Как да продължа напред ?

  • 10 885
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Осем години имах връзка с циганин. За това време с него съм преживяла какво ли не. Най-гадното е че не можах да родя дете от него. Постоянно му повтарях да си намери жена от неговия произход , която да му роди дете , че аз не съм за него , нито той за мен. И ето , че това се случи. Правил е секс с момиче , което се е оказало девствено. При ромите е така , че ако мъжът прави секс с девствена жена трябва да се ожени за нея. Като ми каза това разбрах колко всъщност го обичам. Той ми каза , че също ме обича , даже се разплака. Предложи да изчакаме малко , за да не си навлече проблеми с родителите на момичето. Обеща ми , че ще направи всичко възможно тя да си тръгне. Оттогава съм съсипана. Едвам издържам. Да вярно , него го виждам почти всеки ден , но това не ме успокоява. Дали да му вярвам ? Cry Cry Cry Вече незнам за какво живея ? На 23 г. съм , имам проблеми със забременяването . Обичам този човек повече от всичко. Без него животът ми няма смисъл. Cry Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 11 577
Бори се за него!Нищо, че ти е изневерил.Така го е почувствал,направил го е.Не го оправдавам-8 год. са си 8 год.

# 2
  • Мнения: 195
А откъде да знам , че примерно не държи на нея ? Може да ме лъже , защото се притеснява да не направя някоя глупост.

# 3
  • Мнения: 871
боже, циганска му работа - и твоята, та и неговата /по природа/  newsm78
Няма ли по-смислено занимание за едно 23 годишно момиче от това да се мъчи от 8 години да роди бебе на циганин! Няма ли нещо работа, учене, самостоятелен живот ...

Изучавала съм циганската култура и традиции в България и те уверявам, че няма такъв обичай да се се жениш ако си правил секс с девствена жена. Изобщо нямаше да се женят циганите ако този обичай съществуваше, защото при тях почти не съществува девствеността ... така де, от ранна детска възраст. И той те менти както си ментят циганите /по природа/, и ти плачеш за загубената любов на 23 години. Вземи да си оправиш приоритетите в живота и дано да имаш родители, които да те посъветват както трябва Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
Изучавала съм циганската култура и традиции в България и те уверявам, че няма такъв обичай да се се жениш ако си правил секс с девствена жена. Изобщо нямаше да се женят циганите ако този обичай съществуваше, защото при тях почти не съществува девствеността ... така де, от ранна детска възраст. И той те менти както си ментят циганите /по природа/, и ти плачеш за загубената любов на 23 години. Вземи да си оправиш приоритетите в живота и дано да имаш родители, които да те посъветват както трябва Peace

Би ли разказала нещо повече за това изследване,което си правила за циганите,защото аз имам други впечатления за тези в Пловдив-поне в сравнение с това,което си написала.Можеш да ми пишеш и на лични,за да не спамим излишно темата на момичето

# 5
  • Мнения: 60
Би ли разказала нещо повече за това изследване,което си правила за циганите,защото аз имам други впечатления за тези в Пловдив-поне в сравнение с това,което си написала.
женят ги максимално рано , защото бързо преспиват с мъж , а ако след сватбата се види , че не са девствени бащата няма да получи пари за булката,
познавам едни цигани , бащата имаше 6 дъщери , ожени ги по на 15-16 години ,  нито една не беше девствена и той не получи нито лев и затова има много случаи - по на 11-12 години ,
те са мургавки и се развиват по-рано хормонално и сексуално и така.....

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
Знам,че ги женят рано,защото работя в такова училище,но досега не съм чула да имаме ученичка,която да не е била девствена,когато са я взели.Но има и много момичета,които не бързат да се женят,поне от времето,откакто имам допир с тях.Затова и се учудвам на твърдението,че всички момичета от цигански произход губят девствеността си в ранна крехка възраст

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Верно била сляпа любовта.... newsm78
Родители имаш ли, как се отнасят към връзката ти с този човек?
каква ви е разликата в годините?
Работиш ли, учиш ли, самостоятелна ли си?
Дай повече информация за себе си....
С риск да ме линчуват - аз не бих се обрекла на подобно нещо, децата си също.

# 8
# 9
  • Мнения: 4 668
Ти родители нямаш ли ?
И изобщо това ли ти е смисъла на живота - да се мъчиш 8 години да родиш дете на циганин ...
Боже , Боже ... ooooh!

# 10
  • Мнения: 12 687
Интересно, ако не беше написала, че е циганин как щяха да се развият коментарите.

Дошло му е време да се ожени за добро момиче от техните, родителите са го натиснали, и той ти излиза с глупава лъжа. Ако си достатъчно глупава,   може да седиш и да чакаш тя да си тръгне.  И да вярваш на лъжите му.  Всъщност той сигурно те обича, но не е достатъчно силен да се противопостави на родата.  А при циганите това е много по-трудно.  Ние ги интегрираме, а те нас - не. 

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 10:39 от Трещерица

# 11
  • Мнения: 4 668
Как ли ? Пак щях да я попитам къде са и родителите и какъв е тоя зор да забременява още на 15 г. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 426
. Обеща ми , че ще направи всичко възможно тя да си тръгне.
Мене е това му изказване ме притеснява най-много. Циганин или не- как може така да говори за момичето, утре и за теб така може да каже на някоя друга, ако му писне да е с теб. Много лошо говори това за него  Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
. Обеща ми , че ще направи всичко възможно тя да си тръгне.
Мене е това му изказване ме притеснява най-много. Циганин или не- как може така да говори за момичето, утре и за теб така може да каже на някоя друга, ако му писне да е с теб. Много лошо говори това за него  Naughty

 Peace

# 14
  • Мнения: 2 141
Единствения ми съвет е да го забравиш. Мисля, че ти беше участничка в Цената на истината, и си зададох въпроса какво правиш с това момче. Може би е бягство от майка ти.

Общи условия

Активация на акаунт