Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 471
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 296
да си спомним за Тимочин



# 676
  • Мнения: 0
благодаря ти

# 677
  • София
  • Мнения: 15 486
  Брей, па той бил хубав, аз такъв не го помня!

# 678
  • Мнения: 1 296
  Брей, па той бил хубав, аз такъв не го помня!

тука е от други филми, малко по-различен, затова ги избрах, чаровник е, нали?

# 679
  • Мнения: 1 526
Сладур е, харесва ми повече от Али  Crossing Arms.

# 680
  • Мнения: 1 296
И на мен, но в сравнение с Али, иначе са на кантар с братовчедчето бандит newsm78

# 681
  • Русе
  • Мнения: 1 781
На мен пък повече ми харесва с къса коса, но както беше в началото на сериала, на прическа, не 1-ви номер.
Шукран какво се изненада, че Елиф няма да се откаже от наследството, хем подразбра какво се е случило. Трябваше да го очаква.
Йелиз, вярно, много нетактична. Чак ми стоеше изкуствено толкова много да пита за тези 25%.
Май чичо Сърдитко ще се влюби.  Whistling Полага му се на човека. Ама Баадето май се издразни.
И да питам в бяло: Елиф маха ли бебето на Тими или умира с него?

# 682
  • Мнения: 0
Елиф маха ли бебето на Тими или умира с него?Първоначално искаше да направи аборд,но тъкмо когато доктора и казва да се облече за процедурата майка и се появява и .И Елиф се отказва от аборта и скрива от сестрите си че е бременна.Елиф и Ирен сестрата на Тимочин влизат в затвора .От едно изказване по телевизията на Арми против Тимочин на Елиф и става лошо в затвора и загубва бебето.

# 683
  • Мнения: 1 296
Добро утро, ето по един чай за спорен ден



А защо и сестрата на Тимочин влиза в затвора?

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 352
А защо и сестрата на Тимочин влиза в затвора?
Защото явно по сценарий всички трябва да минат през затвора  Laughing Laughing Laughing

# 685
  • Мнения: 265
А защо бъдещи събития не пишете с ББ а?

# 686
  • Мнения: 1 296
А защо бъдещи събития не пишете с ББ а?

сутрешен пропуск с кафето Peace без да искаме

# 687
  • Мнения: 265
Ейй ама никой не почерпи по едно кафенце ... тц тц тц ще се оплача от вас Simple Smile
Ще ви взема батко Аяз така да знаете .... Сега за наказание някой да ми каже какво става с Деряама с ББ.  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 1 296
Ейй ама никой не почерпи по едно кафенце ... тц тц тц ще се оплача от вас Simple Smile
Ще ви взема батко Аяз така да знаете .... Сега за наказание някой да ми каже какво става с Деряама с ББ.  Mr. Green

моля, заповядай,

относно това  змийче - и аз незнам какво става, но във вчерашната серия ми беше много смешна с тая забрадка, приличаше ми на селянка от нивата

# 689
  • Мнения: 265
Благодаря за кафето.
То и аз ще съм смешна утре на карнавала .. ще пресъздавам образа на моята любима от другия сериал. Вече си намерих и галоши и вълнени бели чорапи, забрадка и плетено селско елече  ... ще покажа снимки после.

Общи условия

Активация на акаунт