АВГУСТинчета 2006 - 2

  • 29 190
  • 752
  •   1
Отговори
# 345
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 553
Айла, мина ли ви неразположението? Разбрахте ли какво е? Май Добрички въздух не ви влияе добре. Simple Smile

# 346
  • София
  • Мнения: 6 909
Спинки, а на твоите сладури разбра ли се какво им е било?
Все забравям - ако някой има скайп и иска да ме добави - ani-teo съм там.
Ох, Ивайло ми спретна номер нощес, не спа от 1 до 5ч  Tired Close

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 208
Честит Имен Ден на патерица на всички малки и големи цветя и дръвчета!

# 348
  • София
  • Мнения: 12 614
Спинки, а на твоите сладури разбра ли се какво им е било?
Все забравям - ако някой има скайп и иска да ме добави - ani-teo съм там.
Ох, Ивайло ми спретна номер нощес, не спа от 1 до 5ч  Tired Close

Чакам авторизация  Grinning

Аз записах час на Кало във ВМА при една лекарка, която е и УНГ и алерголог. На 7-ми април ще го водя за кръвен тест за алергии, че вече ми писна.

# 349
  • Мнения: 634
И аз, и аз... Mr. Green

Aila, успокоявай ме, успокоявай ме... Hug Аз също си мисля, че кг преди забременяването имат значение, но все пак не ми се иска да качвам много, защото не се чувствам добре и не се харесвам...то сега това е най-малкият проблем де, но все пак...иначе с Гого качих 17 кг и до 3 м. бях свалила всичко.

# 350
  • София
  • Мнения: 13 103
 Спинки не не се разбра. Слава богу най-зле бяхме с таткото, а ние вече се оправихме бих казала. Бебка е леко по-разхлабена, каките бяха най-добре слава богу. Всички с бабата, дядото и лелята сме яли едно и също нещо, но само ние хората от София се тръшнахме, така че наистина подозирам добричкия въздух или вода  Mr. Green

# 351
  • гр.София
  • Мнения: 4 824
 Малко набързо,нямам време да търся красиви вкусотии-Петър става днес на 11. Наздраве,за което.
 

# 352
  • София
  • Мнения: 545
blanc , да ти е жив и здрав и много да ви радва!   bouquet

# 353
  • София
  • Мнения: 12 614
Мила Блан, честит празник! Да ти е живо и здраво момчето!

# 354
  • София
  • Мнения: 6 909
Блан, да ти е жив и здрав прекрасния батко!  Hug Heart Eyes  bouquet

# 355
  • Мнения: 574
Блан, жив и здрав да ти е юнака, и повече да слуша Hug

# 356
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на Пепи! Да расте здрав и умен за радост на мама и тати!



Анди сигурна съм че се шашкаш излишно, не се побърквай , движи се и яж здравословно и това пък килограмите колкото толкова  Hug

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 208
Блан,жив и здрав да ти е рожденника и много да ви радва!  bouquet

# 358
  • София
  • Мнения: 1 107
Честито на всички именници на патерици

Блан да ти е живо и здраво момчето   bouquet

# 359
  • София
  • Мнения: 3 681
Блан,честит рожден ден на Пепи!Да расте здрав,щастлив и обичан и да има прекрасно детство!

Общи условия

Активация на акаунт