АВГУСТинчета 2006 - 2

  • 29 189
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 041
Нана, моля се да не се изправям пред тази дилема, сега не мога да кажа как бих постъпила Confused
Ина е с бронхит и торба с лекарства. Писна ми вече, като ми мине пак ще пиша Sad

# 256
  • София
  • Мнения: 12 614
По-малкото зло е, че въобще знаеш какво й е. Аз пък вече седмица не мога да открия лекар, който да ми обясни що за чудо е Калоян, който няма температура, не му е червено гърлото, гърдите му са чисти, носът е празен, обаче гъгне, има прозрачен сопол като се издуха и кашля отвреме навреме  Twisted Evil

# 257
  • София
  • Мнения: 13 103
  Нана идва пролетта, дали не е някаква алергия?

# 258
  • София
  • Мнения: 12 614
  Нана идва пролетта, дали не е някаква алергия?

Ми а кажи ми...знам ли и аз. Вече натам ми миришат работите. От две седмици е така, миналата го държах вкъщи, сега пак продължавам да го държа, макар и с бележка от педиатъра, че не е заразно болен.
И правя егати гимнастиките, за да уредя кой да го гледа. Писна миииииииииииииииииииииии

# 259
  • Мнения: 2 829
Нана, дано откриете какво му е на Кало! Опитай да му дадеш чай от коприва- на мен много ми помагаше за алергията, повече от лекарствата! Поне няма да навреди!

Блу, точно такава торта бих искала и за мъжа ми, запален рибар е Simple Smile

Тони М, не се вглеждай прекалено в сланинките- та ти вчера роди  Hug
Иначе аз предпочитам да свалям като просто се храня по-здравословно и използвам дните когато по-малко ми се яде- тогава смъквам няколко грама, после се старая да ги задържа... Вече свалих 7-8 кг. от бременността с Дими, остават ми още 3-4 кг. Проблема е че вече се харесвам и нямам много стимул... Но се надявам сега, като сме повече време навън по-малко да мисля за ядене Simple Smile

Бубче, дано бързо оздравее Ина!

И моя Алекс е с температура и кашля, изкарва едни прозрачни храчки... Той от няколко дни си кашля, но нищо друго му няма, та днес пак ходихме на ски, но следобед вдигна Т. Ходихме на лекар, пак ще минем почти без лекарства...

# 260
  • Мнения: 743
По-малкото зло е, че въобще знаеш какво й е. Аз пък вече седмица не мога да открия лекар, който да ми обясни що за чудо е Калоян, който няма температура, не му е червено гърлото, гърдите му са чисти, носът е празен, обаче гъгне, има прозрачен сопол като се издуха и кашля отвреме навреме  Twisted Evil

Нана, при Маргарита беше така. Всичко, което описваш, едно към едно. Какво ли не пробвах. И накрая спрях всичко, започнахме да спим на отворено малко прозорче на вратата. Въздухът в стаята се овлажнява постоянно и предполагам, че това свърши работа. Но при нея продължи 2 месеца. Бях се побъркала.
Велмар, как е Дари? Надявам се бързо да отмине всичко. Hug
И сладката Ина да оздравява бързо!
Също и Алекс да смъква Т и да се качва пак на ските!

# 261
  • Мнения: 634
хайде да се включа с малко добри новини - вчера оперираха баба и се оказа, че калцираните клетки, които са видели на скенера, не са това, което са мислили и само са й махнали огромна киста. Добре е и сутринта са я преместили от реанимацията в стая. Peace

Аз утре съм на ФМ и ми е много притеснено... Tired

# 262
  • София
  • Мнения: 545
Andy, много се радвам за баба ти, чакаме утре и добри новини за бебо  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 6 909
Andy, много се радвам за баба ти, чакаме утре и добри новини за бебо  Hug
Hug Praynig Peace
ние сме следобяд на д-р, обривчето изчезна почти и хич не прилича на това, което си мисли педито, дано  Praynig Tired

# 264
  • Мнения: 2 037
Елфче, радвам се че е изчезнало !!!  HugСигурна съм, че лекарката не предполага правилно...по някога лекарите могат да психясат родителите...  Close

Бубче, Нанче, Лиани, Янаст, Велмарче и всички мами с болни дечица....дано се оправят бързо!
  bouquet
Анди, браво мила за баба ти! С бебчо всичко ще е наред!  Hug

# 265
  • Мнения: 4 968
Ей ме на. ходих на работа набързо, Симо и комшията останаха да гледат Дари докато си дойда.Дари май се влошава,т а  сега съм в чуденка дали да почвам АБ Rolling Eyes Вътрешното ми чувство казва  да из4акам, ама не не ми стиска... Уф- ще видя какво ще правя.Сега отивам да я огледам от- до и да преценя финално какво ще правя

# 266
  • Мнения: 112
Ох, това пък за пръв път го чувам. Една от майките е от отчетната на Андреа:
http://www.marica.bg/show.php?id=23649

# 267
  • София
  • Мнения: 545
Момичета, стиснете едни палци за баща ми, открили са тумор на едната сливица, започва изследвания, помолете се да е малкото зло и да се оправи  Hug

Тони, това е ужасно.
Велмар, скоро да се оправя малката.

# 268
  • София
  • Мнения: 12 614
Момичета, стиснете едни палци за баща ми, открили са тумор на едната сливица, започва изследвания, помолете се да е малкото зло и да се оправи  Hug

Миличка не се притеснявай, ако няма разсейки по лимфите - всичко ще е наред  Hug

# 269
  • София
  • Мнения: 545
Дано  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт