Да украсим храната с храна 3

  • 221 121
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 713
С малка лъжица за сладолед. Правила съм.

# 676
  • Мнения: 22 867
искам да попитам сега и друго,как да направя тези топчета от диня,мислех си за лъжица за сладолед,но не съм сигурна дали ще станат...идеи?
ето и снимката

В комплектите за карвинг има специални лъжички, ако имаш познат, който се занимава, би могла да поискаш. Има като тази на снимките, а и такива с два накрайника.
 Ето начина на изрязване. С лъжица за сладолед ще станат големи и не се получават такива кръглички, но можеш да опиташ. Peace

# 677
  • Мнения: 5 713
Аз имам точно такава лъжичка като размер, показана и в двата линка. С един накрайник.
Тук ги водят пак за сладолед, но по-малки.

# 678
  • Мнения: 721
искам да попитам сега и друго,как да направя тези топчета от диня,мислех си за лъжица за сладолед,но не съм сигурна дали ще станат...идеи?
ето и снимката
Можеш да ползваш мерителна лъжичка за кафе от металните


http://coffeespot.bg/image/cache/data/Coffee-new-folder/spoon-st … nding-500x500.jpg

# 679
  • Мнения: 19
Благодаря ви много момичета за полезните съвети:))  bouquet

# 680
  • Мнения: 4 370
Ето и моите бисквитки:

# 681
  • Мнения: 4 070
И аз правих такива бисквити- половината бяха със сметана и плодове, а др. половина с крем ганаш и плодове.

# 682
  • Мнения: 1 669
Здравейте, момичета!

В събота очаквам гости и ми се иска да ги изненадам с някакви красоти. Дотук съм измислила само гарнитурата - картофи Мюнхен. Можете ли да ми предложите нещо интересно, което мога да приготвя, тип "Да украсим храната с храна".

Предварително благодаря!  bouquet

# 683
# 684
  • Sofia
  • Мнения: 4 606
Последното - сандвичевата торта - много ми хареса, но нищо не разбрах от оформлението.
Някой с по-добър руски на помощ?

# 685
  • Мнения: 4 070
Последното - сандвичевата торта - много ми хареса, но нищо не разбрах от оформлението.
Някой с по-добър руски на помощ?
чичко гугъл?

# 686
  • Мнения: 22 867
Последното - сандвичевата торта - много ми хареса, но нищо не разбрах от оформлението.
Някой с по-добър руски на помощ?

Tari Tasartir , набързо, ако някъде не е ясно, пиши, също и за продуктите, ако има нещо неразбираемо:

От хляба изрежете горната и долна кори, нарежете го на 5 блата с дебелина 0,5 см. Сложете ги един върху друг и изрежете страничните кори. Намажете блатовете с масло.
За сместа със шунка – наситнете шунката, смесете с масло.
За кашкавалената смес – рендосайте кашкавала и смесете с масло.
Част от пастета, соса с хрян, шунковата и кашкавалени смеси оставете за украса. Слагайте блатовете един върху друг, като ги мажете със смесите в следния ред: пастет, кашкавалена смес, шункова смес, сос с хрян.
Сложете последния блат. От центъра към края на блата с нож очертайте 5 кръга. Последния кръг оформете с пастет, четвъртия – с кашкавалена смес, третия – с шункова. Следващия покрийте със соса с хрян, централния поръсете със зелен лук. Страничната повърхност намажете с останалия пастет, украсете с кръгчета репички и краставици. Охладете тортата.

Слагам и продуктите за всеки случай:
•   1 хляб кръгъл.
•   125 гр краве масло
•   250 гр пастет
•   15 гр зелен лук
•   30 гр репички
•   300 гр шунка
•   кашкавал

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 4 606
labrex,
много ти благодаря!   bouquet

Аз пък останах с впечатление от картинката и това, дето уж разбрах, че трябва намазаните "блатове" да се завъртят в кръг и затова така  Shocked

Пък то какво било...

# 688
  • Мнения: 3 421
Невероятна тема,и аз към вас   bouquet

# 689
  • София
  • Мнения: 2 265
Тази тортичка изглежда много вкусно!!! PeaceТрябва да се направи  Peace
Ние вкъщи обичаме сандвичи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт