Незабравима(unutulmaz)-тема- 15

  • 26 659
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green
и кой му е ако не е тайна  smile3508 newsm47

serhan@serhanyavas.com
питах го даже кой е истинският му профил във фейсбук,а той каза,че няма регистрация там

# 46
  • Мнения: 4
аз се усъмних защото във фейсбук има имейл в абв а това е тъпо

# 47
  • Мнения: 4
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green
и кой му е ако не е тайна  smile3508 newsm47

serhan@serhanyavas.com
питах го даже кой е истинският му профил във фейсбук,а той каза,че няма регистрация там


БЛАГОДАРЯ МНОГО!!!   newsm51
Ако не неудобно имате ли контакти/фейсбук ...  на другите актьори? ...
Прекрасни са!   Kissing Heart Еее свършииии ....

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 12
боже зейнеб имала морал хахахахахахахах smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 49
  • Мнения: 115
Много ми харесва идеята Еда да не е от лудото семейство - така ще може да им тегли една майна и да не се съобразява с тея кухите лейки, живеещи с размишления от 18 век!!! Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 115
Фифита какво казаха по Нова, че аз нямам звук на компа дето съм в момента?

# 51
  • Мнения: 3
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green
и кой му е ако не е тайна  smile3508 newsm47

serhan@serhanyavas.com
питах го даже кой е истинският му профил във фейсбук,а той каза,че няма регистрация там


БЛАГОДАРЯ МНОГО!!!   newsm51
Ако не неудобно имате ли контакти/фейсбук ...  на другите актьори? ...
Прекрасни са!   Kissing Heart Еее свършииии ....
не,мила,нямам  Peace

# 52
  • Мнения: 32
Общо взето нищо ново- в какви сериали са участвали, малко за личния живот абе нищо което не знаем.  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 0
Фифита какво казаха по Нова, че аз нямам звук на компа дето съм в момента?


Гери ,нищо съществено...Разказваха за живота извън сериала и по колко часа снимат. Поне Серхан Яваш се оказа ,че може и да се усмихва . Grinning

# 54
  • Мнения: 0
Ооооооооо, много ми хареса интервюто. Точно от предния епизод даваха, значи Толга ги е видял, нещо се разравяха.
Много ми хареса че бяха доста осведомени за излъчването на сериите в България, направо неможах да повярвам!!!  Peace Hug Hug Hug

# 55
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 3
Сега рзбрахте ли защо не се целуват толкова,колкото на нас ни се иска.Еда пушела като комин,ами той Харун по-добре да се целува с пепелник тогава.Иначе с изключение на държанието на Серхан пред камерата ,другите са много готини,той сякаш е глътнал бастун,някакъв притеснен ми се стори

# 56
  • Мнения: 0
Ох, тези пък от На кафе искали телефона на Толга....Божееееееееееее, мислех си ,че всички жени харесват Харун

# 57
  • Мнения: 4
хихихи и аз му писах и-мейл Mr. Green
и кой му е ако не е тайна  smile3508 newsm47

serhan@serhanyavas.com
питах го даже кой е истинският му профил във фейсбук,а той каза,че няма регистрация там


БЛАГОДАРЯ МНОГО!!!   newsm51
Ако не неудобно имате ли контакти/фейсбук ...  на другите актьори? ...
Прекрасни са!   Kissing Heart Еее свършииии ....
не,мила,нямам  Peace
БЛАГОДАРЯ за отг!   bouquet

# 58
  • Мнения: 115
И на мен ми стори, че излиза, че Толга ги е видял!!!  Grinning Grinning Grinning А Серхан явно си е такъв - роботизиран!!!  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 2
Интервюто на Зейнеб запълни едма малка частица от любопитството, което напира в мен ooooh!  ooooh! Харесаха ми Еда и Толга заради тяхната непринуденост. А Хару - се чудя защо не е седнал, ами все едно дава интервю на полусъединител.  newsm78 newsm78
Някъде се видя и Ниса, защо не се е възползвала от факта, че е там и да я поразпита и нея това онова Rolling Eyes
Като видях, че Еда пуши толкова много, си мислех как Харун изригва като вулкан при всяка близост smile3532
Абе с една дума - хубаво беше, ама малко smile3514

Общи условия

Активация на акаунт