СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 19

  • 16 312
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 655

То в тая тема кво ли не предизвиква спорове....мисля че това не е до тема а до хора.. newsm78 Ако всички бъдат толерантни към другия нито една тема няма да е спорна  Peace
Май за тва нещо се опрази тука....или може би има друга причина  Mr. Green Rolling Eyes


 Peace Peace Peace



арлина,честит имен ден,да си жива и здрава и много,много обичана  bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • Мнения: 1 701
За първи път в живота си сготвих пиле фрикасе ...
Четох, четох и накрая си измислих рецептата. От всички рецепти, които видях си харесах по нещо и то стана просто чудо на чудесата! Simple Smile
Фук!  Mr. Green

Сега  Борис яде каша, а аз вдъхновена от ... себе си, му изпях една песничка за добро храносмилане:

Зайченцето бяло
цял ден каша яло
От една паничка
С малката лъжичка

 superuu

# 707
  • Мнения: 68

То в тая тема кво ли не предизвиква спорове....мисля че това не е до тема а до хора.. newsm78 Ако всички бъдат толерантни към другия нито една тема няма да е спорна  Peace
Май за тва нещо се опрази тука....или може би има друга причина  Mr. Green Rolling Eyes


 Peace Peace Peace



арлина,честит имен ден,да си жива и здрава и много,много обичана  bouquet  bouquet  bouquet


Ох , забравих да честитя именния ден на всички именници- живи и здрави да сте    bouquet

# 708
  • Мнения: 14
Честит имен ден на всички именници!  bouquet

Ивилда,мерси за отговора,мила! Hug

# 709
  • Мнения: 68
За първи път в живота си сготвих пиле фрикасе ...
Четох, четох и накрая си измислих рецептата. От всички рецепти, които видях си харесах по нещо и то стана просто чудо на чудесата! Simple Smile
Фук!  Mr. Green

Сега  Борис яде каша, а аз вдъхновена от ... себе си, му изпях една песничка за добро храносмилане:

Зайченцето бяло
цял ден каша яло
От една паничка
С малката лъжичка

 superuu


 smile3501 smile3558  bigdance2  ura  261uu- евалата Уиш сега седни и поеми дълбоко въздух да си починеш  smile3534

# 710
  • Мнения: 1 701
Няма време за почивка Simple Smile
Сега аз ще ям ...  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 277
Дунди, къде живееш по-точно, до коя квартална забележителност си? Simple Smile
уиш, поздравления и от мен - и за кашата, и за стихчето Simple Smile и аз я обичам, ама само заради разбиването на топчетата брашно не я правя  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 68
Дунди, къде живееш по-точно, до коя квартална забележителност си? Simple Smile
уиш, поздравления и от мен - и за кашата, и за стихчето Simple Smile и аз я обичам, ама само заради разбиването на топчетата брашно не я правя  Rolling Eyes

Ми да ти кажа от как съм дошла тука само вчера отидох до магазинчето тука и не познвам района, ама една рекичка зад блока или по- скоро каналче  hahaha hahaha hahaha що питаш, ти каде беше   newsm78

# 713
  • Мнения: 1 701
уиш, поздравления и от мен - и за кашата, и за стихчето Simple Smile и аз я обичам, ама само заради разбиването на топчетата брашно не я правя  Rolling Eyes

Ъм...
Кашата на Борис си е бебешка бананова каша ...
Нали, да не стане недоразумение и да не ме разберет погрешно, че детето нагъва пиле фрикасе! Simple Smile
Аз започвам да го нагъвам след малко. Пилето! Wink

А с топчетата брачно научих как да се справя преди няколко месеца и от тогава само каши (не бананови) ми дай да правя! Wink

# 714
  • Мнения: 3
Честито на именниците и от мен - живи, здрави, весели, щастливи   bouquet
Ние фрикасе не ядем - не знам причината, но като е такова менюто, след два часа сме пак гладни  Joy
Днес и ние "тичахме" в проходилката, не иска легнала и това е. Голям кеф беше, много доволна остана. Измори се и заспа  Laughing

# 715
  • Мнения: 359
И аз да се включа днес. Честито на месечинките и на именичките! Живи и здрави всичките!
Да питам нещо, без да наскачате всички. Гледам давате пюренца - смесени плодове и зеленчуци /гледам тиква с ябълка, ориз с ябълка/. Аз поне не ям смесено, тъй като съм чела, че не се обработва добре от организма. Плод винаги поне 40 мин. преди хранене. Та какво ви е мнението. newsm78
bamba, като огладнее много младежа и няма търпение да яде лъжичка по лъжичка и давам първо млякото, после пюрето. Иначе се дразни много.
Deska84, за подаръци моето мнение е, че за активна гимнастика е малко късно, скоро ще пролази детето и няма да му се лежи на нея; за проходилка щом си против, препоръчвам уолкър, но не този, защото така е направен, че детето се спъва в него. На сестра ми детето проходи за 1 седмица с уолкър на Чико. Точно на 1 година му го подариха, на следващата седмица правиха прощъпулник  Wink И аз вече купих. Препоръчват ми майки, които са имали и този на VTech. Иначе моя младеж най-много си играе с говорещото куче на Fisher Price, естествено не от този магазин  Mr. Green


# 716
  • Мнения: 14
Гледам давате пюренца - смесени плодове и зеленчуци /гледам тиква с ябълка, ориз с ябълка/. Аз поне не ям смесено, тъй като съм чела, че не се обработва добре от организма. Плод винаги поне 40 мин. преди хранене. Та какво ви е мнението. newsm78

Слагам малко ябълка в ориза,за да има вкус.И по принцип мисля,че не пречи плод със зеленчук(колко такива салатки има  Laughing

# 717
  • Мнения: 14
Това за яденето на плод 40 мин.преди хранене е принцип от Разделното хранене доколкото ми е известно!
Незнам доколко е уместна комбинацията,но факт е ,че и в купените пюрета има такива с плод и зеленчук заедно.

уиш,даде ми чудесна идея за вечеря! Peace

# 718
  • Мнения: 277
уиш, поздравления и от мен - и за кашата, и за стихчето Simple Smile и аз я обичам, ама само заради разбиването на топчетата брашно не я правя  Rolling Eyes

Ъм...
Кашата на Борис си е бебешка бананова каша ...
Нали, да не стане недоразумение и да не ме разберет погрешно, че детето нагъва пиле фрикасе! Simple Smile
Аз започвам да го нагъвам след малко. Пилето! Wink

А с топчетата брачно научих как да се справя преди няколко месеца и от тогава само каши (не бананови) ми дай да правя! Wink

Хич не си и помислям, че някой дава пиле под каквато и да е форма все още!!! Simple Smile Не че ще му се скарам или ще си поммисля, че е лоша майка - всеки си решава, нали така Simple Smile Не бе, сериозно - не съм си помислила, че на бебата даваш. Но наистина не мога да се справям с топчетата катп правя фрикасе и затова не правя, а обичам. Но не го обичам с топчета, затова всеки път трябва да го пасирам....

# 719
  • Мнения: 277
Лъки, не съм спец, но бях чела, че разделното хранене не е подходящо за деца. Не случайно се слабее от него, а децата ни нямат нужда от това  Peace Но ако решиш - давай разделно, надявам се никой да не ти налети на бой Wink С най-добри чувства го казвам!

Общи условия

Активация на акаунт