДЕ КАНИМ ВИ НА КИПЪРСКО ФРАПЕ ...това за заглавието....

# 692
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей, ме! Mr. Green

Я едно синьо око против уроки и да прогони всички негативни влияния и случки тук.....

Цвети, Анче....момичета не се давайте!!! Живота непрекъснато ни предлага приятни и не дотам приятни изживявания.
Предлага ни сценарии, които не ни пасват, но в това е имено силата ни.
Да можем да се справим с правилата на всяка "игра".
Е, играйте сегашната игра и спечелете! Ние сме тук за помощ, за съвет, за рамо , абе за всичко!!!!! Hug Hug Hug

Анче, отивам да гледам снимки и аз в суратчо, но ти да качиш и в кукунделата.

Дани, под жлебина Кати има предвид венеца....Така му се вика на това розово месо дето се държат зъбите  в Пловдив.  Joy Mr. Green

Кати,
няма нищо страшно в коронката. В мойта уста си имам няколко...По-неприятен е момента до поставянето. После изобщо ги забравяш. Дано да ти е добре взета мярката и да ти пасне точно на мясотCrazy

Блондичке, заглавие викаш да мисля... newsm78
Добрееее....

ДБойдева, много се извинявам, но аз май не съм ти казала
здравей и добре дошла! Heart Eyes  bouquet Успех в работата!

Деситка, ко` викаш....гости каниш до три дни максимум.... hahaha

Нашите рибоци още са живи, дори си купихме още няколко.
Смятам да взема живи растения скоро, но да видим.

Хайде приятна вечер за сега!После пак ще дойда!
   bouquet


Последна редакция: ср, 19 май 2010, 22:32 от Муци

# 693
  • Мнения: 903
Анче, бравос бе! приятности-неприятности, ама изпълнителна си като пионерче и веднагически снесе заглавие. Mr. Green На мен още нещо музата не ми иде да го натаманя Whistling...

Муце, их ама как пропуснах`начи да отбележа, че лафа на Деситка за лепите гости мноО ми Ареса и на мен smile3521  

Айде, девойки, оставям ви сега...наминах само за едно дзак Mr. Green....и да Одя да гледам ЛистопадЯ  Whistling tv
Пфу, да му се невиди - започвам да добивам пенсионерски привички... #Silly smile3560

# 694
  • Мнения: 119
Малка порция смях, милички -


Хванал един котарак една мишка и й казал:
- Ще те изям!!
Тя го погледнала изплашено и му рекла:
- Ако не ме изядеш, ще ти дам да ме опънеш!
- Мммммм…
Котаракът помислил, помислил, пък я пуснал, а тя избягала и преди да се завре в дупката му казала:
- Един курвенски номер знам и винаги ме измъква от ситуация!
Котаракът се ухилил под мустак, застанал пред дупката и започнал да лае като куче. Мишката се заслушала и се зачудила:
„Каква е тая интрига отвън, май кучето опъва котарака, хе хе хе“. И се показала…
Котарака хванал мишката за врата и докато я опъвал преди да я излапа й прошепнал на ушенцето:
- Един чужд език да знаеш и всички курви са твои…


ПП - партито е на 27 чак, има да чакаме още една седмица  Simple Smile

# 695
  • Мнения: 28
                       добро утро....

момичета стискайте палци повредата на колата да е минимална Praynig....

муце,кате ще кача малко снимки в кукото(те най-вече са за катето,че тя няма ФБ)...чакам да ми направят и другите снимки...дано да е тая година Mr. Green...оф милото момче малко мързеливичко си пада Whistling Crossing Arms...ама аз му давам зор Mr. Green(той прави снимки и там са подробностите)

винаги hahaha..така сме ние с чуждите езици всички ни се лепят Mr. Green
сега ще бягам да свърша някоя друга работа bowuu

# 696
  • Мнения: 8


Добро утро!
Хайде малко гимнастика за събуждане
Joy

Анче, стискам палци, ама пустите му коли, дори и минимална повреда да получат все пари искат ooooh! Още ме смъди под лъжичката за последните 180Е, с които "обухме" с нови гуми нашият Фичо (така наричам фиатчето Mr. Green)

Винаги, разсмя ме на ранина с тоя виц hahaha

На всички желая хубав ден!

# 697
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Охоооооооо Физ зарядка рано рано  Confused Confused.....ще пропусна ..... Wink....виж ако пуснете нещо по апетитно може и да се включа Wink
анче малеееееееееее с кипърски МАЙСТОРИ да си нямаш работа  Mr. Green пък било и на коли ....говоря за всякакъв вид майсторлък Naughty еми хич не им се отдава Crossing Arms....дано да сте намерили някой по свестен и да ви вземе и не много парички Sunglasses
......а за снимките ще чакам кво ще правя .....ама виж кво ако смяташ много да се бавиш може и на гости да ти дойдем да ги разгледам всичките Rolling Eyes.......аууууу еми това е луд на шаренко се радва Hug
Муце ама ти вярно си коронясваня няколко пъти newsm78 я виж пропуснала съм тоя момент или май ти си го поскрила Wink Wink......ех боже остаряваме май....... hahaha Joy
.....чакам аз чакам да щракнеш рибките да им се порадвам ама май много шават и не мож ги хваниш в кадър Thinking....брех това наистина е предизвикателство за един запален фотограф като теб bowuu
Винаги Joy Joy кво да кажем ние дето и по повече езици владеем Twisted Evil
Веси това е наистина сладко Фичо.....Фиатче ......а за Форд Фиеста какво е съкращението  newsm78

Ей боже като сте казали заглавие че заглавие айде на ви...... Party Party
1. Кипър- БГ море, плаж, фрапе !!!!
2. Кипър- БГ комуникация с морска дестинация!!!!
3. Кипърски Патки с БГ Шматки всички на море.....лятото дойде!
 

 Ейййййййй ма това последното е  Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 903
Охоооо, как сте бе, пИпИруди?! Mr. Green

Аз се завръндисах за малко из вкъщи по обяд /като никой път от.... помня ли отокога #Silly/... и рекох да ви драсна, че след 1/2час трябва да духвам пак, пък после знам ли кво ще стане и време за писания дал`шЪ ми Устане... fiuuuuuu

Винаги, много е як вица наистина...  coolcool

Весич, тоя коташки-гимнастикът направо ме изпълни Joy Joy

Анче, дано да не ви оскубят много за колата, че сега след кръщенето сигурно в достатъчен преразход сте влезли Crazy

Катюшоууу, пак страшна производителност изпраска Mr. Green - цели три заглавия...`ма т`ва последното напраУ мЪ Фърли Ф Уркестъра rotfImbo rotfImbo... Ама мноУ нЕкакси УбиднУ звучи тъй -"патки" и "шматки" hahaha hahaha rotfImao
Понеже на мен музата още не ми е дошла, smile3560 но ако позволиш да дам един леко смекчен вариант на въпросното ти проекто-заглавие, а именно:
Кипърски пиратки и БГ-тарикатки, всички на море.....лятото дойде!

Сега ви оставям, че дългът ме зове... nuts

Последна редакция: чт, 20 май 2010, 12:52 от Miss Blondy~Redhat

# 699
  • Мнения: 0
ехоо,здравейте момичета.И аз минавам набързо че от сутринта и аз не съм спряла.То на работа има много работа  chef Joy луд да станеш,но нали е време за баловете и добре че има де.С малкия сме болни-заразила съм го от едната глупост и аз,сегата милото на антибиотик.Но искам да ви дам кураж на всички.Рано или по-късно нещата се оправят-и на нашата улица слънце ще изгрее.Ако ви кажа и аз през какъв ад минах тази година заради моя мъж.Взел кредит дал на брат си-20хил. лв- не малка сума си е.Други няколко кредитчета от тая и оная банка и всичко зад гърба ми и като замина  alert аз нищо не подозиращата ми идваше да вия от болка.Психически се сринах,какво да ви разправям-то унизително направо.Майка ми ме намираше на средата на кухнята пльоснала хиляда документа,плача и не знам как да ги подредя-да се чудиш от къде да започнеш af .Непрекъснато се налага да пътувам до Пловдив за да се разправям там с едно павилионче,което най накрая намерих наемател след 2 месеца чакане,но му плащам и общински наем през това време.Но докато съм на работа и малкия е болен е трудно да пътувам и човека може да се откаже да чака.Пълна лудница.Но всико се подрежда.Трябва да сте достатъчно силни за да  издържите до края,защото край има.
 newsm10
Веси которакът е супер сладък.
Винаги вица ме разсмя,хубаво е че мога да се смея още Laughing Laughing Laughing
Анче,аз нищо не разбирам от коли,но щом става дума за колата,все е си е много.При все,че непрекъснато нещо се налага да им се прави от време на време travel.Но затова пък за по-необходимо нещо в ежедневието не се сещам.То и аз сега съм на тая вълна,че си търся кола
На всички останали пожелавам Хубав и  успешен ден .Вие сте страхотни Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 28
момичета ей ме на... #Silly

първо да благодаря на муци за синь0то оченце Wink

после да почвам....трябва да направим клуб на ''каръците'' Mr. Green...и да се наредим...даже съревнования да правим-''най-добрият карък са седмицата'' Joy hahaha..относно колата,все още не знам цената на щетите Rolling Eyes...но няма да е под 200 евро Mr. Green...,после покрай кръщенето и тая история с колата забравих да си платя нета и така вчера са ме резнали Mr. Green Crossing Arms...е че ходих да го плащам днес....после Николчо от вчера след обед започнаха да му излизат по тялото едни обривчета...които си играят с нервите ми...един час ги има-3 ги няма,по цялото тяло....на капак на всичко направи и темпер...не спа цяла нощ... Rolling Eyes...общо взето сме добре какво да кажа....олеква ми когато се оплаквам тук Peace Crazy...вече претръпнах към всичко и 5 пари не давам...ами то бива бива на мой гръб всичко ама сега аз ще почна да се смея в лицето на живота...:ай сектир ,взе ме за мезе тук(живота искам да кажа Mr. Green)мине замине и ми тръшне някой дерт и ме хвърля в оркестъра Mr. Green....НЯМА ПЪК ДА БЪДЕ НА НЕГОВАТА,ЩЕ ВИДИ ТОЙ Crossing Arms Naughty Laughing.....

dboideva...ОЛЕЙЙЙЙЙ милата...добре дошла в клубът Mr. Green...ей много мразя така да знайш...направил си каквото си направил ,ами  ела кажи и двамата ще измислим нещо...ами така де....ей такива изненади хич не обичам Naughty....особено когато става въпрос за пари и банки Crossing Arms...но ние жените сме умници и винаги се справяме с трудностите...и ти ще се справиш Peace Hug

кате ...патки викаш ,шматки Joy Joy hahaha hahaha......

блонди така е покрай това кръщене малко нещата излязоха извън релси Mr. Green...ама нищо....ще влезнат де ще отидат...не могат ми се опъна..изпих едно кило шарк и съм готова за война #2gunfire....

цвете светлина в тунела виждам, а ти? Heart Eyes Laughing...взимай оръжието и да се борим с душманина''каръка''

# 701
  • Мнения: 0
Анче мила да ти знаех скайпа бих ти пуснала един файл,та ако можеш да го пуснеш тук за кураж на всички.Четох как сега,но понеже е слайдшоу и не успях да го публикувам но с картинките ще се справя надявам се.

# 702
  • Мнения: 28
на всички които искат да си общуват с мен на скайп Wink...golden_rose77 или във фейса Galina Koleva Hristova-Scopeliti.. Mr. Green(имам си много имена за разнообразие Mr. Green) Hug

# 703
  • Мнения: 0
Здравейте,здравейте Hug Hug...значи,значи и аз в кюпа Hug Hug

Муци..голямо благодарско за оченцето...да знаеш замислям да си УвиСъ едно не на вратлето ,а на челото Joy,че то бива бива ама и аз откакто се помня не мога да се похваля с нещо добро Mr. Green...и каИш значи..увеличава се семейство рибоци Joy...да не се наложи да купуваш нов аквариум Whistling...

Блонди...днес не си се разписала newsm78...значи ли,че не ти се е усмихнал късмета да се завръндисаш в къщи newsm78...пак по задачи

Винаги...приготви ли се за купона newsm78...доста се посмяхме с  порцията смях...преведох го на компанията ,която беше на гости...оценка пълен ,,6,, newsm10

Катиии...последното заглавейце hahaha hahaha..как го измисли..да не ти е помагнала нЯкоЪ кипарка hahaha..

Веси..как сте??нищо не казваш за твоя коташки и неговите изпълнения

Анче..не се юркай за обривите..и мойта Андриани цяло лято е с подобни нещица по тялото Mr. Green...в началото постоянно я водех по доФтори,ама нямаше никаква файдЪ...единственото спасение на плаж Peace...и минаваха бързо и безплатно Hug....какво и стана на колата...не може да одидеш на място и да не ти кажат някаква приблизителна сума newsm78...по-малко от 200Е..не звучи никак Mr. Green ..поне го питай до колко най-много..да знаеш за какво става въпрос Naughty...а мъжото оправи ли гумата или кара на ауто стоп newsm78

Цвети Hug Hug Hug Hugнямам думи Hug Hug Hug Hug Hugстискам палци всичко да отмине бързо и най-вече безболезнено Hug Hug

Десита..изгуби се ..трябва да се дошли гостите
dvoideva...жени сме...сте се оправим...не се давамме така лесно на каквито и да било ситуации Peace

Тук започна от миналата неделя панаира Peace...да е здрав джоба на тати Joy...такива кризисни цени са лепнали на играчките Mr. Green,че ти е драго да не ходиш...обачеееее...еди кажи на децата,война ще стане....и в понеделник е почивен ден послучай случката hahaha...но,няма начин трябва да сме там...тъкмо няма да се чудем къде да махаме кръчоли...а и кмета тази година се е погрижил за казандитата Peace..направил ги е красиви,еднакви ..по европейски Heart Eyes..но само от едната страна....от другата,,капалЪ чаршията,,си личи от километри hahaha hahaha

Хайде на всички приятен ден Kissing Heart lovekiss

# 704
  • Мнения: 903
Айларипииии, мацоранкииии... Mr. Green

Пепич, душко, сЮФсем правилно си се досетила, че днес до вкъщи си не съм смогнала да се добера..., т.е. като хукнах сабахлен едва сега се прибирам.... Нооо,въпреки егати тъгъдъка дет`препусках nuts и пак на сто места огрях досЮщ кЪт`Идно слънцИ  Stuck Out Tongue Winking Eye  angel008  важното е, че успях да приключа седмицата със 100% изпълнен план - т.е. приключих цялата административна галимация с получаването на епикризи и протоколи за помощните средства на татко, заведох съответните документи пред социалните и прочие органи.... и сега остава само да се чакат решенията bowuu

Че както викат шопите "оти си сака, оно си и требе" Mr. Green..., та полага ми се и си му е ред на релакс и следобедно кафенце  със сладки, моля правете ми компания... Mr. Green

Малейййй, dboideva, ама и на теб какви "разкошни"неща са ти се струпали на главата... ooooh! Но напълно споделям философията ти - човек трябва да проявява стоицизъм пред трудностите... да не се огъва Peace

Анче, казваш седмични каръшки класации да си правим, а?! smile3560  На мен пък ми се врътна из главата идеята да го вплетем нЕкак в заглавието на следващата тема Mr. Green...нещо от сорта "`К` като Кипър или `К` като `карък`, с лятото да дойде края на всеки дяволък" #Silly hahaha hahaha
Айде, милички, оставям ви сега да спретна нещо за вечеря cook

Общи условия

Активация на акаунт