АВГУСТинчето си шава и на мама сладки ритничета раздава- №5

  • 20 438
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Добро утро на всички мами!

От една седмица съм на почивка и трудно се включвам в нета, но ви чета редовно.

Днес съм на ФМ при д-р Калчева в Бургас. Надявам се всичко да ни е наред. Мисля позитивно и се старая да не се шашкам. Praynig

Очаквам да ми кажат и пола на бебчо.

Довечера ще докладвам.

Много целувки на всички бебета от темата.  love001

# 721
  • Мнения: 473
Tolinka, супер - много ме разват такива хубави новини (за теб да не говорим - сигурно си на върха на щастието  Hug)
Karinna, вчера точно за теб си мислех че изчезна някъде - радвам се, че всичко се развива добре и щом трябва ще лежиш - ей го на - малко остана - само някакви си 4 месеца  bouquet

# 722
  • Мнения: 125
Здравейте момичета, рядко пиша, но за сметка на това ви чета много.
Толинка, най-искрено се радвам за теб мила, само положителни емоции до края и на финала сладко червенобузесто човече.  Hug
Честито и на розовите гащи, явно момиченцата са по-срамежливи и по-късно се показват. Моя преглед е утре, надявам се да имам и аз новини после, ако мъника позволи  Crazy

И тази темичка изписахме за има-няма 15 дни  Crazy  моето предложение е да си запазим сегашното заглавие, само да сменим номера накрая. Нека всички мами усетят ритничета и тогава да го сменим. Аз мисля, че усетих нещо на 5-ти, после на 8-ми, но от тогава няма нищо, та не съм сигурна тези побутвания дали са били точно от бебчо.  newsm78

# 723
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
desinca , ще чакаме новини!
Успех и стискам палци всичко да е наред.

# 724
  • София
  • Мнения: 164
Айде най-сетне ви изчетох  Laughing
Да пиша и аз...утре съм на първата и сигурно единствена ФМ и ми стискайте палци...дано всичко ни е наред  Praynig
Толинка честито мила...дано вече се успокой и да си галкаш коремчето наволя спокойно...
Мими Вичева честито момиченце... Hug много ти се радвам...живи и здрави да си я гушнеш август месец... Peace
Момичета ние изписваме темата, ама кой ще пусне новата щото то не остана вече, аз поне не знам как  newsm78
Нощес въобще малките ми сладурчета не ме оставиха да спя... Heart Eyes риткаха, въртяха се все не им беше удобно както и да се завъртя...усештам че вече здравия сън при мен ще е минало  Crazy но няма значение...важно е бебечетата да са ми добре..
Хубав ден от мен и силно ви  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 46
Напълно подкрепям идеята на Desinca за запазване името на темата!

# 726
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Напълно подкрепям идеята на Desinca за запазване името на темата!
Peace

# 727
  • Мнения: 776
  И аз съм да се запази сегашното заглавие.

# 728
  • Мнения: 60
И аз подкрепям идеята за запазване на името. Все още не съм усетила бебчето, а много ми се иска   jumpuu

# 729
  • Мнения: 160
Толинка, толкова хубава новина, просълзи ме Hug Вече само розови мисли и много здраво бебче на финала!!!

И аз съм за запазване на сегашното заглавие, за да може и ние - мамите с по-късни термини да усетим ритничета Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 1 214
Здравейте момичета. Tolinka, много се радвам за прекрасната новина.  От сега нататък само такива сълзи на щастие да се леят от очите ти. Hug

И аз вчера бях на преглед и доктора ни потвърди, че чакаме момченце. Аз имах силно вътрешно усещане за същото още от началото на бремеността. Странно чувство  newsm78, но бях почти сигурна, че ще бъде момче.  Grinning
В края на седмицата съм и на ФМ при Марков, така че тази седмица ще се гледаме 2 пъти с мъника.

# 731
  • Мнения: 156
И аз нямам нищо против да запазим заглавието, още повече, че и аз си чакам ритничетата Laughing. Само и аз не знам как се пуска нова тема...дано да се включи някой, който е наясно, че сме много бързи май.

# 732
  • Мнения: 473
Еееее jenap, супер е комбинацията а и разликата между децата- браво!
Ако ти потрябват състезателни писти, коли,камиони и всяка друга техника - заповядай в склада  Joy

# 733
  • Мнения: 55
Miss iv,
И аз имам проблем с един мъдрец. Упойка може да се сложи, но моя зъболекар реши да го умъртви, защото е за вадене, а вадене без снимка на мъдрец не става.
Кофти е ако е горен зъб като моя!

# 734
  • София
  • Мнения: 533
Лейдис,
ето ни новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482914.msg14525486#msg14525486
Нямах никакво време да я разкрасявам, понеже съм на работа а шефката ми вилнее като фурия тука и имам само 5 мин. Но важното е да имаме къде да пишем.
Айде поздрави от мене и погал по коремчетата.
П.С Толинка толкова се зарадвах за теб мила, чак ме просълзи, дано от тук нататък само приятни емоции да те радват

Общи условия

Активация на акаунт