температура 37,00-37,2 при дете на 4 години

  • 46 222
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Моят съвет е просто да не се примиряваш с тъпите изказвания на лекарите- че температурата е нормална, само защото не знаят какво друго да кажат и ли да направят. за това ние трябва да ги ръчкаме постоянно и да изискваме да направят всичко за децата ни и да ни обяснават всичко необходимо.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
в момента е с 36,6. В 19,00ч беше 37,2

# 17
  • Мнения: 1 650
Отиваш при докторката и й казваш- че за теб не е отговор, че температурата е нормална или че на детето му няма нищо, защото изследванията от пълната кръвна картина не са достатъчни. Има толкова много причини за температура и те трябва да стигнат до тях.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 100
Моят съвет е просто да не се примиряваш с тъпите изказвания на лекарите- че температурата е нормална, само защото не знаят какво друго да кажат и ли да направят. за това ние трябва да ги ръчкаме постоянно и да изискваме да направят всичко за децата ни и да ни обяснават всичко необходимо.

съгласна съм.Сега сама ще и пусна контролни изследвания, но после накъде.Ходих и при Мангъров, при джи пи.Трябша да изключим уро инфекция. Е засега я изключихме, но температурата остава?

# 19
  • Мнения: 1 650
Това е добре, че са изключили уро инфекции. А Мангъров беше в Инфекциозна, нали така? Защото ние лежахме точно там с температура и не разбраха от какво е , а малко след това се поду ръчичката и вече се установи артрит. Чудно защо в Инфекциозна не се сетиха да пуснат ревма фактор...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 100
за такава ниска температура ли лежахте?

# 21
  • Мнения: 1 650
за такава ниска температура ли лежахте?
Мисля, че вече беше започнала да става по- висока. Но я наблъскаха с венозен антибиотик, нещата се притапиха за извстно време, после пак всичко отначало.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 100
ох ужас, чувствам се напълно безпомощна

# 23
  • Мнения: 3 116
Ybag&Mell, защо не заведеш детето при д-р Масларски във Вита. Много е добър и сигурно ще те разбере  Thinking Той се познава и с д-р Мангъров  Thinking

# 24
  • Мнения: 5 790
Ybag&Mell, защо не заведеш детето при д-р Масларски във Вита. Много е добър и сигурно ще те разбере  Thinking Той се познава и с д-р Мангъров  Thinking

Потвърждавам за д-р Масларски от Вита.
Сигурна съм, че няма да се примири, докато не открие какво е - това го пиша от многократен опит!
Изключителен професионалист и човек е!
Посетете го задължително.
Успех и пиши какво е станало!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 100
Повторихме всички изследвания. ВСИЧКО е наред.Само стерилната урина остана да излезе. Вярвайте ми всички стойности са в границите. ПКК,ДКК,захар СУЕ всичко.Вдругиден сме на нефрролог. След това за туберкулоза май ще правим, но ако имаше в кръвта щеше все нещо да има“ направо съм се побъркала

# 26
  • София
  • Мнения: 11 708
Детето жизнено ли е?Храни ли се?
Заведохте ли я  на лекар или само повторихте изследванията?
Стискам палци да е напразна тревогата.
Пиши,какво е станало.

# 27
  • Мнения: 1 650
Да, има ли някакви симптоми в поведението на детето, които да подсказват нещо неправилно?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 100
оказа се че лимфоцитите са повишени 0,57 за дете на 4,5 години не знам дали е високо дават 0,2 до 0,48 за възрастни и до 0,7 за деца да 4 години.

# 29
  • Мнения: 1 650
Може да се наложи повторно мерене , но микроскопски. Обаче май не са толкова много завишени. Какво казаха специалистите? За какво може да са признак завишени лимфоцити?

Общи условия

Активация на акаунт