Ето, Март се появи - дъжд от бебета вали!!! (41)

  • 17 470
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 421
Здравейте момичета.Днес бях отново на покупки,най-накрая и аз да си стегна багажа.
Взехме комплекче за изписване,камизолки,още бодита,ританки,чорапки,ръкавички и какво ли още не.
За мен съм възмутена от "гащите" ,които си купих-т`ва са живи памперси  hahaha А за превръзките за бременниии  Crazy чудоо,много големи брее! И да попитам,аз изобщо ще бъда ли в състояние след раждането да си ги "нахуля" ,сигурно сестрите ще ме повият като бебето  Embarassed
Купихме и малко памперси,шишета,залъгалки Simple Smile Доста похарчихме,но поне вече всичко си имаме.

Момичета обяснете ми за тези контракции,не знам имам чувството,че имам ,но не ги различавам  newsm78 Понякога ме срязва кръста,а корема го чувствам тежък..това ли е?

# 676
  • Мнения: 1 165
Да е жив и здрав бебчо на мама Блекейнджъл.На мама бързо възстановяване.
Боби, аз не, че съм много компетентна, но доколкото съм чела може и от прегледа да е.

# 677
  • Мнения: 24
bobita_25  Hug може и да е тапата...  newsm78  Но и аз не знам колко е като количество...
Много странно - мен не ме боля този преглед първия път - неприятно ми беше много, но не ме заболя... Сега в понеделник ще видим дали пак ще имам този късмет...

# 678
  • Мнения: 6
честито бебче на мама БЛЯК АНГЕЛ-да е живо и здраво детенцето ви и много да ви радва.
БОБИТА-тапата е,скоро ще раждаш.

# 679
  • Мнения: 20
Тинчето, поръчах си този колан http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1817
Док специално каза да са гащи, а не колан само. Измерих си талията и ханша според схемата в сайта и си поръчах, този който отговаря, после ще взема по-малък.



Ahoney, цял ден ли носиш този колан или има някакво ограничение - няколко часа на ден например? Аз обмислям също да си купя, въпреки че коремът ми се прибира постепенно, но има още какво да се желае  Simple Smile


ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА BLACKANGEL!   bouquet

# 680
  • Мнения: 2
bobita споко.По принцип мисля че е от прегледа,защото докторът е бил по-грубичък.Но дори и да е тапата-пак споко.Колко мами си ходеха със седмици с паднали тапи. Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Относно млечницата-ние се борим срещу повата и с даване на водичка с лъжичка след кърмене-2 лъжички.
Мама Ив страхтно е малката принцеса.
 Hug Hug Hug Hug Hug за всички.

# 681
  • Мнения: 68
честито бебоче на ангелчето,много здраво изгриво и послушно да расте за радост на мама и тати

бобитка и на мен ми беше доста неприятен този преглед за разкритие.мен ме прегледа в четвъртак,след това и на мен ми потече малко червено кафеникаво и в петък родих Crazy,но това беше при мен не се знае при теб как ще се развият нещата така че не се плаши при всеки е индивидуално.

дари Hug
мамо ив божидарка е прелестна и каките колко са щастливи,блазя ти за тези страхотни помощтнички Hug

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 20:25 от eniq

# 682
  • Мнения: 97
Да чистетя поименно на щастливите мами

принцеса- на мама kama4e
Симеон - на мама nelka-hubavelka
Симеон - на мама vassi79
Алекс - на мама STELLE
Ради-на мама Цветослава
Велизара -на мама hiki_miki
Дара - на мама slun4o
Никола на мама Щастлива съм
на мама BLACKANGEL големия юнак

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
дано не пропускам някоя мама , но не е нарочно  Hug Heart Eyes Hug
Благодаря ви за пожеланията ,много сте мили  bouquet  В болницата не успях да изчета всичко ,а и сега докато влезнем в ритъм и да увардя бебката от каките , че ще я изпапат bouquet Hug
Накратко да ви кажа как мина всичко при мен.
На 06.03. сутринта към 2.40 ч. се събудих от страхотна контракция (истинска) ,докато отмине и стана ме повтори и се стреснах , че са много на често  Shocked Милото се шашна и за нула време беше облякан хванал торбите и чака до вратата.Габито и тя се събуди и искаше да доиде с нас,но я отказахме.Да ама аз реших , че имам време и трябва да мина през банята да си направя тоалет и да си направя прическата долу.Голямо треперене му направи милото в банята, но се справи чудесно.Всичко се разви със страшна бързина,документи ,клизма преглед и бях с 5 см. разкритие.Към 4. 15 ч. ме качиха горе и се започна истинското шоу. Wink Както казах попаднах на наи пеканата и лъчезарна акушерка ,санитарка и една специализантка , които не ме оставиха и за миг.Постоянно ме говориха с такава топлина и позитивизъм, че всичко ми се стори като на сън.За нещастие не успях да избегна системата ,но ми я включиха накрая.Когато ме преместиха в родилна зала,акушерката не ме качи веднага на масата , а ми позволи да правя онези упражнения ,които тейсти беше споделила.Похвали това ми деиствие и ме прегърна за по голяма упора и ме галише по гърба през цялото време.Бях вече накрая на силите си ,когато ми започнаха само напъните и за съжаление си докарах и 3 шева.Проблема идваше от това, че е била наистина с увита пъпна връв и при всяка контракция се качваше нагоре.Но както казах, всичко завърши нормално.Шиха ме без упойка и не усетих нищо освен на последния  #CrazyЗапочнаха да идват другата смяна,но тези жени не си тръгнаха ,а останаха при мен още  40 м. и преди да ме преместят в стаята си тръгнаха.Никога няма да ги забравя , за мен те са големи ангели Heart EyesОбщо взето бях изненадана от промените,които са настъпили в държавното АГ.
бобитка и при мен беше като при ени с този преглед,но аз ви писах тогава. Hug
За млечицата и аз давам водичка с лажичка след всяко ядене,макар да не желае да я пие .
Коремчето ми е като на бременна в 6 м. , но при трето раждане нещата с свиването на матката става много по бавно отколкото при 1-во и 2-ро раждане и трябва търпение.Все пак си заслужава ,само като погледна Боби .Нашия тати ще се пръстне от гордост, защото малката най-много е взела от него  Wink айде от мен да мине съгласям се Mr. Green Heart Eyes
Ставам и отивам да я будя ,че пак се оспа и закъсняхме с къпането.
Гушкам ви всички и ще наваксам постепенно , че сами разбирате , че трудно мможе да се откъснете от бебчетата си.
дари специални гуш за теб и палчета мила и за другите мами,които са в очакване. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
бобитка Hug Hug Hug

# 683
  • Мнения: 24
mama Iv  Hug  Hug  Hug
Страхотно звучи разказа ти!!! Така се радвам, че всичко е минало добре!!! Браво на персонала в болницата, че така с желание и подкрепа са се погрижили за Вас с Божидарка!!!
Бравооо!!!  smile3501 smile3501 smile3501

# 684
  • Мнения: 4
Мама Ив, страхотен разказ, не ми прозвуча изобщо страшно, даже искам и аз вече  да видим нашата Божидара Mr. Green Супер, че всичко е минало добре, много се радвам  Hug
Абе момичета, много ми е некомфортно, някакво напрежение усещам, кажете ми, че си въобразявам и както казва Звездичка док е бил груб по време на прегледа..ужас.. Embarassed. Забравих да ви кажа, че ме наказа - утре трябва да броя цел ден колко помръдвания усещам и вечерта да му се обадя, защото днес му казах за пореден път, че не я усещам изобщо...много много рядко, след което ме накара докато трае записа на тоновете да засека и все пак имаше няколко помръдвания и ми се накараха със сестрата, че ги лъжа, а това било опасно. Наистина като се съсредоточих я усетих на няколко пъти, но много лекичко..иначе тоновете й са ок. Но определено това бебе не се движи !!!  Embarassed

# 685
  • Мнения: 24
bobita_25   Hug  Hug  Hug твоята принцеса май е по-ленива и от моя мишок  Laughing Пробвай пак с портокала номера... и малко студена вода изпии и виж какъв ще е резултата.
Моя мишок също е от мързеливите - само се протяга, но ребрата ми добре го усещат - сякаш като се запъне на някое и иска да го махне  Mr. Green Иначе не е особено активен - има часове, в които изобщо не помръдва....

# 686
  • Мнения: 4
Мама Ив, Сусалинда, Памполина - страхотни снимки, честити бебчета още веднъж  Hug  bouquet Hug
Абе мартенки имат май най-хубавите бебета, ама то нали знаете - "Нашето гардже си е най-хубавото"  Mr. Green . Истината е, че няма грозни бебета, всичките са такива ангелчета  newsm03

# 687
  • Мнения: 6
бобита ти секцио или нормално ще раждаш?
защо толкова се притесняваш ,според мен ти е паднала тапата,защото тя е със слуз.
а това че не усещаш бебето е наистина сериозно,наистина си засечи помрадванията.
мама ив браво че всичко е минало успешно и персонала е бил на мн високо ниво и най-вече ХОРА.

# 688
  • Мнения: 4
Крсита1, нормално ще раждам. И аз си мисля, че е тапата, а за помръдванията - утре ще си изтърпя наказанието от док  Embarassed и ще докладвам вечерта. Иначе за портокала - запасих се и утре бях решила и без друго сутринта да застъпвам на портоколи  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 1
Bobita според мен това кафявото е от прегледа и на мен така ми се получи след него дори  беше два три дни.Поне аз така си мисля.Ако пък това ще те успокои прегледа ми беше моналя вторник бях с 1 см разкритие и още си ходя с огромния корем. Hug

Общи условия

Активация на акаунт