Въпрос за подаръци

  • 2 890
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
За последния му празник му взех ножче от Виктор Инокс. Пада си по такива неща.

СД с хубава музика, ДВД, хубав колан (ако носи) - сега и двамата се обзаведохме с колани на Харлей Дейвидсън......

# 16
  • Мнения: 265
 абе и аз трудно избирам подарък за муж, ама все в последния момент ми идва на ума какво да му взема.
 Erica  с какво се занимава мъжа ти? Ако е някой бизнесмен защо не му вземеш вратовръзка.

# 17
  • Мнения: 539
Ако има някакво хоби може да му купиш неще свързано с него. Моят мъж например се увлича по хоби моделите (разни корабчета, самолети и т.н за сглобяване) и това винаги ми е като резервен вариант.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Свърши се...нямах никакво време от лекции и на бързо му забърсах 3 чифта боксерки...дано ги одобри... Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 577
Малко офф: Честит празник на мъжа ти!  newsm18

# 20
МИ АЗ ОТ ГЛЕДНА ТО4КА НА МЪЖ ЩЕ КАЖА 4Е МИ Е ПРИАТНО ДА МЕ ИЗНЕНАДВАТ С НЕЩО НО НЕ С МАЗИЛА И ТАКИВА НЕЩА АЗ ПОНЕ НЕ СЪМ СУЕТЕН И ТОВА НЕ МИ ХАРЕСВАТ ТАКА ,4Е ПРЕДПО4ИТАМ ДА МЕ ИЗНЕНАДАТ С НЕЩО КОЕТО НЕО4АКВАМ НАПРИМЕР КОМПЛЕКТ ГИДОРЕТА LaughingА МОЖЕ И С НОВА ВИДЕО КАРТА ЗА КОМПА ,А МОЖЕ И С ГЛАДИАТОР ЗА БЛЪСКАНЕ , НО ТОВА ЕДВА ЛИ ЩЕ СТАНЕ

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Mоят мъж е абониран за артикулите - тениска,блуза,пуловер и това си е.
Ами така е, защото ако аз не му купя, не се сеща и не си купува и така може да кара цяло лято с две тениски и цяла зима с един пуловер. Които естествено като се перат ходи навън с вкъщните си такива и направо издивявам.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И така. откакто сме заедно това му  е дежурният подарък. Ама съм му научила изискванията до последното конче /щото сме адски капризни/ и вече каквото взема все го харесва...иначе пъривят пуловер, който му подарих не го облече нито веднъж, защото му бил тесен около врата... #Cussing out

# 22
БУБАТА за жалост и аз съм такъв ми просто не ме кефи да се конта имам си един половер и не ми е нужен друг нито гащи нито друго просто не ми трябва докато не ссе скъса ,а жена ми все мрънка:
Не стой с тези дрехи в къщи и т.н
Ми аз съм си такъв просто не ми дреме с какво съм се облякъл
А итова с подаръците на дрехи  Twisted Evilно ина4е е практи4но и от друга страна те пове4ето пъти колежките забелязват 4е имам нещо ново и това понякога е приятно да те 4еткат ,но определено мога и без него bowuu #Crazy  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Ми...какво да му подаря  newsm78?
Музика слуша изключитено рядко...боксерки и чорапи купувам без повод,щото и тях не се сеща сам да си купи...Де да знам. Не може да ходи все с едни и същи дрехи, докато не се съсат. Поне докато съхнат да има за смяна!  Hug

# 24
ми де да знам аз мисля 4е ше се зарадва на вси4ко  #Crazy

# 25
  • Мнения: 154
Мъжлето много се изкефи на един калъф за дискове, който се слага на сенника но шофьорското място на колата. На моя сенник има огледало с плъзгаща вратичка, та като карам аз да може да си реше алаброса Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 397
аз пък му подарих въздушна пушка, супер се изкефи, 2 кутии сачми към нея, сега си среляме на двора от време на време

# 27
ами мъжа ми май се радва на парфюми, принадлежности за лов.но  и на внимание. Embarassed

# 28
  • Мнения: 5 103
всеки хересва различни неща според мен.
доста е трудно да ги обобщим нещата

# 29
  • Мнения: 1 731
Продължавам темата ,ама с предпразничен анонс Flutter
Записах го моя мъж (подарък за коледа)за тест-драйв на ТОЙОТА в автосалона тука в Бургас.Обаче те няма да му се обадят и сега не мога да измисля как да го заведа до там newsm78,с какъв предлог да тръгнем ,щото аз не карам колата ,така че трябва той да шофира.Ама той няма да тръгне ако не знае къде отива.После и друго се чудя дали ще му хареса или ще се почувства зле ooooh!.Определено не искам да се случва това последното.И сега съм разпъната на кръст.
Та уважаеми татковци,пишещи тук във форума въпроса ми е към вас:Би ли ви харесало половинката ви да ви устрои такава изненада ? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт