АВГУСТинчета 2006 - 2

  • 27 374
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 743
Леле Нана каква е тази серия при вас  Shocked Надявам се в крайна сметка всички да оздравеят и да потърсите сметка на съседа  smile3515

Честит Гергьовден на всички които празнуват днес! Господ здраве да ви дава, бъдете силни и храбри и никога не губете вярата си както светеца чието име носите!  bouquet

Специални поздрави и от мен на Гого на Анди, Жорко на Тони и Георги на Елиа  Hug,  и на Kabiv ако ни чете още  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 1 620
Нана как са Кало и баща ти? Наистина кофти ден. Cry Стискам палци за бързо оздравяване и на двамата.

# 722
  • София
  • Мнения: 12 569
Току що влизам от болницата. Три часа висяхме с мама, докато решат какво й е. Накрая ми писна и си я прибрах, дадох й лекарства и заспа.
После минах през татко да му видя ръката, че е на работа и да му занеса ядене. Сега за 1 час трябва да сготвя и да отиваме с Кало на пазар.
Лудницата е пълна.
А трябва и гуми да сменям и въобще... Twisted Evil

# 723
  • София
  • Мнения: 12 302
  За Гергьовден отидохме на село и открих баща ми мъртъв... Вчера беше погребението, два месеца след като майка ми почина... Незнам вече какво да мисля и правя, а и се обвинявам, защо не сме отишли малко по-рано и защо не настоях по-упорито и не го убедих да дойде с мен на София, а не да го оставя сам на село.. А беше само на 56 години...
  Извинете, че ви натоварвам, надявам се скоро да мога да пиша вече само хубави неща.
  Благодаря за подкрепата и готовността за помощ на две майки авугстинки  Hug

# 724
  • Мнения: 743
Айла, нямам думи, миличка ...... Моите съболезнования  Cry Cry Cry Прегръщам те и ти желая много сили  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 255
 Cry Много трудна е станала темата , въпреки, че не точно трудна е думата, която търся.

Айла, моите съболезнования!

Нана и на теб ти е много трудно, дано скоро се оправите!

# 726
  • Мнения: 718
   Aila,приеми най-искренните ми сболезнования.....Трудно би било  на всеки да си представи мъката ти.....Само ако можеш да се пощадиш и да не си вменяваш чувство за вина! Наистина млад мъж е бил баща ти,но толкова му е било писано....за съжаление  Sad Sad Sad И да го беше убедила да дойде с вас в София.....не е гаранция ,че пътят му е щял да бъде по-дълъг!!!!Много сили,подкрепа и обич ти пожелавам,за да преминеш през този ужасен момент !!!! Praynig Praynig Praynig

# 727
  • София
  • Мнения: 4 035
Мимка, казах ти ги милион пъти, ще го напиша и тук - не си виновна! Heart Eyes Ти си невероятен човек, страхотна майка и дъщеря, направи всичко по силите си за майка си, грижеше се и за баща ти. Ти по-добре от мене знаеш, че той нямаше да тръгне с теб, знаеше и колко му липсваше майка ти.
Знам, че ти е безумно тежко и трудно и няма да те оставим сама в този момент, както и във всички останали. Възхищавам се на силата и волята ти и единственото, което не искам да спираш да си повтаряш е, че имаш 3 прекрасни деца, които отглеждаш по начин, по който ужасно много родители и едно не могат.
И да знаеш, че това ще продължавам да ти го повтарям ежедневно докато повярваш в него толкова искрено и истински, колкото вярвам и аз Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 330
Айла,приеми и моите съболезнования Flowers Rose Flowers Rose
 Много е тежко,но ти нямаш вина.
  Нана ,надявам се че при вас нещта са по добре.И на теб много ти се ступа наведнъж.
    Sad Sad Sad

# 729
  • София
  • Мнения: 12 569
Aila моите съболезнования... Hug Аз само косвено бих могла да зная какво преживяваш от гледна точка на загубите на Митко през изминалите три години. И свекърът и свекървата починаха - единият на 56, другият на 59...Не знам какво да ти кажа - и да ти пожелавам сили, едва ли е на място...

При нас нещата все още са в сферата на пълната лудница. Мама ту е малко по-добре, ту пак вдига 40 градуса. Надявам се утре поне да няма Т.
Татковата ръка е по-добре. Не ми се говори за методите, с които я лекува, че ... Twisted Evil Но нямам сили как да плесна 2 шамара на 100 килограмов мъж и да го занеса в болницата.

# 730
  • Мнения: 1 620
Aila  моите съболезнования. Flowers Rose Flowers Rose

# 731
  • София
  • Мнения: 5 795
Айла, приеми и моите съболезнования!  Cry Да почиват в мир! Много тъжно  Sad Cry Прегръщам те!!!

# 732
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
 Айла,ужасно е. Много съжалявам Flowers Rose Flowers Rose
 Писано им е било да се съберат отново ,майка ти и татко ти. Дори е красиво.
 Ти си силна жена. А вярвам,че децата ще ти върнат и усмивката Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 3 614
Aila,приеми и моите най-искрени съболезнования Flowers RoseДруги думи в тази ситуация немога да намеря.Много сили ти желая за да преминеш през този тежък период от живота си.

Нана,дано и при вас бързо отзвучат нещата.Това с майка ти да не е нещо инфекциозно? Кало как е?

# 734
  • София
  • Мнения: 12 569
Честит рожден ден, Елфче! Желая ти да използваш рогата си по-често, но и винаги да запазиш усмивката!



Лиани - Кало е добре. Сега ще го водим на куклен театър с Митко. И малко на разходка. Мама се подобрява, но още поддържа висока Т.

Общи условия

Активация на акаунт