АПРИЛче чакаме с нетърпение и пазаруваме с умиление - 18

  • 30 444
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 58
Честит Рожден Ден на GerganaK   bouquet

Момичета, току що приключих с направата на 2 бебешки слинга. Качила съм една снимка в албумчето. Реших, че не ми се дават 50-60лв за един чаршаф с 2 халки към него и ето резултата. Тотала е 10лв за плат + халки + 2 макари. Искам да кажа, че нямам опит в шиенето, но извадих старата шевна машина на майка ми и се справих. Не е сложно и не отнема много време, аз гледах от тук: http://bglog.net/bebelog/10563. Дано съм била полезна на някого  Wink

# 61
  • Мнения: 63
Добър ден и от мен.

И аз като гледах новините и казаха, че на едната пострадала мама термина и бил 4ти април се зачудих, дали пише при нас? И да пише и да не пише - дано се възстановят всички бързо, че как се гледа новородено със счупени и оперирани крака...  #2gunfire

Днеска отивам да си издирвам личната лекарка, че не съм я виждала от както забременях и на входа на болницата, тези, които пускат - "Вие накъде", викам "При личната лекарка". Следва супер сериозен тон и изражение - "Заповядайте. И не се возете на асансьори".
Аз в първия момент - така  Shocked, не мога да зацепя и после  hahaha . То малко черен хумор, ама като ме застреля с това и ми стана смешно накрая  Blush

Аз днес си мислех, че си давам още 5-6 дена и от там - спиране на всичко, де що е шоколадово, панирано, мазничко, кашкавал и всякакви други калорични бомби, за които УМИРАМ в момента. Ама нали накрая най-много се едрее, та реших да го ударя малко по-здравословно (че от нищо не се лишавам сега. Последното са сладоледите. Умирам за тях) - сварени яйца повече, сирене, мед - ей такива. И риба колко мразя само - ама точно в края на бременността правели бебето да бъде по-умно; от някакви омеги-там, незнам си кво си  Blush.

# 62
  • Мнения: 1 380

Сладкишче, ама какъв компактен корем имаш  newsm51
Аз докато се забавлявах с корема на Веси Меси, сега направо й дишам във врата. Огромен корем имам! Отскоро ми е трудно и да се въртя нощем. Качих още една снимка за протокола каква бъчонка съм станала. smile3532
Да,  Mr. Greenспоред майка изглеждам като в 6-ти месец....а в 6-ти въобще нямах....може би за това по опашките ми създават проблеми.... hahaha hahaha hahaha
J_M_M при Кал повръщането си беше от самото раждане.Аз си мисля, че в Окръжна б-ца я хранеха с гадно мляко и за това  така се получи.(НАН).
Веднага след като ни изписаха педито каза, да давам кърма и антирефлуксно АМ, защото всичко повръщаше и ненаддаваше.
Та смених много АМ....но никога не ми е била лакома.
Сега една позната ми обяснява как нейната трепери само като види каша и пюре....така и се радвам.....при нас няма и не  е имало никога треперене за ядене..... Confused
marini на мен АГ ми каза, че имам гъби, след като ми пусна микробиология, ама знам ли може пък да е казал бактерии, а аз за друго да съм си мислела, понеже ми каза резултата по телефона....но на 15 ще питам подробно.....

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 13:15 от sladkish4e

# 63
  • Мнения: 680
ехо, аз пак съм тук.
ГерганаК Честит празник! пожелавам здраво newsm30, много   loveuuu и   Gift
milli_vanilli и аз умирам за сладко напоследък, а от риба ми се гади  Sick (а преди обичах). аз се радвам, че за последния месец съм качила само 1 кг., но трябва и аз да се спра с изкушенията, че знам, че ще се депресирам в момента в който родя и нямам какво да си облека  Twisted Evil

аз се завръщам от преглед. Новините са, че бебка се развива нормално. в момента е 2800 гр. Смъкнала се е доста надолу и главичката и е буквално на изхода. Шийката си ми е скъсена, както преди и имам 1,5 см. разкритие, но пък не е омекнала и не се е центрирала, което според доки е хубаво и заедно с фактът, че нямам контракции, значело, че ще устискам до средата на 9м поне  Grinning.  Аз и без друго съм и казала на мойта хубавица да не е посмяла да излиза преди 23ти март, че навън е студено и мрачно и няма да и хареса. с татко и и говорим постоянно Simple Smile


# 64
  • Мнения: 2
Сега разглеждах албумчетата ни в снимка.бг  smile3521
Незнаех, че качвате нови снимки и в "да се запознаем". Не съм влизала там от няколко месеца.
Katy Charles, тъмнокожият мъж таткото ли е? Ако е така, значи ще си имаме и мулатче  newsm44
Сладкишче, ама какъв компактен корем имаш  newsm51
Аз докато се забавлявах с корема на Веси Меси, сега направо й дишам във врата. Огромен корем имам! Отскоро ми е трудно и да се въртя нощем. Качих още една снимка за протокола каква бъчонка съм станала. smile3532

Да чернокожият мъж е таткото,и аз много се вълнувам как ще изглежда бебето newsm78. Всички го наричат Chocolate baby baby_neutral Joy
И аз като Milli - Vanilli се опитвам да започна някаква здравословна диета или по скоро да се огранича ,но никак не ми се получава.Моят мъж е фитенс инструктор така че ми е обещал да ме вкара бързо във форма. Ама дали? newsm78 С тези 20 кг.отгоре не мога да се понасям.Снощи такъв рев имаше за това ,че не мога да си лакирам ноктите на краката.Пробвах се,опитвах какви ли не позиции и не мога да ги стигна и това си е...ужас ....депресия..
Сега отивам на педикюр,имам ли избор newsm78
За мен това с големия корем е нещо ново и много ми е тегаво.С дъщеря ми нали родих в 30 г.с и беше поносимо голям.Но сега се чувствам точно като мечка,че и краката и гърба как ме бооолят... #2gunfire
Оплаках ви се на бързо....Сега ще ходя на малко разкрасителни процедури,че в неделя на 7.03. съм рожденничка.Нали трябва да сме красиви,дори и малко по надебелели.. Hug
Лек и успешен ден мамчета..
И никакви Асансьори ей....Пеша Joy

# 65
  • Мнения: 1 380
Katy Charles аз с първата бременност качих 24 кила и за около година ги свалих с плуване и разделно хранене.
А ти пък имаш и мъж фитнес инструктур.....нямаш грижа.....
Galia_5 сега видях снимките.Въобще не ти е огромен корема.Почти колкото моя....
Да ви кажа сега не ги мисля тези кила.
Да мине всичко успешно пък това да ни е проблема......
 Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 20
честит рожден ден на GerganaK
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

много здраве и послушно бебче ти пожелавам

# 67
  • Мнения: 20

това е за теб GerganaK

# 68
  • Мнения: 65
Честит Рожден Ден на GerganaK    bouquet
Мечопух аз утре ще ходя на лекции в Цум вижда ми се интересно Simple Smile
За килограмите и аз съм 17 отгоре , но сега изобщо не ми е до тях и без това в родилното ще свалим доста от тях при тоя стрес от раждането и после от недоспиване. Simple Smile
Така че наслаждавайте се на бременността си

# 69
  • София
  • Мнения: 1 541
 newsm51  Gift  party041 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН GerganaK

# 70
  • Мнения: 63
Честит рожден ден, GerganaK  bouquet! Желая ти здраве, щастие и здраво бебоче съвсем скоро Heart Eyes!

# 71
  • София
  • Мнения: 691
GerganaK ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!!!
Да си жива и здрава, много обичана и глезена от любимия човек!

Момичета, чета как всички се оплаквате от огромен апетит и качени килограми, а аз съм наопаки - последния месец изобщо не ми се яде, дори съм свалила 1 кг. и започвам да се притеснявам. Има ли и други мами, които да са станали злояди? Бебо иначе си мърда и затова съм спокойна... Другата седмица съм на преглед и ще видим дали е пораснал  Peace

Galia_5, честита ти нова придобивка! Със здраве да си я ползвате и малчо да се чувства уютно вътре Wink

# 72
  • Мнения: 39
wave, и аз съм станала ужасно злояда. На последния преглед не бях качила нищо. Успокоявам се, че малко остана и се старая доколкото мога да хапвам (та поне да не свалям). Даже витамините си не ги понасям вече...

# 73
  • София
  • Мнения: 4


Един въпрос към мамите с контракции - имате ли гъбички? Постът на ЕлиМели /ако съм разбрала добре/ съдържаше подобно твърдение от лекарка, че контракциите може да се дължат на някакво възпаление или гъбички. А при мен спряха точно като започнах лечението с Гино-преварила. Може и да е съвпадение, но все пак се чудя.

tini-mini явно въобще не е съвпадение... Peace
Аз имах гъбички и слагах глобули, но си имах и все още получавам през нощта контракции.
Сега съм на 15.03 пак на Ж.К и ще искам нова микробиология, че знам ли дали съм се изчистила.....


Явно наистина не е съвпадение, защото и аз съм с контракции и моя наблюдаващ ми каза от ЖК да ми пуснат пак вагинален секрет, аз му казах, че са ми правили преди месец и е бил чист, но той каза, че иска да е сигурен. Аз днес бях на ЖК и ми дадоха заветната обменна карта плюс някакъв фиш, пак ме викат след 2 седмици да ми правят запис. Много съм впечатлена от ЖК в Шейново, като отидох всички документи ми бяха написани и подготвени, направо не можах да повярвам...

Честит Рожден ден и от мен на GerganaK! Пожелавам да си щастлива мама на здраво и хубаво бебче!  bouquet

# 74
  • Мнения: 38
GERGANA K ,4естиит рожден ден,мили4ка!Най -хубавото и здраво беб4е следващия месец!Бъди мнооого мнооого оби4ана и щастлива!!!!

Видях някои нови снимки,много сте сладки с корем4етата,и ви се възхищавам на тези,които сте слаби4ки Simple Smile
Галя_5  ,супер изглеждаш !  Hug
а в корем4ето на веси -меси ще да е голяяям юнака Simple Smile   Hug
Katy Charles ,къде  е  вашата снимка ,не можах да я видя  newsm78
след вси4ките емоции покрай нас, ве4е запо4нах да се оглеждам в огледалото и да не се харесвам мноого...Ка4их 10 кг,но сега изглеждам една виснала ...знам 4е не е от сега момента да мсля за диета,но ще трябва да по4на да се ограни4авам от някои неща...а умирам за сладко...Спуквам ги бисквитите  Laughing  дали е от кърмата ,незнам,но аз като бях бременна не ядях сякаш толкова много сладко...
в мен настъпи някакво 4увство и желание за промяна-мисля да се боядисам скоро,да съм слаби4ка (това за по-нататък май ще остане..)Винаги съм искала да съм от тези готините мами-слабинки,хубави с коли4ките на разходка  Mr. Green  
а относно гърдите -като форма биват,но тези големи 4ервени стриии  #Crazy  ама се надявам да из4езнат по-нататък и те .....

Общи условия

Активация на акаунт