Обувки - 2

  • 54 179
  • 643
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 540
не мога да не се похваля с новата си придобивка,жалко само ,че ще трябва да изчакам до лятото,докато ги поднося Tired
http://www.yoox.com/item.asp?tskay=E25EB0C9&cod10=44194458EI&sts=orders80

# 571
  • Мнения: 364
не мога да не се похваля с новата си придобивка,жалко само ,че ще трябва да изчакам до лятото,докато ги поднося Tired
http://www.yoox.com/item.asp?tskay=E25EB0C9&cod10=44194458EI&sts=orders80

 Heart Eyes

Много са красиви! Разбирам нетърпението ти!
Аз не успях да си взема ботуши.. Онези, които ми харесват, са все още 225 евро, а така няма да мога да си взема чанта.
Реших да чакам, нали не ми трябват спешно...

# 572
  • Мнения: 18

 Shocked
Виждам, ама това са линкове към точно обратното на това което търся...?

Искам нещо такова , но боти.
Друг пример са тези, но изчистени максимално и кожени.

Ако имаш възможност провери Бата в Мола на Цариградско. Аз харесах там едни, с една връзчица отзад, която може да се махне, остри с тънък ток. Тока обаче ми се видя малко висок като за моите нужди Grinning

# 573
  • Мнения: 1 175
Гледах там преди около 2 седмици, трябва пак да мина, благодаря!

# 574
  • Мнения: 572
Никъде не мога да си намеря класически, кожени, черни боти, остри, с не-дебел ток Sad

И аз така.. единствено в Geox намерих това, което търся за скромната сума от 199 лв  Confused

# 575
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
От днес съм горд собственик на това:


А нали живея и на топло се сдобих и с нови джапанки:)

# 576
  • Мнения: 616
Чудни са! А цвета реален ли е на снимката?Много е нежен... Бях си харесала едни от първата колекция, на снимките чудно прасковени, на краче реално - по-скоро оранжеви Sick

# 577
  • Мнения: 364

Йеее! Страхотни са! Със здраве да си ги носиш  Hug

# 578
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Като дойдат ще кажа дали отговаря цвета им.

# 579
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Цветът е такъв като на снимката - много нежно бежов с черно отпредд. А самата пластмаса е ароматизирана.

# 580
  • Мнения: 616
И с вашия климат веднага ще можеш да си ги разходиш, завид! От заппос ли поръча?

# 581
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Вече ги разходих, за мой късмет и времето се оправи:) От 6pm са. Онзи ден имаха намаление, а вчера излязоха и едни сандали на Мис Сиксти, ама всеки ден да плащам шипинг не съм съгласна (принципен въпрос  Mr. Green).

# 582
  • Мнения: 364
Тина, страхотно! Така исках лятото да си взема от тях, но не ми се рискуваше, защото ги нямаше никъде да ги видя "на живо".
Със здраве да си ги носиш и да ухаят дълго време!  Simple Smile

# 583
  • Мнения: 364
Хайде, дами! Simple Smile
Ще си купуваме ли нещо от Асос?
Безплатна доставка за целия свят!

# 584
  • Мнения: 616
Aз се разписах с 2 чифта Blush

Кодчета - PSWLOVESASOS  за 20% намаление, мисля че изтича скоро. SORRYROW201010494 for 10pounds off. US20  пак за 20% но само за поръчки от щатите. Еднократно могат да се ползват. Hug

Общи условия

Активация на акаунт