АВГУСТинчета 2006 - 2

  • 27 342
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 608
Честит рожден ден, Елфче! Желая ти да използваш рогата си по-често, но и винаги да запазиш усмивката!





Присъединявам се към пожеланието! Hug  bouquet

# 736
  • Мнения: 439
искам бурмичка с колит"  Crazy Mr. Green
Елфче, размяхме се с тези бурмити.
Честит рожден ден!
Много здраве, истински моменти, обич и много уважение!

Марулка, приеми нашите съболезнования. Много е трудно да загубиш близък човек, които си обичал.
Айла, много правилно ти е написала бубчето. Бъди силна, заради тези прекрасни същества с теб.
Снощи постригахме Павката, много е различен и му изпъкват повече очичките. С ушите се пооправихме. Водих го на хомеопат и дано предотвратим бъдещо възпаление.
Като не сме на градина, лягаме и ставаме, когато си поискаме, излизаме и стоим почти последни на площадката с големите.
Много е хубаво на тази наша площадка, че децата си играят на такива интересни и занимателни игри, на които ние сме си играли.
Целувки

# 737
  • София
  • Мнения: 3 612
Честит рожден ден,Елфче!


Бъди усмихната,обичана и щастлива!

# 738
  • Мнения: 718
Елфче,Честит Рожден ден!!!! Пожелавам ти мнооого рмноооого здраве на теб и всички около теб.Пожелавам ти много послушни,умни и усмихнати да са винаги децата ти! Пожелавам ти много любов ,романтика и уважение от страна на мъжа ти! Пожелавам ти да ти остава лично  женско време за теб!!!Пожелавам ти много нови мечти да станат реалност и цялото щастие на света!!!

# 739
  • Мнения: 2 035
Честит рожден ден, и тук мило!
Да си ни жива и здрава и все така щастлива и готина!
Обичкаме те!

# 740
  • Мнения: 2 035
Айла, съжалявам мила  Cry Много тежко...желая ти с цялото си сърце много сили! Прегръщам те!

# 741
  • Мнения: 330
          Честит рожден ден Елфче!Много здрава,обичана и щастлива бъди!
                 Весел празник!

                                 

# 742
  • Мнения: 112
Миме, приеми и моите съболезнования!
Съгласна съм на 100% с думите на Бубчето! Ако има нещо с което и аз мога да помогна - насреща съм - денонощно!

# 743
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕЛФЧЕ!!!
Да си жива и здрава, много силна и усмихната!!!

# 744
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден ЕЛФЧЕ  bouquet

# 745
  • София
  • Мнения: 5 792
Благодаря ви!  Heart Eyes Simple Smile Обичам ви!  Blush Hug
Почерпете се за мое здраве.

# 746
  • гр.София
  • Мнения: 4 166

 
 Елвинг, море от рози и щастие да е живота ти. Честит Рожден ден!


 Днес,благодарение на Нана,София беше на куклен театър. Гледахме Снежната кралица. Много е красив спектакълът и е за една идея по-големи деца.
 Отделно, станахме и част от концерта по случай Деня на Европа.
 Градът в момента е рядко спокойно място.
 Геройката сега спи, а за мен-скука-чистене.

 Спинки,добре,че се разписа преди ден-два. Чудех се,къде изчезна. Изтърпяхте ли се с майка ти?!

# 747
  • София
  • Мнения: 12 554
После ще приложа снимки на Красавицата и Красавеца...щото сърДце не ми позволява да нарека сина си - звяр  hahaha Joy Mr. Green

# 748
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Блан, дааа изтърпяхме се с изключение на ден-два.  Mr. Green Аз вече го забравих, но се убедих че стари и млади не могат да живеят на едно мяясто.

# 749
  • София
  • Мнения: 5 792
Ааа, могат, разбира се, ние нали така живеем.  Crazy В момента виждам повече ползи, отколкото недостатъци. Или поне се самозаблуждавам, за да не изпадна и по този повод в деперсия, и без това нищо не мога да направя.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт