Пролетен ФОТОШОП (Тема 74)

  • 40 596
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Честит празник, момичета! Желая ви да сте много обичани майки, съпруги, дъщери, сестри, баби, внучки и приятелки!  newsm51

Ани, браво на дъщеря ти. Желая й успех след успех!

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 10:48 от caramellche

# 16
  • Мнения: 510
Минерва, благодаря за темата. Рамката ти е разкошна и пролетна  Heart Eyes
Ани, поздравления за твоята амбициозна щерка! Все така напред и на горе! Много калорична почерпка  Wink
Лекси, прекрасна снимка! Възхищавам ти се на таланта   bouquet

И.. ЧЕСТИТ 8 МАРТ!



БЪДЕТЕ ПРЕДИ ВСИЧКО ЗДРАВИ И НЕКА КЪСМЕТЪТ ДА Е ВИНАГИ С ВАС! Това са нещата, от които сега и аз имам най- голяма нужда ...

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 220
Честит празник,момичета,много здраве и късмет,усмивки и вдъхновение пожелавам на всички вас.  Hug



Aни,браво на дъщеря ти,пожелавам и много бъдещи успехи.  newsm10

# 18
  • Мнения: 95
На фона на снега една рамка от лятото! Simple Smile

и една снимка пак от тогава

# 19
  • Мнения: 84
Привет!

Ани, БРАВО на твоята дъщеря! Трябва да си страшно горда! Това е мой любим спорт, а тя е постигната страхотен успех! Браво! Да продължава в същия дух!

Минерва, благодаря за темата! Рамката е много нежна, цветовете страхотни. Хареса ми как си съчетала косата на момичето и завесата.  Peace

Карамелче, малката е страшна чаровница!

Една шаренийка от мен:

# 20
  • Мнения: 293
Минерва пак изби рибата с поредната прелест... Толкова нежна и това перденце... - невероятна е! Респект и адмирации!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ!



Минерва мерси за новата тема, а дано пролетта се появи най-сетне, остава да я предизвикаме с много пролетни рамки! LaughingБлагодаря ти, че ми напомни за  приказните рамки, които правиш. Wink
Ани честита медалистка, пожелавам й още повече успехи занапред! Grinning
Карамелче много е сладка малката, толкова прилича не теб... Grinning

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ани да ти е жива и здрава шампионката и хайде скоро балкански, европейски и олимпийски медали   bouquet

Лекси поздравления за снимката, нямаш стигане просто  Hug


# 23
  • Мнения: 84
Още една

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 76
КАРЧЕВА,  Joy пак заповядай

Благовеста,
много ми харесва стила ти и самите китове, с които рамкираш са много приятни и оригинални, харесвам тези ръчно рисувани елементи (визирам синята рамка).  От край време ми харесва работата ти и се радвам, че се включваш отново - много свежест внасят творбите ти.  За Рали да се повторя ли, че е сладурана неземна?  Grinning Последната ти рамка пък е много различна от това, което правиш по принцип - като че ли рядко залагаш на по-тъмните и мистериозни композиции Wink Получават ти се добре, така че очаквам още красоти Simple Smile

Нели  Hug   bouquet благодаря

# 25
  • Мнения: 0
Момичета, честит 8-ми март!


Невероятни красоти сте показали! Браво!
Карчева, много добър избор с купона, а рамките са невероятни! Поздравления!
Карамелче, много слънчеви рамки!
Благовеста, стихът от последната рамка е страхотен, даже малко си поплакох  Blush
Честита шампионка на Ани! Пожелавам на малката още много победи във всяко нейно начинание!

А сега, заповядайте в новия седмичен конкурс:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=480368.new#new

# 26
# 27
  • Мнения: 388
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДАМИ! Бъдете здрави, красиви, желани и глезени!

Ани, честито на дъщеря ти! Нека продължава в същия дух и печели все по-големи награди!   bouquet

Минерва благодаря за новата тема.

И моят запис с една картичка за моите майки/баби  Laughing

# 28
  • Мнения: 7
Карамелче,Благовеста,Лени,Алана показали сте едни прекрасни творби   bouquet
В този сняг нещо с дъх на пролет

# 29
  • Мнения: 781
Мили момичета Честит 8 март
пожелавам ви да сте най-обичаните жени и най-щастливите майки

Карамелче Иве Алана Лени Благовеста много хубави рамки
Лекси страхотна снимка как ги обработваш искам и аз да се науча някой ден Simple Smile
една леко пролетна и от мен

Общи условия

Активация на акаунт