Обувки - 2

  • 54 217
  • 643
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 487
Привет,тъй като Василиса почна темата с обувките на Томи  Heart Eyes да ви попитам,коя макра ще ми препоръчате за обувки с плетена платформа,еспадрили иначе казано..ама че се обясних  Blush нещи такова http://www.next.co.uk/shopping/women/shoesandboots/60/9?extra=sc … 3b%26nbsp%3bShoes ..и да е така на прилична цена  Whistling

# 406
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Лили, първите - не, после: Да, да, твърдо "не" и за финал - да.  Grinning

Момичета, грозно ли ще е да потърся нов собственик на необувани *(освен у дома и в магазина санадли), като ги покажа в темата? Все някой ще се влюби в тях, както аз направих, но поне ще му стават и ще си ги носи с кеф.  newsm78
Лили, аз се разминавам с Хриско. Първите също ми допадат, но те са строги и делови за костюм и в офис, не знам дали имаш амбиция скоро да се връщаш на работа.

И аз имам едни такива балеринки у дома... Търся им собственик. Пробавани са само вкъщи. http://www.yoox.com/item.asp?tskay=E25EB0C9&cod10=44195358WV&sts=orders80

# 407
  • Мнения: 364
Лили, аз се разминавам с Хриско. Първите също ми допадат, но те са строги и делови за костюм и в офис, не знам дали имаш амбиция скоро да се връщаш на работа.

Нямам такива амбиции скоро, но пък има къде да ги покажа.. Надявам се  Laughing..
Какво им е на твоите балеринки? Мънички?
Готини са! Само върхът ми идва малко остър..

# 408
  • София
  • Мнения: 421
Много фешън розово бебе!
И аз  понякога имам проблем с хлопащи обувки. Намерила съм лесно решение стига модела да позволява - слагам около 5-8 см плосък ластик в цвета на обувките, който   минава отгоре и  през стъпалото на обувката.

# 409
  • Мнения: 8
Ето обувките, които си търсят нови крака Confused Ако някой си ги хареса, да ми пише на лични. Номер 38 са. Въпросът е че бях решила, че това няма да ме спре да ги нося, въпреки че аз нося 39... уви, явно те са решили друго.

Марта, благодаря.   bouquet

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 14:34 от hrisko11

# 410
# 411
  • Мнения: 8
Уж оправих линка...  newsm78

# 412
  • Мнения: 276
  Хриси, на мен ми излизат снимките.  Колко см са високи?

# 413
  • Мнения: 364

Супер са! С малък крак съм за съжаление.. Но са много красиви! Диор  Heart Eyes

# 414
  • Мнения: 8
Стаско, 10 см е, мило.  Rolling Eyes

Лили, ти кои си избра?

# 415
  • Мнения: 364
Лили, ти кои си избра?

От сините ли? Още не съм се спряла на нещо определено.. Бях със сина тези дни сама и нямах много време да гледам.. Но довечера ще съм по-активна  Grinning

# 416
  • Мнения: 8
Любими момичета, чакам Стаси у дома, след което отиваме на Сексът и градът *(Филмът!!! Дами, моля ви, не с това мръсно подсъзнание... Laughing).
После ще докладваме, а може и да направя репортаж с обувки!
Лили, специално за теб, ако Стаси е с Мелисата...  Wink

# 417
  • Мнения: 364
Лили, специално за теб, ако Стаси е с Мелисата...  Wink

Направо и ги вземи, ако мислиш, че ще ми отиват  Laughing
Чакам с нетърпение.. Но не издавай много, че аз още не съм ходила да го гледам..

# 418
  • Мнения: 8
Много разтоварващ филм, със страхотно настроение. Поредното доказателство каква привилегия и късмет е да си жена.  Flutter

# 419
  • Sofia
  • Мнения: 262
И аз досега усилено преглеждах сайтове и май открих нещо, което ще свърши работа: http://www.scholl-clarks-ara.com/-scholl/shop.product_details/2/ … ages.tpl/254.html Със сигурност ще го пробвам, пише, че компенсирало половин номер! После непременно ще дам отзиви!  Peace

Отчитам се - купих предпазителите, сложих ги в обувките и съм възхитена - много са мекички и крака изобщо не се изхлузва от обувката. Наистина смаляват обувката по дължина, свършиха страхотна работа!  Grinning

И аз току-що се връщам от кино, и аз гледах Сексът и градът 2 - хареса ми, има доста хумористични моменти и, естествено, мнооого впечатляващи дрехи, обувки, прически, аксесоари...! Разтоварващо ми подейства, не съжалявам, че отидох да го гледам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт