Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 16

  • 42 325
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Моята работа си е баш 8 часа на компа, но сега като се прибера, макар че у дома има 2 не мога да се вредя, така че с мъка се отделям от форума, лека вечер, приятни минути около масата със семейството / да ви е сладко Grinning/, да е за добро и т.н. и т.н. в този ред на действия.Пожелания в стил Хайрие! Утре, живот и здраве сигурно ще сте на 30-та страница вече, но нали за това е форум. Ще ви изчета  с удоволствие.  bouquet

# 31
  • Мнения: 5 140
Рози  Hug Heart Eyes аз го прочетох на щерката и тя много се възхити от него Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 657
"Преди раждането си,дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог казал:Ще ти пратя ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.-Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?-Той ще те научи на своя език и ще те пази.-А как е името на моя ангел?
-Не е важно как се казва,ти ще го наричаш МАМО!"
Рози-макси това е страхотно,не знам от къде си го намерила,но е прекрасно

# 33
  • Мнения: 75
op i az pri vas

# 34
  • Мнения: 218
За анкетата-ще простя,но ще е след време.

# 35
  • Мнения: 657
Много се радвам,че ви е докоснало и вас!Беше в подписа на една мама.Винаги си записвам,ако харесам някоя мисъл,притча,стихче....
Значи по това с теб си приличаме,понеже и аз го правя

# 36
  • Мнения: 13
Интересно ми е тези, които гласуват, че няма да простят или ще простят след време имат ли деца. Приемам, че тези които прощават от раз са майки. Интересно ми е за другите. Може да споделите, ако искате   bouquet

П.П. В подписите на някой виждам, че са.

П.П.П. Просто любопитствам.

# 37
  • Мнения: 4 581
Аз си казах, че не съм и затова разсъждавам така Peace

# 38
  • Мнения: 339
Интересно ми е тези, които гласуват, че няма да простят или ще простят след време имат ли деца. Приемам, че тези които прощават от раз са майки. Интересно ми е за другите. Може да споделите, ако искате   bouquet

П.П. В подписите на някой виждам, че са.

П.П.П. Просто любопитствам.

Ами аз не съм майка все още, ама гласувах че ще простя веднага. Не знам може би, защото гледам от позицията на провинилото се дете предполагам  newsm78
Ако аз бях на мястото на Неджля много би ми се искало мама и тате да ми простят и да ме приемат обратно.  Flutter

Последна редакция: чт, 04 мар 2010, 16:40 от Cheburashka

# 39
  • Мнения: 13
А може би Али Раза никога не е бил в позицията на провинило се дете и за това ще му е по-трудно да разбере дъщеря си и да й прости  Thinking

# 40
  • Мнения: 339
А може би Али Раза никога не е бил в позицията на провинило се дете и за това ще му е по-трудно да разбере дъщеря си и да й прости  Thinking

Напълно е възможно, от малкото, което се видя за миналото му във филма, разбрах, че провинилото се дете в неговото семейство е била сестра му, той е бил добрият и послушният вкъщи  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 247
Аз първоначално бях гласувала, че може би след време ще простя, но точно след 2 минути размисъл  Thinking какво бих направила аз, ако моето дете постъпи така, разбрах че няма да ми трябва време и бих простила веднага Blush .

# 42
  • Мнения: 339
май с тези размисли за майките и майчинските чувства ще променим вота на анкетата в полза на прощаване веднага  Party

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Да се запиша и аз в новата тема!   bouquet

Понеже още не съм майка гласувах с опцията "Може би след време ще простя и ще я приема в семейството".


"Преди раждането си,дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог казал:Ще ти пратя ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.-Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?-Той ще те научи на своя език и ще те пази.-А как е името на моя ангел?
-Не е важно как се казва,ти ще го наричаш МАМО!"
А това е страхотно - ето ви го тук в малко по-различен вариант: ИСТИНСКИ АНГЕЛ Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 3 371
"Преди раждането си,дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя на този свят?Какво трябва да правя?Бог казал:Ще ти пратя ангел,който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.-Но как ще го разбирам,аз не знам езика на ангелите?-Той ще те научи на своя език и ще те пази.-А как е името на моя ангел?
-Не е важно как се казва,ти ще го наричаш МАМО!"

Това ми е любимото от всички писма до Бог! Peace

Общи условия

Активация на акаунт