Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 16

  • 42 414
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Еми след толкова допуснати грешки,няма начин да не е помъдряла. Peace
Всъщност, само една грешка. Но съществена.
Е,като че ли не е една-не оцени Джем....
Аааа, вярно. Бях го забравила "туй хубавото момче".  Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 743
Еми след толкова допуснати грешки,няма начин да не е помъдряла. Peace
Всъщност, само една грешка. Но съществена.
Е,като че ли не е една-не оцени Джем....
Аааа, вярно. Бях го забравила "туй хубавото момче".  Crossing Arms

Еми то грешка едва ли е точната дума,на сърцето не можеш да кажеш-обикни този...,но в сравнение със сегашното й положение,Джем е като несбъдната мечта Laughing.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 512
тази вечер ще има ли сериал?

# 693
  • София
  • Мнения: 15 508
   rozi-maxi  Joy  И аз викам, какво съм изпуснала, какви са тези семити? newsm78   Ех, Рози, успя да ме разсмееш!

# 694
# 695
  • София
  • Мнения: 15 508
  Колкото и лещи да слага , ми не е хубав.Пък и челото си бръсне..

# 696
  • Мнения: 218
тази вечер ще има ли сериал?

  За съжаление не #Cussing out Пак ще дават простотиите Форд Бояр и България търси талант  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 697
# 698
  • Мнения: 13


Еми то грешка едва ли е точната дума,на сърцето не можеш да кажеш-обикни този...,но в сравнение със сегашното й положение,Джем е като несбъдната мечта Laughing.

 Може пък грешката да й помогне да оцени Джем и да го заобича както заслужава  Peace

А може ли да каже някой с ББ ще се връща ли пак Неджля при Оуз или тоз път окончателно му би шута  Wink

# 699
# 700
  • Мнения: 4 076
Оуз с лещи ли бил?Е,чаровен е,не може да се отрече.какво мисли Айшето за него,че тя е наред? Laughing
Най-нелогично ми беше поведението на Ферхи към Седеф снощи.Тя като бивш служител в банка,би трябвало да знае,че всеки клиент е от значение и като/ако купува акции за нея,Шефкет си взима комисионна,оттам и нощницата и др.подаръци.При това какво значение има вече за нея,след като изчаква удобен момент да се изнесе от дома и живота им?
Снощи,доколкото разбрах,изясниха защо Лейля се съревновава постоянно с Неджля-тъй като нямала с какво да привлече внимание сред толкова даровити личности-Шефкет,взел изпита за банкер,Неджля-приета в университета.Това ми звучи повече като оправдание,отколкото мотив,но...А бащата не е настоявал за брака й поради това,че е обезчестена,а защото сметнал,че истински обича Оуз и без него ще е нещастна.Цивилизована причина.

# 701
  • Мнения: 743
   rozi-maxi  Joy  И аз викам, какво съм изпуснала, какви са тези семити? newsm78   Ех, Рози, успя да ме разсмееш!

Мога само да се радвам за това Hug.Ама и аз,не си написах ГЕВРЕК,на каквото си прилича,както едно от момичетата беше написало,ами да покажа че съм запомнила точно как се казва hahaha  Blush.

Форт Бояр ще го гледам тази вечер само заради анонса,който дават-как един от аламинут,целият окалян казва-Форт Бояр ли.... Rolling Eyes все ме напушва на смях,като го видя Laughing.

# 702
  • Мнения: 18 057
Ох, нещо се обърках, аз защо си мисля, че Неджля е по- голямата /от Лейля/ имам предвид. То не, че е голяма разликата, ама..аз мислех че Лейля учи за кандидат- студенстки, а Неджля си е студентка, но когато полудя Лейля каза: "...все аз бях виновната, Шефкет е голям-  не може да е, Неджля е малка- и тя не е...."

# 703
  • Мнения: 13
...А бащата не е настоявал за брака й поради това,че е обезчестена,а защото сметнал,че истински обича Оуз и без него ще е нещастна.Цивилизована причина.

Не му вярвам  Crossing Arms Защо го наричаше тогава наказание ?


.Ама и аз,не си написах ГЕВРЕК,на каквото си прилича,както едно от момичетата беше написало,ами да покажа че съм запомнила точно как се казва hahaha  Blush.



Сусамен геврек   Mr. Green

# 704
  • Мнения: 342
Момичета след снощните серии се замислих колко е важно да научим децата си да споделят с нас и да ни доверяват съкровенните си неща. Недопустимо е опит на детето да сподели да се прекъсва с приказки от сорта "не ме занимавай с глупости", "нямам време", "имам много работа сега и не ми е до теб". Трябва всеки път да се намери време и възможност да го изслушаме и да му покажем нашето отношение към това, което казва. В противен случай, един път детето ще сподели, ще го отрежем, втори път ще опита и ще го отрежем и на третия изобщо няма да се опита, а направо ще сподели с някой от улицата, а този някой не се знае колко е добронамерен. И като знам какви опасности дебнат децата ни на улицата, направо не искам да си мисля на какво може да попадне.  Sad
Другото, за което се замислям е, че ние забързани в своето ежедневие забравяме да наблюдаваме децата си. Те ни показват без думи, когато нещо ги мъчи, притеснява ги или ги плаши. Само, че го правят с действия, а не с думи. И ако ние ги наблюдаваме внимателно, винаги можем да разберем, че нещо не е наред с детето ни навреме преди да е станало късно и да се намесим по един или друг начин.  Flutter
Не губете връзката с децата си, тя е много важна, както за вас, така и за децата ви.  Hug
Съжалявам, че се отклонявам от темата, може би на някой написаното от мен ще му прозвучи малко като лозунг, ама след снощните серии се замислих и си дадох сметка за някои неща.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт